» »

Internet Explorer 4.0 SLO

Internet Explorer 4.0 SLO

Pentium ::

Mene pa zelo zanima, če kdo ve kje bi se lahka dobil IE 4.XX SLO. Angleškega že imam in ga ne rabim. Vem, da je to že star IE, ampak ga rabim za Windows 95b Slo, ki ne podpira IE 4.XX ANG.

Hvala lepa vnaprej!

Myth ::

Kolikor vem ima Windows integriran IE. Idi nadzorna plošča - dodaj/odstrani programe - windows programi... tam nekje pa imaš ie, daj not klukico pa je to to. Btw, po vsej verjetnosti boš potreboval inštalacijski CD od Windowsov.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Pentium ::

Sorry, Windows 95b ima integriran IE 3.03:\ . In nikjer ne piše na dodaj/odstrani programe IE 4.XX. Vem pa da ima Windows 95c verzija (jaz imam samo angleško, ki pa vsebuje IE 4.01). Če ima kdo doma na kakem starem cd-ju IE 4.XX SLO, mi ga naj nekak pošlje. Če ga kdo ima mu lahko jaz tudi dam e-naslov. Trenutno ga rabim za en laptop, ki ima Windows 95b gor naložen. Saj je IE tako ali tako brezplačen program.

Upam, da sem dovolj jasen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pentium ()

Gandalfar ::

Kaj pa slovenski firefox?

Utk ::

Dej si slovensko petko čez, bo boljše.

Pentium ::

Tudi te nimam. Poznam pa stran na kateri se nahajajo skoraj vsi internetni brskalniki, ki so bili kdaj izdani. Ampak so vsi v angleščini. To se nahaja tukaj

Spajky ::

Instaliraj IE5.01sp2 slo verzijo, če jo dobiš! (preglej malo po starih CD-jih od revij) ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Pentium ::

Sem že vse 2X pregledal in ni IE 5.XX ali 4.XX. Raje vidim IE 4.XX, zaradi Active Desktopa.

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

Myth ::

Našel sem tole, samo ne vem če so Slovenske verzije tudi.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Myth ::

Nekaj je celo na Windows strani.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Myth ::

¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Pentium ::

Rabim SLOvensko verzijo od IE 4.XX. Angleško že imam, samo slovenske nimam.

Han ::

Težka bo. Sem pregledal stare CDje od PC & medijev, pa ni slovenske štirice. Šele pri petki se pojavi slovenščina. Tudi v mojem arhivu imam samo angleško štirico, zato zelo dvomim, da je slovenski IE4 sploh bil kdaj na voljo za dol poteg.

Hmm, bi bil slovenski Win95 OSR2 v redu? Namestitvene datoteke imajo datum 1.5.1997, iexplore.exe zasede 38.400 bajtov in pravi, da je verzija 4.70.0.1155.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Myth ::

Microsoft je pa tako interno poimenoval 4.1 (torej 4.7)... tak da si na istem.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Pentium ::

Jaz imam verzijo Windows 95 OSR2 b. Datoteke so iz leta 1996, datuma se ne spomnim).
IE je preveden že od dvojke (mogoče celo enke), IE 3.0 (ki je vgrajen v Win 95 OSR2 b) je popolnoma slovenski. Čudno se mi zdi, zakaj potem IE 4.XX nebi bil preveden.

Han ::

A Windows 98 pa ne pride v poštev? Če se ne motim, je v njem IE 4.

Pentium ::

V Windows 98 prva izdaja je vgrajen IE4. V Windows 98 SE (ki ga imam jaz), pa je vgrajen IE 5.0. V Windows Me in Windows 2000je vgrajen IE 5.5, v Windows XP je pa vgrajen IE 6.0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri "windows" na eno Full staro kišto ?

Oddelek: Operacijski sistemi
322059 (1414) __Devil__
»

[C++]prenašanje datotek iz neta

Oddelek: Programiranje
121429 (1249) BlueRunner
»

Kaiteri browser v windows 95?

Oddelek: Programska oprema
5860 (766) Azrael
»

win 95 in tiskalniki

Oddelek: Operacijski sistemi
6851 (827) luzer
»

en predlog za S-T admine

Oddelek: Slo-Tech
32993 (653) [SpydeR]

Več podobnih tem