» »

Kaj je ''Device ID'' ?

Kaj je ''Device ID'' ?

VročMačkon ::

Pozdravljeni,

Ja tkole je, trenutna situacija ni ravno rožnata.

Iščem razlago parametra "Device ID" ker je v računalniku kar nekaj delov hardware-a (različnih naprav) in nimam pojma na kaj se to nanaša. Kje točno pride do Device ID parametra in vzorec vrednosti sta prikazana tukaj (v angleščini):

http://www.tomshardware.co.uk/answers/i...

Pomembno je, da je vrednost parametra res takšna/podobna kot vzorec na tej strani prikazuje.

A mi lahko kdo prosim pove kaj točno bi to lahko bilo? Vse možne hardware zadeve sem že preiskal, vse možne vrednosti valut po posameznem parametru ampak nikakor ne uspem najti kaj takega...

Aja pa še to: Na omenjeni spletni strani je potrebno kliknit "See full content" ker se kot neLogin-anem uporabniku v prvem sporočilu prijavi zgolj del tega sporočila.

Poldi112 ::

Ali pa, ne vem, če bi mogoče en vzorec kar tu napisal, namesto da daš link na nek forum in hočeš še, da se registriramo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

VročMačkon ::

Nisem rekel da se registrirajte. Povedal sem da kot neregistriranemu uporabniku celotna vsebina PRVEGA sporočila ni vidna če ne klikneš "See full content". Nisi razumel stavka.

Vzorec parametra Device ID je:

"KHUR4H5ZOVVM5ZFMUVX3Y2CW9G49R5P3V3XHXZIP5TOPI3FO5KFMF5ERVGMW220K"

Machete ::

Kaj te sploh matra, da situacija ni rožnata?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MIHAc27 ::

Verjetno je dobil kak ban?

Tak Device ID verjetno sestavijo iz več kosov hardvera (os.plošča, procesor, OS,...) in ga potem še malce zakodirajo. Zato pa ti nobena številka ne ustreza seriskim/model številkam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne - PHP

Oddelek: Programiranje
116073 (1119) vsepocenv
»

Windows to Go (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8810632 (6778) Pesimist
»

Mobilci in programska zaščita zanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
163817 (3402) Chev
»

usb disk-flash drive/pc ga ne zazna?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
14832 (705) hojnikb
»

GeForce4 Ti 4200 128MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
894255 (3168) Sami

Več podobnih tem