» »

FURS Preveri račun

FURS Preveri račun

««
5 / 17
»»

Mare2 ::

Ko te vpraša, če se ujema zesek, potrdiš. Program ga da med neuvrščene. :) To bi na androidu moralo delat. Morajo biti različni izdajatelji računov.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

čuhalev ::

Mare2 je izjavil:

Ko te vpraša, če se ujema zesek, potrdiš. Program ga da med neuvrščene. :) To bi na androidu moralo delat. Morajo biti različni izdajatelji računov.

Saj razumem idejo delovanja, ampak mi je „pozabil“ včeraj preverjen račun. Torej, četudi bi bili vsi današnji izdaljatelji isti, bi moral biti vsaj 1 neuvrščen, ampak jaz sem jih imel 0. Očitno jih bom dal v kuverto in poslal, če me aplikacija „zeza“.

Karton4 ::

Karton4 je izjavil:

BUG?!
Preverjam račun, da dobim kvoto 10 za spet eden paket. Pa potem mi ne steje paketa in jih imam isto kot prej, razen da imam samo 1 neuvrščenega, prej pa 10 -.-


Nevem, sem poskusil se odjavit prijavit, pa še vedno isto paketov, in samo 1 neuvrščen ;) Hvala za 9-10 zgubljenih hehe ;)

Mare2 ::

Karton4 je izjavil:



Nevem, sem poskusil se odjavit prijavit, pa še vedno isto paketov, in samo 1 neuvrščen ;) Hvala za 9-10 zgubljenih hehe ;)


Itak, samo ena glavna nagrada je. Možnost za dobitek je 1 : 0,00000001. Naslednji kvartal bodo samo še najbolj vztrajni zbirali račune. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Slovenistan ::

Država vodi ponzi pokojninsko shemo. Sedaj je postala še loterija slovenije.

Kam gremo..
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

poker93 ::

Naložil na telefon staršev in kot sem pričakoval, še ena polomija iz strani tistih ki vodijo tole državo, me zanima koga so najeli za izdelavo tega pa koliko so mu plačali. Na ene bolj budget windows nokiji skeniranje ne dela (razen če ti vrjetno uspe v 20) na androidu (nexus4) pa je zadeva tudi bolj tako tako. Potem je pa tukaj še to, da če računa ne shraniš v ta spomin si pač zapravil en račun za đabe.

Mcsin ::

@perci
Perci, danes je do mene prišla informacija, sicer neuradna, prav tako pa ne najdem potrdila na stricu Googlu. In sicer, da je kljub skeniranju kode potrebno račune (fizično) hraniti do žrebanja. Mogoče nisi pravi naslov na zastavljeno vprašanje (saj gre samo za pravila igre), si pa kolikor vidim v njihovih krogih in se o resnici teh informacij lahko pozanimaš (v kolikor tega seveda ne veš).
Hvala za odgovor.

St235 ::

poker93 je izjavil:

Naložil na telefon staršev in kot sem pričakoval, še ena polomija iz strani tistih ki vodijo tole državo, me zanima koga so najeli za izdelavo tega pa koliko so mu plačali.


hja, še en primer funkcionalne nepismenosti, ko ljudje niso sposobni najt informacij v temi v katero pišejo. In potem je kriva država.

perci ::

Treba je hraniti samo nepotrjene račune. Potrjenih ni treba.

Mare2 ::

Tukaj so natančna navodila.

http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mcsin ::

Sem našel sedaj v pravilniku (17. člen), hvala za odgovor.

dejanslo ::

poker93 je izjavil:

... Na ene bolj budget windows nokiji skeniranje ne dela (razen če ti vrjetno uspe v 20) na androidu (nexus4) pa je zadeva tudi bolj tako tako...


Meni na nexus 4 dela bp. Skenira izredno hitro. Punci na Moto G (1) skenira počasneje, ampak dela bp.
There`s More Than One Way To Do It

perci ::

Meni dela BP na Samsung Note 3, na Iphone 5s in na Nexus 7 tablici.

Mogoče je pokerjev problem v uporabniku.

čuhalev ::

Kakšen je sedaj postopek, da dodam v paket tiste račune, ki so bili še včeraj preverjeni in med neuvrščenimi, danes pa jih je aplikacija ,,pozabila"? (Nisem jih zbral še 10)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

perci ::

Kako jih je pozabila? Aplikacija ne more ničesar pozabit, ker podatki niso hranjeni lokalno pri tebi ampak na strežniku FURS. Kvečjemu, če je kaj bilo s povezavo.

čuhalev ::

Preberi današnje popoldanske komentarje te teme, nisem edini. Moja dolga zgodba je takšna. Včeraj sem preveril račun in imel stanje 1 neuvrščen račun. Danes sem zaporednoma preveril 3 račune in dobil stanje 0 neuvrščenih. Potem sem preveril še dva računa in imel stanje 2 neuvrščena. Nažalost mi za prve 4 pove, da so bili že preverjeni, vendar jih drugače ne znam dati med neuvrščene, da bi jih bilo skupaj več. Izdajatelja 1. preverjenega (in tudi pozabljenega) in 5. (trenutno neuvščenega) sta enaka.

