» »

Moška plodnost v prostem padu

Moška plodnost v prostem padu

1 2 3
4
»

SimplyMiha ::

Saj to kompenziramo s čim večjim hladilnikom!

[D]emon ::

Scaramouche je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Ne, ti se oklepas statisticnih anomalij. Genetske predispozicije so en, zelo majhen delcek, celotne slike.


Potem ne boš imel problem predstaviti to sliko, kot vidim imaš!


Na svetu je sedem miljard in se pljunek ljudi (ali tam nekje). Kaksen promil le-teh je vrhunskih atletov ? In kaksen promil le-teh ima genske predispozicije ? Stevilka hitro upade na statisticno zanemarljivo.

Kot sem rekel, oklepas se statisticnih anomalij, ki jih jemljes za sveti gral genetike. Nekje v isti kategoriji kot tisti tepci, ki pravijo, da so moski fizicno mocnejsi od zensk.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Scaramouche ::



Na svetu je sedem miljard in se pljunek ljudi (ali tam nekje). Kaksen promil le-teh je vrhunskih atletov ? In kaksen promil le-teh ima genske predispozicije ? Stevilka hitro upade na statisticno zanemarljivo.

Kot sem rekel, oklepas se statisticnih anomalij, ki jih jemljes za sveti gral genetike. Nekje v isti kategoriji kot tisti tepci, ki pravijo, da so moski fizicno mocnejsi od zensk.


ti si šel stran od teme, pričakovano, daješ not celo populacijo, mi govorimo o tem ali je to dedno pri ljudeh ki so imeli več fizične aktivnosti in ali oni dajejo ven več atletov, kar je pri NFL,NBA,atletiki več kot očitno! Dokazali nisi nasprotno da i geeki in ljudje ki stoletja niso delali večje fizične aktivnosti njim parirali!


glede žensk vs moški so pa moški povprečno močnejši ker imamo več povprečno testosterona, zdaj si pa šel full retard!

Females in general have lower total muscle mass than males, and also having lower muscle mass in comparison to total body mass;[32] males convert more of their caloric intake into muscle and expendable circulating energy reserves, while females tend to convert more into fat deposits.[33] As a consequence, males are generally physically stronger than females.

Sex differences in human physiology @ Wikipedia



https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/847...

Strength and muscle characteristics were examined in biceps brachii and vastus lateralis of eight men and eight women. Measurements included motor unit number, size and activation and voluntary strength of the elbow flexors and knee extensors. Fiber areas and type were determined from needle biopsies and muscle areas by computerized tomographical scanning. The women were approximately 52% and 66% as strong as the men in the upper and lower body respectively. The men were also stronger relative to lean body mass. A significant correlation was found between strength and muscle cross-sectional area (CSA; P < or = 0.05). The women had 45, 41, 30 and 25% smaller muscle CSAs for the biceps brachii, total elbow flexors, vastus lateralis and total knee extensors respectively. The men had significantly larger type I fiber areas (4597 vs 3483 microns2) and mean fiber areas (6632 vs 3963 microns2) than the women in biceps brachii and significantly larger type II fiber areas (7700 vs 4040 microns2) and mean fiber areas (7070 vs 4290 microns2) in vastus lateralis. No significant gender difference was found in the strength to CSA ratio for elbow flexion or knee extension, in biceps fiber number (180,620 in men vs 156,872 in women), muscle area to fiber area ratio in the vastus lateralis 451,468 vs 465,007) or any motor unit characteristics. Data suggest that the greater strength of the men was due primarily to larger fibers. The greater gender difference in upper body strength can probably be attributed to the fact that women tend to have a lower proportion of their lean tissue distributed in the upper body.(ABSTRACT TRUNCATED AT 250 WORDS)

[D]emon ::

Edini ki je sel full retard si ti. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Unknown_001 ::

Facepalm... tema je postala bedna.

I am bored, I am out. No razen če bo namest krega glede banalnosti spet kaj zanimivga.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Jz tudi ne vem o čem se tista dva kregata. Rasa in šport, je široka tema, predlagam da se odpre novo. Čeprav dvomim da bo komisija odobrila.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Scaramouche ::

[D]emon je izjavil:

Edini ki je sel full retard si ti. :)


hvala zmagal sem, nisi podal raziskav ki bi trdile nasprotno

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Jz tudi ne vem o čem se tista dva kregata
Saj se ne kregata. Scaramouche trdi neumnosti, [D]emon ga pa poskuša izobraziti, neuspešno.

Scaramouche je izjavil:

hvala zmagal sem, nisi podal raziskav ki bi trdile nasprotno
Saj si ti podal raziskave, ki trdijo nasprotno.

Scaramouche ::

Saj si ti podal raziskave, ki trdijo nasprotno.


Model trdi Nekje v isti kategoriji kot tisti tepci, ki pravijo, da so moski fizicno mocnejsi od zensk.

Mogoče boš pa ti potrdil da je to res..

jype ::

Scaramouche je izjavil:

Mogoče boš pa ti potrdil da je to res..
Hja, bodisi ti nisi moški, ali pa moški niso fizično močnejši od žensk.

Unknown_001 ::

Scaramouche je izjavil:

Saj si ti podal raziskave, ki trdijo nasprotno.


Model trdi Nekje v isti kategoriji kot tisti tepci, ki pravijo, da so moski fizicno mocnejsi od zensk.

Mogoče boš pa ti potrdil da je to res..


Narobe je trditi, da so močnejši.

Imamo pa za to boljše preddispozicije. Končni rezultat je odvisen od posameznika.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::

Unknown_001 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Saj si ti podal raziskave, ki trdijo nasprotno.


Model trdi Nekje v isti kategoriji kot tisti tepci, ki pravijo, da so moski fizicno mocnejsi od zensk.

Mogoče boš pa ti potrdil da je to res..


Narobe je trditi, da so močnejši.

Imajo pa za to boljše preddispozicije. Končni rezultat je odvisen od posameznika.


Ja sej to je to, predispozicijo imamo povprečno boljšo, ti resnično deluješ bolj neumen vsakič ko več tipkaš.

Sej se noben ne rodi z kupom mišic, vsi morajo trenirati in predispozicija določa tvoj doseg!

Unknown_001 ::

Scaramouche je izjavil:




Ja sej to je to, predispozicijo imamo povprečno boljšo, ti resnično deluješ bolj neumen vsakič ko več tipkaš.

Sej se noben ne rodi z kupom mišic, vsi morajo trenirati in predispozicija določa tvoj doseg!


Prej bom dobil potrdilo da sem prifuknen kot ti da si pameten.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Scaramouche ::

Unknown_001 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:




Ja sej to je to, predispozicijo imamo povprečno boljšo, ti resnično deluješ bolj neumen vsakič ko več tipkaš.

Sej se noben ne rodi z kupom mišic, vsi morajo trenirati in predispozicija določa tvoj doseg!


Prej bom dobil potrdilo da sem prifuknen kot ti da si pameten.



haha, torej ti si prej prfuknen kot jaz pameten.

pa to ne moreš verjet, model je vsakič bolj retard...

Unknown_001 ::

Scaramouche je izjavil:


haha, torej ti si prej prfuknen kot jaz pameten.

pa to ne moreš verjet, model je vsakič bolj retard...


Zaenkrat še nisem dobil potrdila od psihiatra da je z mano kaj narobe. Imam pa potrdilo da je vse v redu od takrat ko sem pridobil orožno dovoljenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

What the fuck did I just read.
The truth is rarely pure and never simple.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Rasa" in športna sposobnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919715 (18090) Phantomeye

Več podobnih tem