» »

Win2k problemi

Win2k problemi

frenk ::

Mam win 2k pro sp3 in na vem kako se tle nardi network bridge za povezavo dvah mrežnih...tud jezik tipkovnice je EN in ne SI in tega ne morm spremenit...tud raspppoe ne vem kuko dodat...pr xp sm dou new connection in raspppoe, tle pa tega ne najdem...mogoče so še kšni problemi ampak če teh ne rešm ne morm uporabljat win2k in bom mogu it na xp-je

torej al v win2k sploh lahko rešm te probleme??:\

tec ::

Za raspppoe ti vse lepo pise v helpu, ki je tukaj
Na hitro:
Dodas protokol in izberes have disk, ter pokazes na raspppoe direktorij. Ko se to instalira, gres v run in napises raspppoe, ter das query available service. Ko ti to konca izberes spodnji gumb create dialup connection in dobis povezavo na desktop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

frenk ::

jah sam jest rabm tud bridge ker brez tega ne gre:\

tec ::

Sicer jest tega se nisem delal, imas pa spodaj nekaj linkov na to temo.
hnw_bridge_instal

http://www.wown.com/j_helmig/wxpbrdge.htm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

tec ::

Aja..za jezik pa preveri, ce imas v regional settings obkljukano podporo za central europe in dano na default

frenk ::

hvala tec...ampak sm usen obupou...najprej sm se zajbavou od pounoči do 7-ih zjutrej poj pa še zele dve uri...xp-ji so mi že preveč k srcu prirastl:)...bom pa vrjetn dou win2k na tale comp, server bo pa pač na winxp


p.s.:tale link je za xp in ne 2k tko da bi mogu vrjetn en proggy gor dat, sam mam raj če je čimveč v samem OS-ju:)...xp-ji so zakon8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

frenk ::

hm...xp-ji niso več zakon:D...ko jih inštaliram mi sred inštalacije prau da hardware ni kompatibilen z temi winsi...to je neumnost ker so teli winsi že delal na te mašini(mašina je bla ista sam disk je zdej 80Giga IBM), pa win2k so tud že gor laufal...kva je s tem xp-ji??...a je še kšna možnost da jest dobim te winse gor?:\...pa ne mi predlagat win2k ker nimajo bridgea

Brane2 ::

IIRC Win2K ima funkcijo bridgea...

frenk ::

IIRC???...kvaj pa to:\...to bi znal bit uporabn

Brane2 ::

If I Remember Correctly=IIRC :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

frenk ::

aha:D...al mogoče kj veš ke bi se to naštimal...u winxp sm označu 2 ali več povezav in z desno gor kliknu pa dou bridge connections, v win2k pa te možnosti ni...ke bi loh bla??

Brane2 ::

Sorry, sem površno prebral tvoj mail. Sem mislu, da rabiš bridge za deljenje internet povezave.

frenk ::

ah je tist je pa Internet COnnection Sharing...bom pač probou še ene destkrat xp-je inštalirat:\

frenk ::

xp-je sem ištalirou tako, da sm jih inštalirou na drugi kišti, predn je pa zečeu driverje inštalirat sm ga pa prekinu in dou disk u tole kišto...zdej lepo dela BP:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zagon Win Xp brez diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51097 (863) Utwig
»

Kopija windowsov z norton ghostom

Oddelek: Operacijski sistemi
7997 (897) Microsoft
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242202 (1769) toni22
»

Racunalnik ne vidi vec particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
91366 (1212) Kunte
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182059 (1783) kuntek

Več podobnih tem