Looooooka ::

A kdo ve koliko časa imaš, da preveriš račun. Danes preveril kup računov(prvič in edinkrat v letu, da so iz različnih trgovin)...in je za vse napisalo, da so bili že preverjeni :)

Tilen ::

Včeraj je bila posodobitev za iOS aplikacijo. Na prvi pogled nič novega. Je kdo kaj opazil?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Matko ::

čuhalev je izjavil:

Kakšen je sedaj postopek, da dodam v paket tiste račune, ki so bili še včeraj preverjeni in med neuvrščenimi, danes pa jih je aplikacija ,,pozabila"? (Nisem jih zbral še 10)

Preveri, če je v aplikaciji vpisana pravilna davčna številka (tvoja).

čuhalev ::

Matko je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Kakšen je sedaj postopek, da dodam v paket tiste račune, ki so bili še včeraj preverjeni in med neuvrščenimi, danes pa jih je aplikacija ,,pozabila"? (Nisem jih zbral še 10)

Preveri, če je v aplikaciji vpisana pravilna davčna številka (tvoja).

Seveda je in nisem je spreminjal.

perci ::

Tilen je izjavil:

Včeraj je bila posodobitev za iOS aplikacijo. Na prvi pogled nič novega. Je kdo kaj opazil?

Ene dva buga sta bila izpostavljena v tej temi. Zginjanje določenih podatkov iz zaslona in zmrzovanje pri ročnem vnosu ZOI. To je odpravljeno.

perci ::

Jaakaa, dej poskusi še s kakim drugim telefonom ali prek spleta. Kakšno stanje ti kaže na kaki drugi napravi.

perci ::

jaakaa, sem preveril - dejansko je na strežniku nekaj težav s paketi pri nekaterih.

Zadevo bo urejena (verjetno jutri) in boš dobil nazaj svoje račune.

čuhalev ::

Nimam druge podprte naprave, sicer pa odlično, da dobim nazaj ... se počutim kot Mr. Burns: Excellent

Preko spleta mi kaže 2, tako kot na mobilnem telefonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

Mare2 ::

perci je izjavil:

jaakaa, sem preveril - dejansko je na strežniku nekaj težav s paketi pri nekaterih.


Perci, a ti delaš na strežniku? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

eko_2k4 ::

Perci, a bi se dalo zrihtat, da bi v svojih e-davkih pa videli komplet podatke o računih, ki smo jih prijavili v nagradno igro? In tudi kateri računi sestavljajo kakšen paket. Čist za osebno uporabo in statistiko.

mirkuma ::

Danes nekaj strajka, je delolo PB, sedaj pa dobim obvestilo: napaka pri pozvezavi, ko hoče oddati/poslati info QR kode.
Internet na telefonu seveda deluje.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

perci ::

eko_2k4 je izjavil:

Perci, a bi se dalo zrihtat, da bi v svojih e-davkih pa videli komplet podatke o računih, ki smo jih prijavili v nagradno igro? In tudi kateri računi sestavljajo kakšen paket. Čist za osebno uporabo in statistiko.

Smo razmišljali o tem (takrat, ko smo nazive podjetij skenslali), verjetno bomo to omogočili malo kasneje, ker zdajle smo rahlo zasedeni ;).

čuhalev ::

Imam račun novega izdajatelja in, ti šment, se ni znašel med neuvrščenimi. :8)

Potekalo je tako: naciljam kodo, izpiše podatke in me vpraša, če se podatki ujemajo, potrdim in dobim napako, da potrebujem internet. Pogledam neuvščene, nič novih. Postopek ponovim vendar me takoj opozori, da je bil račun že potrjen. To, da ne morem naknadno dodajati račune med neuvrščene me zares živcira.

perci ::

Mare2 je izjavil:

perci je izjavil:

jaakaa, sem preveril - dejansko je na strežniku nekaj težav s paketi pri nekaterih.


Perci, a ti delaš na strežniku? :)

Ne.

jurre ::

mirkuma je izjavil:

Danes nekaj strajka, je delolo PB, sedaj pa dobim obvestilo: napaka pri pozvezavi, ko hoče oddati/poslati info QR kode.
Internet na telefonu seveda deluje.


enako, zdaj mam 2 računa kao že preverjena, čeprav jih ni potrdilo, ker je javilo da ni povezave (internet seveda dela). Tudi če odprem aplikacijo, dam nov račun in samo počakam pri skeniranju javi da ni interneta.
Naložil update iz appstorea pa je enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

vorantz ::

To je zacelo delat ful ljudem takoj po zadnjem updejtu
Sodelavcu na nexus 5 recimo

Mare2 ::

jurre je izjavil:


enako, zdaj mam 2 računa kao že preverjena, čeprav jih ni potrdilo, ker je javilo da ni povezave (internet seveda dela).


