» »

Kako izbrišem spletno stran. Nočem več plačevati!

Kako izbrišem spletno stran. Nočem več plačevati!

jncar ::

Pozdravljeni. Več kot en mesec je od tega, ko sem preko hostgatorja si naredil spletno stran. Vzel sem baby package za en mesec(po tem principu...glej od 6:29 naprej ). Sedaj teče drugi mesec in še kar mi odžirajo denar. Stran ne uporabljam več. Stran želim izbrisati (uporabljal sem wordpress), želim izbrisati tudi hostgator account. Kaj moram storiti? Kako se jih znebim. Nočem imeti ne spletno stran, ki sem jo ustvaril ne hostgator račun. Nočem več plačevati. Rabim nujno pomoč.

toplakd ::

Izbriši "trajnik" na paypalu ali pa kontaktiraj podporo uporabnikom na Hostgatorju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

333333 ::

Spiritual

MoRp ::

Malo sem pogledal. Ko si se prijavil za baby plan, si kliknil katero opcijo? Za 1 mesec ali najcenejso opcijo za 30 mesecev? Ce ne ves katero povej koliko si placal prvi in potem drugi znesek... Samo imam obcutek da te bo tale hec stal enih 100€.

jncar ::

Prvo plačilo 11,84EUREUR, drugo plačilo (nov mesec) 13,94EUR. 90% sem prepričan, da sem dal za en mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jncar ()

shadeX ::

Za plačilo si uporabil Paypal ali kartico?

jncar ::

kartico

HighBane ::

Kaj si kontaktiral support?

jncar ::

Hočem rešit cancellation form pa mi javi, da sem narobe geslo vtipkal. Uvodni mail, ki so mi ga poslali, kjer je napisana tudi geslo, imam shranjen, ampak geslo ne deluje. Ko zaprosim za novo geslo mi pravijo, da so mi jo poslali, ampak na mailu ne dobim sporočila.

shadeX ::

Sicer ne spomnim se točno kako je zadeva potekala, ampak cca 5. let nazaj sem pri Godaddy naročil gostovanje in še neke dodatne stvari (domena, whois..). Ne vem koliko sem plačeval ampak zadeve na njihovi strani enostavno nisem upal preklicati. Nisem se toliko poglabljal, ampak sem šel na banko in preklical kartico. Nova me je stala 5EUR..

Od takrat za "subscription" uporabljam samo še PayPal, ki ga lahko prekličeš kadar želiš. Seveda sem premenjal tudi ponudnika teh storitev in Godaddy vedno popljuvam na največji možen način in odsvetujem njihovo uporabo. Stranka mora imeti lepo gumb, kjer zadevo prekličeš , če nočeš več biti naročnik. Pika!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

KraitPay ::

Tudi sam imam trenutno eno osnovno web gostovanje pri GoDaddy, plačal sem z Paypalom.

Bom imel tudi sam težave? Saj po mojem bi moral potem splet "nakazati" z paypalom, za novo leto, če ne pač se mi ukine website ali kako? Bom imel podobne težave kot OP?

zee ::

Tezav ne bi smel imeti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Machete ::

Jaz tudi nikakor nisem mogel prit v svoj račun na godaddy. Res da sem pozabil vsa gesla in maile in vse povezane google storitve, ker sem samo bloggerja registriral na .com. Ker nikakor nisem mogel prit do upravitelja naročnine, sem eno leto ali celo dve požrl tisth 15$, potem mi je pa že nekako poteklo ali pa sem še v paypalu sem videl oddelek, kjer imaš avtomatska plačila za štimat, pa sem tam blokiral.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jncar ::

Tale support ni nič. Nič ni z LIVE CHATom. Čakam že več kot eno uro. Pred kratkim sem dobil sporočilo "We should be right with you". Da pa bi jih klical...bi spet šel denar po gobe...Ko sem paket sklenil (baby package, sem prejel account info. V tem sporočilu so mi dali geslo, link do BILLING SISTEMA, link do CONTROL PANELA in SERVER IP. Prebral sem si na njihovi strani, kako lahko prekličem vse skupaj, ampak se prej moram prijaviti v BILLING SISTEM. Geslo, ki so mi ga posredovali, kot account info, ne deluje. Ko zaprosim za novo geslo mi pravijo, da sem ga na prejel na mail. Kar pa ni res. Na njihovi spletni strani še piše, da jih naj kontaktiram preko telefona ali live chata. Čakam že celo uro in še nič.

