» »

Bluetooth zvočnik

Bluetooth zvočnik

audio ::

Bliža se čas daril, pa sem za mularijo mislil nabaviti en bluetooth zvočnik. Najbolj mi je v oko padel JBL charge 2, je pa zanimivo da je v USA cena pol nižja kot v EU.

Mogoče kdo ve, kje bi se dalo zadevo ceneje kupiti ali pa kakšen ekvivalenten model?

shotalick ::

Znanec pravi, da je z omenjenim zelo zadovoljen...

https://www.smartslam.si/bluetooth-zvoc...

Za malo več EUR pa še nekaj takega,...
https://www.smartslam.si/bluetooth-zvoc...

Zgodovina sprememb…

audio ::

Sem pogledal linka, pa bi vseeno raje kaj boljšega. Soundface zgleda pošilja samo po Angliji :(

Soundface

Bose ne dam v izbor zaradi zaradi principa, OK pa malo tudi zaradi cene :D

Še kakšen predlog?

nUUb ::

Imam JBL GO za 30eur, presenetljivo dober zvok za ta denar. Mu pa glasnost niha ce poslusas razgibano glasbo.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

audio ::

V primeru, da koga zanima, sem na koncu izbral Sharkk.
Za tako majhno škatlo igra presenetljivo dobro in ima precej dobro avtonomijo. Pa še pol cenejši je od JBL-a 8-)

Mare3 ::

Ima kdo tega https://www.bigbang.si/zvocna-postaja-z... kakšne so izkušnje je vreden svojega denarja?

audio ::

Glede na EISA nagrado za najboljši prenosni zvočnik in test na WhatHiFi , bi rekel da je dober.
Če si pripravljen dati toliko denarja, seveda.

Premik ::

JBL xtreme je imel Bigbang nedavno v akciji za 200 eur, trenutno se ga za tak denar ne da nikjer drugje dobiti in so res face, da so ga prodajali po tej ceni....zvočniki so seveda takoj pošli, na srečo je bila akcija tudi na njihovi spletni trgovini in sem ga tam naročil zadnji trenutek....dobavni rok pa je še kakšnih 14 dni...sem v pričakovanju in poročam, ko ga bom imel.

Big_Al ::

Sam sem na podlagi priporočil na testih izbral TaoTronics TT-SK06. Zaenkrat zadovoljen.

http://techtest.org/der-bass-staerkste-...

http://www.techsupportforum.com/26441-a...

http://www.fonearena.com/blog/164230/ta...

car100 ::

Za 200€ dobiš tudi že od Bose zvočnik in zvok je res toptop :)

car100 ::

Se opravičujem za več postov mobilni internet je zgleda zašteku.

Premik ::

Na spletu je kar nekaj testov, primerjav, forumskih debat Bose in JBL xtreme....večina v prid JBL. Zato je tudi padla odločitev za JBL.....res pa je, da zanj ne bi dal recimo 300 eur, ker se mi zdi predrago, 200 eur pa je že zelo realna cena, katera mi je sprejemljiva in ugodna v primerjavi z ostalimi BT zvočniki v podobnem rangu.

blackbfm ::

200eur za en mikro zvočnik brez basa (saj ga fizično ne more imet) se tebi zdi realna cena, dobro te perejo. Bt zvočniki so vsi en rang, in to je crap rang, moje mnenje:)) Je pa boljše kot predvajanje s telefonom

Premik ::

Ojoj.... vsak ima svoje poglede in razmišljanja, a zaradi tega ne moreš nekomu kar tako reči, da me "dobro perejo". Vedi, da imam svoje možgane in bodi prepričan, da sem prekleto daleč od tega, da bi me nekdo kar tako nategoval. Samo jaz vem kaj hočem, kakšne so moje potrebe in koliko sem za to pripravljen odšteti....in za mene je ta zvočnik prava izbira, točno tisto kar rabim zase, mobilni zvočnik, kateri ima celo izraziti bas in moč (glede na velikost). In 200 eur je trenutno najbolj ugodna cena za ta zvočnik na tej obli....sem preveril na spletu. Za zvočnik njegovih dimenzij in tudi teže preko 2 kg pa ravno ne moremo govoriti o tem, da gre za mikro zvočnik kajne.

Sem 3 leta lastnik zvočnika JBL charge (prva verzija) in ti ne morem povedat koliko sem zadovoljen z njim. Pravzaprav je eno malo čudo v velikosti pločevinke pira in je z menoj v nahrbtniku, ko sem na kolesu, na plaži itd.....ljudje, ki me obkrožajo so navdušeni nad njim in nihče ni mogel verjeti, da glasba prihaja iz take "pločevinke". Večkrat sem z njim ustvaril pravo glasbeno zabavo. Velikokrat sem z njim napolnil svoj mobilni telefon, kar je tudi zelo dobrodošlo.

