» »

Ni slike (prenosnik)

Ni slike (prenosnik)

Premlez ::

Na prenosniku HP Pavilion dv6 nimam slike. Ko prenosnik vklopim, caps lučka otripa, slike pa ni. Nočem matične dat v pečico...


Lp

shadeX ::

Poskusi na zunanjem monitorju prvo. Sicer mam občutek da je šla matična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Premlez ::

shadeX je izjavil:

Poskusi na zunanjem monitorju prvo. Sicer mam občutek da je šla matična.

Hvala za hiter odgovor. Sem probal zunanji monitor, pa vseeno ne dela.

LP

SaXsIm ::

Reball grafične.
SaXsIm

SimplTech ::

Najverjetneje okvara plošče. HP LED power/Caps blink kode imaš tukaj: link

Preštej koliko krat se zasveti Caps lučka in poglej v tabelo na zgornjem linku, kaj ta koda pomeni.

68bullitt ::

obvezno najprej comp odpri, in ga znotraj spihaj z zrakom- na bencinski če nimaš drugje, boš presenečen kolk prahu je notr

butters81 ::

Pozdravljeni, da ne odpiram nove teme, sem se odločil sem napisat za kakšno pomoč/info.

Doma imam prenosnik Compaq 615 star ene 5-6 let, danes začuda iz spanja se noče prižgat zaslon, mašina začne laufat, ekran črn. Reset, baterija ven, nič. Googlam in ugotovim, da ob prižigu lučka pri Caps Locku posveti 5krat, iz razpredelnice vidim da gre za:

LEDs blink 5 times

System board

General system board failure

Očitno je šla matična, sedaj pa vprašanja. Pozna kdo servis v Lj, ki se s tem ukvarja s Compaq prenosniki? Ko je bilo problema z napajalcem (kabel) še pod garancijo sem šel menjat na Litijsko, se mi zdi da Birotehna, ker se mi zdi da je bil njihov štempel na garanciji (če je to možno). Popravljajo oni tudi okvare matične? Je v Lj kakšen boljši servi, in koliko se to sploh splača nesti? Se pravi če ima kdo izkušnje z zadevo in ve približno koliko € nanese zadeva?

Hvala za vsakršno pomoč in lep pozdrav

sandmat ::

matične ne bodo popravljali, bo pa cena nove/refurbished višja od vrednosti delujočega laptopa.

En servis je še add d.o.o. (vsaj bil je pred časom), a ga ne priporočam, ker ne znajo sestavit laptopa nazaj skupaj (ga pa vsaj naknadno popravijo brezplačno ob njihovi napaki) :)

xda develope ::

Poskusi dati matično v pečico. Začasna rešitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudna okvara prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
111176 (659) hojnikb
»

HP Probook 4710s - grafična?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12882 (664) bambam20
»

HP ProBook 4710s problem!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
243303 (2272) matobeli
»

PC+USB Android=VIRUS

Oddelek: Pomoč in nasveti
191862 (1341) helo
»

HP8710w zamenjava grafike

Oddelek: Strojna oprema
312107 (1602) _koki_

Več podobnih tem