Verjetno ta dva računa tudi ne bosta sodelovala v žrebu? Jih ne moreš še enkrat vnesti?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

z račun ::

jaakaa :: danes, 16:59:48
citiraj
#


Imam račun novega izdajatelja in, ti šment, se ni znašel med neuvrščenimi. :8)

Potekalo je tako: naciljam kodo, izpiše podatke in me vpraša, če se podatki ujemajo, potrdim in dobim napako, da potrebujem internet. Pogledam neuvščene, nič novih. Postopek ponovim vendar me takoj opozori, da je bil račun že potrjen. To, da ne morem naknadno dodajati račune med neuvrščene me zares živcira.

Enako se je zgodilo meni...(sem prijavljen v nagradno igro in sem imel internetno povezavo.)
Zanima me ali je sploh možno kako sodelovati s temi računi, ki jim najde tako napako?

Mare2 ::

z račun je izjavil:


Zanima me ali je sploh možno kako sodelovati s temi računi, ki jim najde tako napako?


Izgleda, da je ta nagradna igra namenjena tudi večji prodaji, posledično pa tudi višjim prihodkom v proračun. Enostavno greš še enkrat v trgovino in kupiš pir. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mirkuma ::

jurre je izjavil:

mirkuma je izjavil:

Danes nekaj strajka, je delolo PB, sedaj pa dobim obvestilo: napaka pri pozvezavi, ko hoče oddati/poslati info QR kode.
Internet na telefonu seveda deluje.


enako, zdaj mam 2 računa kao že preverjena, čeprav jih ni potrdilo, ker je javilo da ni povezave (internet seveda dela). Tudi če odprem aplikacijo, dam nov račun in samo počakam pri skeniranju javi da ni interneta.
Naložil update iz appstorea pa je enako.

Moja naprava fura Android 5.x zgleda da je na strežniku nekaj, če se OSX in Androidi obnašajo enako in ni nujno da je posledica posodobitve...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

jurre ::

Mare2 je izjavil:

jurre je izjavil:


enako, zdaj mam 2 računa kao že preverjena, čeprav jih ni potrdilo, ker je javilo da ni povezave (internet seveda dela).


Verjetno ta dva računa tudi ne bosta sodelovala v žrebu? Jih ne moreš še enkrat vnesti?



tako je, če dam še enkrat javi, da je bil že preverjen. Šel je pa skozi samo prvi korak ko skeniraš, ko bi moral dati, da se račun ujema je pa javilo da ni interneta.

Tilen ::

To je normalno delovanje. Proces ne sme biti prekinjen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Pr1m3 ::

perci je izjavil:

Treba je hraniti samo nepotrjene račune. Potrjenih ni treba.



Se pravi ko so dodani v paket za sodelovanje so potrjeni če prav razumem in je to to?

perci ::

Ne. V pakete se dajajo tudi nepotrjeni računi.

Mare2 ::

perci je izjavil:

Ne. V pakete se dajajo tudi nepotrjeni računi.


Saj ti označi, kateri so potrjeni. :) heheh
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dejanslo ::

Hm? :) torej, ko app naredi paket pripravljen za žrebanje, še to ni vse? Zdaj torej zna ločiti izdajatelje, ki imajo zadnji dve števki enaki?
Mimogrede, meseci se v slovenščini pišejo z malo začetnico - april 2016. Pravzaprav, mogoče bi v stavku bilo bolje "aprila 2016" oz "v mesecu aprilu 2016". Ne vem, lektor bi za payed-by-država-app bil na mestu.
There`s More Than One Way To Do It

Tilen ::

Mare2 je izjavil:

perci je izjavil:

Ne. V pakete se dajajo tudi nepotrjeni računi.


Saj ti označi, kateri so potrjeni. :) heheh


Na kateri platformi? Kako to izgleda?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Modri dirkač ::

windows različica zdaj skenira zelo hitro, še zmeraj je pa potrebno po vsakem skeniranju zapreti app, ker zaporedno skeniranje ne deluje.
Everybody lies!

Tilen ::

Prikazuje razliko med potrjenimi in nepotrjenimi? Kako je to vidno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jsmith ::

dejanslo je izjavil:

Pravzaprav, mogoče bi v stavku bilo bolje "aprila 2016" oz "v mesecu aprilu 2016". Ne vem, lektor bi za payed-by-država-app bil na mestu.

Lektor bi popravil tudi "samo zadnji dve številki davčne številke" v "samo zadnji števki / cifri davčne številke".

vorantz ::

Modri dirkač je izjavil:

windows razliÄica zdaj skenira zelo hitro, ĹĄe zmeraj je pa potrebno po vsakem skeniranju zapreti app, ker zaporedno skeniranje ne deluje.


+1
Zelo annoying in ociten bug...upam da zrihtajo

connel ::

Od 10 vnesenih računov jih kaže 5, vsi iz različnih trgovin O.o Ne štekam kaj preveč zakaj ne pokaže vseh.

Tilen ::

Verjetno pebkac. :)

Meni vse štima.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mare2 ::

Tilen je izjavil:

pebkac..

Kaj je to?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344319118 (59121) Macketina
»

Davčna blagajna za društvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6223341 (7705) Kosek1
»

online davčne blagajne - plagiat hrvaških?

Oddelek: Loža
239865 (8415) Matako

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Programska oprema
34874099 (65163) Mavrik

Več podobnih tem