» »

Prehod z telekoma na bob

Prehod z telekoma na bob

sixis4 ::

Sem naročnik na telekomu/mobitel in bi rad šu na Bob kko to izzvedes najbol simpl

Sami ::

970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

tiran2000 ::

premisli oz. poglej še IZIMOBIL pakete

Filipko ::

Konkurence kolikor želiš. Upam, da veš, da bob nima v paketih vključenih mms-ov, da uporablja simobilovo omrežje, nima LTE, da nima sms-ov o nedosegljivosti, itd. Pač poceni simobilova fora. Če pa hočeš vse to meti in vseeno manj plačevati pa greš enostavno na telemach.

sixis4 ::

vem kaj ima bob in kaj nima, ima 100 bolšo pokritost kot nek izi bullshit, vse drugo ste mi odgovoril kot to kar rabim

Tr0n ::

S/iz Telekoma ne z telekoma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dunda ::

Bob je za večino čisto solidna zadeva. Je pa res, da je signal precej ubog - vsaj v našem koncu, da ne bomo posploševali. Oče je prejšnji teden prišel iz Telekoma na Bob in ... je hudo razočaran. Sicer smo prej preizkusili, ampak - očitno je bilo malo boljše vreme 8-), drug telefon in bili smo zunaj.
Notri je pa povsem druga pesem.
Ker je bil to moj prvi stik s Simobilom, sem njegov telefon vzel malo na pot in moram reči, da se (razen redkih izjem) Simobilov signal res lahko skrije.

Saj je povsem uporabno, ampak mi bo težko kdo hvalil Simobilov signal.
https://www.kacnje.eu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunda ()

SambaShare ::

sixis4 je izjavil:

vem kaj ima bob in kaj nima, ima 100 bolšo pokritost kot nek izi bullshit, vse drugo ste mi odgovoril kot to kar rabim


Simobil da ima boljšo pokritost kot Mobitel? Pajade.

DaMachk ::

Najhitreje je da kupiš sim kartico v trafiki/lidlu/šparu...
Izpolniš obrazec in imaš v roku parih dneh porihtano.
Če boš obdržal tud telefonsko, ti bo telekom poslal položnico za 5€ za stroške prestavljanja telefonske.
No signiature, as you see..

sixis4 ::

SambaShare je izjavil:

sixis4 je izjavil:

vem kaj ima bob in kaj nima, ima 100 bolšo pokritost kot nek izi bullshit, vse drugo ste mi odgovoril kot to kar rabim


Simobil da ima boljšo pokritost kot Mobitel? Pajade.


kar jz vem je Izi od tuša

bambam20 ::

dunda je izjavil:



Saj je povsem uporabno, ampak mi bo težko kdo hvalil Simobilov signal.


Jaz ti ga pohvalim kdaj hočeš. Sem zelo zadovoljen uporabnik Simobla od leta 2008. Prej sem bil 9 let pri Mobitelu, ki me je skubil z mesečnimi položnicami za 80-100€.

theBill ::

sixis4 je izjavil:

SambaShare je izjavil:

sixis4 je izjavil:

vem kaj ima bob in kaj nima, ima 100 bolšo pokritost kot nek izi bullshit, vse drugo ste mi odgovoril kot to kar rabim


Simobil da ima boljšo pokritost kot Mobitel? Pajade.


kar jz vem je Izi od tuša

Izi uporablja Mobitelovo omrežje, s Tušem pa nima prav nobene zveze ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

dunda ::

bambam20 je izjavil:

dunda je izjavil:



Saj je povsem uporabno, ampak mi bo težko kdo hvalil Simobilov signal.


Jaz ti ga pohvalim kdaj hočeš. Sem zelo zadovoljen uporabnik Simobla od leta 2008. Prej sem bil 9 let pri Mobitelu, ki me je skubil z mesečnimi položnicami za 80-100€.


Saj ti verjamem. Kot sem napisal, ne smem posploševati zaradi nekaj testiranih lokacij, ampak sem preizkusil/videl/slišal za toliko minusov pri Simobilovem signalu, da imam slab občutek.
Je pa tako - vsak pač poišče svojega operaterja in izbere svoj paket. Niti ne vem, zakaj so ljudje tako čustveno navezani na svojo izbiro. Kot bi kaj služili pri tem :-)
Poglejmo pragmatično.
https://www.kacnje.eu

fikus_ ::

Ja kaj še niste ugotovili, da morate najprej preveriti, katero omrežje ima dobro pokritost na območju, na katerem boste uporabljali telefon!
Potem se pa išče operaterja in paket, ki ti ustreza.
Mesta so dobro pokrita s strani vseh operaterjev, problem pam je, če si bogu za hrbtom!

Stari maček ::

Filipko je izjavil:

Konkurence kolikor želiš. Upam, da veš, da bob nima v paketih vključenih mms-ov, da uporablja simobilovo omrežje, nima LTE, da nima sms-ov o nedosegljivosti, itd. Pač poceni simobilova fora. Če pa hočeš vse to meti in vseeno manj plačevati pa greš enostavno na telemach.

Ko pa greš malce iz centra mest pa tema....

nejc711 ::

Stari maček je izjavil:


Ko pa greš malce iz centra mest pa tema....


Niti ne. Preverjeno. Oziroma če uporabim logiko, da bi znali dvigniti cene, ko bodo dobili več uporabnikov, ja Telemach omrežje je slabo in boljše da ne hodite tja. Bomo vsaj mi imeli večjo prepustnost. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc711 ()

benx ::

sixis4 je izjavil:

Sem naročnik na telekomu/mobitel in bi rad šu na Bob kko to izzvedes najbol simpl

jaz sem na spletni strani naročil paket, pripelje ti ga naslednji dan DPD. aktiviraš kartico, na spletni strani izpolniš obrazec za naročnino/prenos številke in čakaš na papirje.

Filipko ::

Stari maček je izjavil:

Filipko je izjavil:

Konkurence kolikor želiš. Upam, da veš, da bob nima v paketih vključenih mms-ov, da uporablja simobilovo omrežje, nima LTE, da nima sms-ov o nedosegljivosti, itd. Pač poceni simobilova fora. Če pa hočeš vse to meti in vseeno manj plačevati pa greš enostavno na telemach.

Ko pa greš malce iz centra mest pa tema....


Meni dela vsepovsod, pa se vozim konstantno po celotni sloveniji po regionalnih cestah. Tema je samo, če ne stestiraš. Sicer pa ima telemach roaming za črne lise na telekomu.

rodzy ::

Jaz pa sem že bob naročnik in se sedaj odločam za nakup rabljenega mobitela, ki je bil pred enim mesecem kupljen pri Telekomu. Bo ta telefon delal z bobovo sim kartico ali ga bo potrebno odkleniti?

Hvala in Lp

buttplugs ::

Kolikor mi je znano, si operaterji prodajajo odklenjene telefone.

shadeX ::

rodzy je izjavil:

Jaz pa sem že bob naročnik in se sedaj odločam za nakup rabljenega mobitela, ki je bil pred enim mesecem kupljen pri Telekomu. Bo ta telefon delal z bobovo sim kartico ali ga bo potrebno odkleniti?

Hvala in Lp


Bo delalo. Na operaterja se pri nas ne zaklepa že kar nekaj let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691282297 (3516) PINki
»

Zanič Simobilovo omrežje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
304983 (3831) jusv
»

Prehod iz simobilove naročnine

Oddelek: Mobilne tehnologije
174376 (3839) modelno1
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635735 (30586) Bobr123
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379624 (8715) EdoK

Več podobnih tem