Izgleda, da je resnično edina možnost, da se tega losam, da prekličem kartico. Pa se jih s tem dejansko losam? Nenazadnje sem jim zaupal svoj naslov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jncar ()

shadeX ::

Samo z naslovom si ne bodo pomagali nič. Če prekličes kartico ti nimajo iz kje trgat. problem solved...

St235 ::

To, da si preklical kartico ne pomeni prekinitve pogodbe. Malo verjetno, ampak ne se čudit, če boš dobil položnico skupaj z dopisom kakšnega odvetnika.

Looooooka ::

shadeX je izjavil:

Samo z naslovom si ne bodo pomagali nič. Če prekličes kartico ti nimajo iz kje trgat. problem solved...

Če jo prekličeš in zahtevaš novo nisi s tem naredil nič Še zmeraj lahko trgajo,ker imajo veljaven token. Preklicat morajo oni ali pa mastercard/visa in ne kartice ampak sklenitev. Če ukineš kartico preprečiš nova plačila in nove sklenitve.

Invictus ::

Looooooka je izjavil:

shadeX je izjavil:

Samo z naslovom si ne bodo pomagali nič. Če prekličes kartico ti nimajo iz kje trgat. problem solved...

Če jo prekličeš in zahtevaš novo nisi s tem naredil nič Še zmeraj lahko trgajo,ker imajo veljaven token. Preklicat morajo oni ali pa mastercard/visa in ne kartice ampak sklenitev. Če ukineš kartico preprečiš nova plačila in nove sklenitve.

Če prekličeš kartico, dobiš novo z novo številko. In novim datumom veljavnosti. Stari token mu ne pomeni nič.

Sam sem že to naredil, ko te nekdo ignorira ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

Looooooka je izjavil:

shadeX je izjavil:

Samo z naslovom si ne bodo pomagali nič. Če prekličes kartico ti nimajo iz kje trgat. problem solved...

Če jo prekličeš in zahtevaš novo nisi s tem naredil nič Še zmeraj lahko trgajo,ker imajo veljaven token. Preklicat morajo oni ali pa mastercard/visa in ne kartice ampak sklenitev. Če ukineš kartico preprečiš nova plačila in nove sklenitve.


Preberi par postov višje moj prispevek. Been there, done that. Tudi sam nisem upal preklicati odtegnitev sredstev z moje kartice na določeni strani. Namesto, da bi se mi trgalo še X EUR, sem šel lepo na banko in kartico preklical. Dobil sem novo kartico , z novo številko in varnostno kodo (3 mestna številka).

Če so hoteli trgati iz stare kartice (stara številka kartice, stara 3 mestna številka), je transkcija failala.

Domov nisem dobil nobenega pisma, prav tako mi noben ni več pobiral sredstev z računa. Sedaj za naročnine uporabljam samo še Paypal, ker naročnino lahko skenslam kadar želim.

SeMiNeSanja ::

shadeX je izjavil:

Looooooka je izjavil:

shadeX je izjavil:

Samo z naslovom si ne bodo pomagali nič. Če prekličes kartico ti nimajo iz kje trgat. problem solved...

Če jo prekličeš in zahtevaš novo nisi s tem naredil nič Še zmeraj lahko trgajo,ker imajo veljaven token. Preklicat morajo oni ali pa mastercard/visa in ne kartice ampak sklenitev. Če ukineš kartico preprečiš nova plačila in nove sklenitve.


Preberi par postov višje moj prispevek. Been there, done that. Tudi sam nisem upal preklicati odtegnitev sredstev z moje kartice na določeni strani. Namesto, da bi se mi trgalo še X EUR, sem šel lepo na banko in kartico preklical. Dobil sem novo kartico , z novo številko in varnostno kodo (3 mestna številka).

Če so hoteli trgati iz stare kartice (stara številka kartice, stara 3 mestna številka), je transkcija failala.

Domov nisem dobil nobenega pisma, prav tako mi noben ni več pobiral sredstev z računa. Sedaj za naročnine uporabljam samo še Paypal, ker naročnino lahko skenslam kadar želim.