Torej še enkrat...ne iščem predimenzioniranega stacionarnega zvočnika....iščem mobilni zvočnik, ki je še v okviru dimenzij in teže kot je JBL xtreme....in v tem rangu je trenutno najboljša izbira (morda še Fugoo XL).

Tomson ::

Tole so glede na cenovni razpon in teste trenutno najboljši bluetooth zvočniki:

SONY SR SX33 (110€ - SLO)
JBL Charge 2+ (150€ - SLO)
UE Boom 2 (170€ - Amazon.co.uk)
BOSE Soundlink Mini 2 (190€ - SLO)

Najdražji ni praviloma najboljši, saj vsak išče za svoje potrebe določene lastnosti, so pa vsi top glede na konkurenco...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Premik ::

Prilagam nekaj linkov za primerjavo (poslušajte s slušalkami)













Tomson ::

JBL Extreme je super zvočnik ampak stane 300EUR. Ima tudi zelo izrazite base, koga to lahko moti. Glede na prebrane teste ni 2x boljši od npr. UE Boom 2, kolikor je razlika v ceni, tako da glede na ceno ...

Če bi sam bil pripravljen odštet toliko za prenosni zvočnik bi razmišljal o KEF MUO, ki je res odličen, ampak ni za ljubitelje globokih basov in "brutal force" zvoka ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Premik ::

Tomson,
kot sem že predhodno omenil, jaz bom dal zanj 200 eur (imam naročenega v spletni prodajalni Big Bang-a in čakam na njihovo sporočilo, da je na zalogi), ko je bil v akciji.....in pravim, da je to odličen nakup v primerjavi z ostalimi (seveda gledano s stališča mojih prioritet).

Arey ::

Kako

Premik je izjavil:

Tomson,
kot sem že predhodno omenil, jaz bom dal zanj 200 eur (imam naročenega v spletni prodajalni Big Bang-a in čakam na njihovo sporočilo, da je na zalogi), ko je bil v akciji.....in pravim, da je to odličen nakup v primerjavi z ostalimi (seveda gledano s stališča mojih prioritet).

Kako veš da je odličen nakup, če ga še nimaš?

Premik ::

V redu no, menim, da bo odličen nakup...če si mislil na slovnico. Sicer pa sem ga imel priložnost preizkusiti v trgovini že pred novim letom....potem pa še razprave, testi, ocene na spletu....pa potem še sprejemljiva cena.....to vse so razlogi za trditev, da bo to odličen nakup.

Premik ::

Premik ::

Od včeraj sem lastnik zvočnika in moram reči, da sem navdušen....če ne slišiš ne moreš verjeti. Danes sem ga preizkusil v veliki telovadnici (pregrajena na tri dele), kjer rekreativno igramo košarko. Zvočnik je ozvočil tako rekoč celotno telovadnico, basi so za tako škatlico neverjetni in sploh nisem imel moči do konca ampak na dveh tretjinah, saj bi bilo sicer lahko za koga moteče.
Še enkrat pritrjujem...da, odličen nakup je in vreden tega denarja.

stara mama ::

V hoferju imajo tole:
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Je vredno? Kateri točno model sploh je to in kako se sliši?

Vanich ::

stara mama je izjavil:

V hoferju imajo tole:
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Je vredno? Kateri točno model sploh je to in kako se sliši?


Tole je JBL Charge 2 ali 2+.
Za 130.-€ sem dobil v VIP akciji letos poleti JBL Charge 3.
Drugače je to kar v redu zvočnik.

Karaya 52 ::

Ima kdo izkušnje z Bose Soundtouch 10, Sony x55 ali Fugoo Style bluetooth zvočniki? Cena je približno ista, iščem nekaj do 200EUR, zadeva bi bila 90% časa na štrom kablu, tako da baterije ne potrebujem nujno.

Zgodovina sprememb…

exp3rt ::

Lep pozdrav.

Sem lastnik JBL EXTREME prenosnega zvočnika. Glede na to da je zvok zelo kvaliteten, me basi preveč motijo je že neprijetno učasih. Mogoče kdo ve, če bi s kakšno aplikacijo lahko prišel v equalizer in to nastavil drugače?

Hvala za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen bluetooth zvočnik? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18645829 (3516) Pithlit
»

Kateri bluetooth zvočnik

Oddelek: Kaj kupiti
125096 (4653) mirancar
»

Bluetooth zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
122811 (2398) jackwatson
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
278027 (6993) Gregex
»

ozvočenje garaže

Oddelek: Zvok in slika
232629 (1869) ProGo

Več podobnih tem