» »

VPN

VPN

1
2
»

harmony ::

bobby je izjavil:

NordVPN, ima no log policy?

Ce verjames, potem ima. Vse je samo stvar ali verjames ali ne, preveriti ravno ne mores. No vsaj na internetu ne pise, da so kdaj izdali loge tricrkovnim agencijam.

vjreh43WAEFS ::

Ravno NordVPN bo morda kmalu prvi VPN ponudnik, ki bo imel neodvisni audit zaradi nekih (verjetno) bedastih obtožb konkurence pred nedavnim. Če bo prestal pregled, bo verjetno kar zihr izbira.
https://www.vpncompare.co.uk/nordvpn-se...

Zgodovina sprememb…

harmony ::

NordVPN ponuja Dedicated IP: Get your own IP address (not shared w/ anyone)...zakaj bi to bilo dobro?

XS!D3 ::

harmony je izjavil:

NordVPN ponuja Dedicated IP: Get your own IP address (not shared w/ anyone)...zakaj bi to bilo dobro?

Če ne drugega v primeru, da rabiš dostop do storitev od zunaj. Recimo, da si za CGNATom, kar je tudi pri nas praksa na mobilnem netu, v tujini pa marsikje tudi na fiksnih priključkih, in dejansko nimaš javnega naslova IP, preko katerega bi lahko dostopal do svojih storitev od zunaj.

Robert ::

NordVPN dobro deluje, preverjeno, morate pa paziti, da odjavite avtomatsko plačevanje naročnine, če ga ne želite uporabljati več, jaz sem ga rabil samo za en mesec, pa samo naslednji mesec avtomatsko zaračunali še za en mesec. Da pa se vse urediti brez težav, da dobiš denar nazaj.

Blue3D ::

Sem inštaliral NORDVPN za 30 dni, 10eur.
Bittorrent doseže 15MB'S in spet pade po par minutah na 0
Ne najdem vzroka.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

rkobarov ::

V petek letim na karibe, kjer bom preživel 3 mesece na jahti. Zanima me, kater vpn mi svetujete, da bi si lahko na tablici ogledal tv2go.t-2.net/tv, netflix pa še vse ostalo, kar sodi zraven?
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7412301 (5118) Tidule
»

Kateri VPN v Sloveniji?

Oddelek: Informacijska varnost
4510588 (3317) xseki
»

Najboljša VPN storitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
367621 (2905) louser
»

Kateri VPN ponudnik vzet?

Oddelek: Omrežja in internet
417658 (4348) Badwolff
»

Kaj je bolj varno - navadna ISP ali VPN povezava?

Oddelek: Omrežja in internet
142264 (1679) SeMiNeSanja

Več podobnih tem