Že mogoče, da postopek 'deluje' - vsaj v večini primerov, nikakor pa ni način, ki bi bil fer in pošten. Če si sklenil pogodbeno razmerje, si pač dolžan poravnati svoje obveznosti iz tega razmerja.

'Deluje' pa tak princip samo zato, ker se nekomu ne da j***ti z 'balkanci'. Drugače bi že zdavnaj dobil dopis odvetnika, pa še svoje stroške bi ti pribil zraven.

Če se po redni poti ne da preklicati naročnine, se pač obrneš na support.
Če tudi ta ne 'sodeluje', pa mislim, da se da tudi preklicati plačila izvedena preko kreditne kartice, tako da jo ni treba kar zamenjati. Bi se pa moral pozanimati pri banki, kakšne so točno opcije v takih primerih.

shadeX ::

Takrat sem naročil storitve in jih tisto leto tudi uporabljal. Se pravi domena + nekatere druge storitve ki spadajo zraven. Se mi zdi da vse skupaj je zneslo okoli 30€. To je bil znesek, ki se je plačal na letni ravni. V prvo se je ta znesek v celoti poravnal. 1 mesec pred iztekom teh storitev sem se odločil da zadeve podaljšal ne bom. Želel sem preklicati kartico v nadzorni plošči, ampak je bila vedno napaka, da mora ostati ena primarna kartica aktivna. Pisal sem na Godaddy support kako preklicati kartico, ker ne bom več uporabljal storitev. No odgovora ni bilo, zato sem se odločil kartico preklicati na banki.

Že mogoče, da postopek 'deluje' - vsaj v večini primerov, nikakor pa ni način, ki bi bil fer in pošten.


Fer in pošteno je to, da stranki ponudiš možnost, da zadevo prekliče kadar želi. Kar sem uporabljal sem tudi plačal (prvo plačilo). Sicer to je bilo toliko let nazaj in tudi nimam ideje zakaj naročila nisem uspel preklicati. Je pa popolnoma šalabajzersko, da ti niti support ne odgovori.

No, danes uporabljam smarterasp, že vsaj 3 leta in sem izredno zadovoljen. Itak gre vse preko Paypala, tako da ni bilo nobenih problemov še :)

Če tudi ta ne 'sodeluje', pa mislim, da se da tudi preklicati plačila izvedena preko kreditne kartice, tako da jo ni treba kar zamenjati. Bi se pa moral pozanimati pri banki, kakšne so točno opcije v takih primerih.


To se strinjam.

AC_DC ::

jncar je izjavil:

Hočem rešit cancellation form pa mi javi, da sem narobe geslo vtipkal. Uvodni mail, ki so mi ga poslali, kjer je napisana tudi geslo, imam shranjen, ampak geslo ne deluje. Ko zaprosim za novo geslo mi pravijo, da so mi jo poslali, ampak na mailu ne dobim sporočila.

Kateri email ponudnik ?


Kontaktiraj jih preko fb,twiterja, ali foruma

https://twitter.com/hostgator
https://www.facebook.com/HostGator
http://forums.hostgator.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Mare2 ::

Na email jim pošlji sporočilo da odpoveduješ storitev in jaj takoj prenehajo uporabljati tvojo kartico.

LP
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

jncar ::

Zadevo rešil. Na koncu spoznal, da niso zahrbtni. Res je, da sem na Live support chat čakal uro in pol ampak mi je gospa pomagala. In kaj je bilo? LOL. Vse requeste za novo geslo mi je dal pod SPAM pošto. Niti pomislil nisem na to. Hvala vsem za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jncar ()

SaXsIm ::

No comment, res. Userješ jih v tej temi, a si sam toliko nesposoben, da ne preveriš spama.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezervacija apartmaja preko Booking strani

Oddelek: Loža
384422 (3544) stara mama
»

Ali nagraditi najditelja bančne kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
587634 (5497) Tilen
»

Ukradli so mi denar z bančne kartice!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
183278 (2180) harmony
»

Uporaba TRR številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7020813 (18580) BlaY0
»

Trgajo mi denar ?

Oddelek: Loža
276332 (5012) Tilen

Več podobnih tem