» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
38 / 39
»»

Telbanc ::

Truga je izjavil:

konspirator je izjavil:

Truga je izjavil:

Nisem se opazil bombnikov ki mecejo dol bombe in rakete

http://www.aljazeera.com/news/2015/11/a...
https://www.theguardian.com/world/2016/...

Ne vidim rusevin od ofenzive in carpet bombinga, ne bombnikov ki mecejo bombe? A so cez noc nazaj zgradil, al me ti mal zajebavas kle?

Telbanc je izjavil:

V EU je prišlo brez kontrole skoraj 2 milijona ljudi, od tega okrog 70% moških.


Skoraj 2 miljona! O ne, pa to je skoraj polovica procenta prebivalcev EU. Kaj bomo storili, samo 250:1 jih vodimo, kaj pa zdaj?? Pa kaj ma veze kok je moskih? A hoces rect da so moski teroristi ki se rastrelijo sredi trga bolj nevarni kot zenski ki naredijo isto? Ne samo xenofob, tudi sexisticna svinja.

Telbanc je izjavil:

Pač ni hec, če greš v Pariz na poročno potovanje in ti lah odrežejo jajca, iztaknejo oči, ali odrežejo glavo.


Moznost da se ti to zgodi je enaka, kot da jutri ugasne sonce in ti pade na glavo luna. Oboje naenkrat.



Sam se ti smej, boš že vidu, kaj bo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

yero7 ::

Truga je izjavil:

yero7 je izjavil:

Truga je izjavil:

Ce ne opazis nacistov ko postajo v temi nacisticne parole, pol pa tud ne vem kaj naj recem.

Kaj ti kje vidiš, da zieg hailajo in kričijo bela rasa pred vsemi ter pobit vse podljudi tega zaenkrat nisem še zasledil v tej temi.

Na sreco so jih moderatorji pobrisali. Zal prepozno, in sej jih jaz ze prebral. Nekateri so bili prav grozoviti.

Ti misliš, da cenzura bo rešila ta problem? Se ti ne zdi, da bolje z argumenti in logiko se spoprijet s tem. Samo ne z ogledali, ker tisti, ki ga ima v rokah lahko pade in se ureže na koščkih.

prox ::

prox je izjavil:

Truga je izjavil:

yero7 je izjavil:

Truga je izjavil:

Ce ne opazis nacistov ko postajo v temi nacisticne parole, pol pa tud ne vem kaj naj recem.

Kaj ti kje vidiš, da zieg hailajo in kričijo bela rasa pred vsemi ter pobit vse podljudi tega zaenkrat nisem še zasledil v tej temi.

Na sreco so jih moderatorji pobrisali. Zal prepozno, in sej jih jaz ze prebral. Nekateri so bili prav grozoviti.

Ni lepo lagati. Boš dobil ostržkov nos.
Ko boš printscreenal in prilepil sem, ti bomo vrjeli.

Pa lp.


 najs

najs

>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Truga ::

Sem zbrisal ker ne znam uploadat slike, cak.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

prox ::

AAAand your point is...? Kdo je to objavil? Kaj je problem te objave?

Ti nam hočeš prodati, da je nekdo, ki na forumu deli svoje mnenje in pogled na svet, želi reševati probleme na spletu(mogoče celo igra GTA V:O) hujši od tistega, ki gre poklati ljudi na ulice?

S kom ti držiš potem? Ni potem to malce hipokritično, da ti osebo okličeš za nacija, pa tega ne znaš argumentirati oz. je argument tako slab, da dobi še jype prebavne motnje, ko to prebere?

Se vidi da imate probleme z razločevanjem in definiranjem kaj je kaj... nič novega ni, da pogosto mešate pojme.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Truga ::

Drzim s tistimi ki ne pozivajo na pobijanje ljudi. Iz *kateregakoli* razloga.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

prox ::

Truga je izjavil:

Drzim s tistimi ki ne pozivajo na pobijanje ljudi. Iz *kateregakoli* razloga.

Pa se zavedaš, da neposredno in verjetno tudi nezavestno pozivaš k poboju?
Saj..razumem vaš pogled. Če te nekdo napade na ulici, rečeš enostavno "Držim s tistimi. ki ne pozivajo na pobijanje ljudi" in se bo magično problem rešil. Obramba ti je tuja. Argumenti tudi. Logika še bolj. Pa brez zamere.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Truga ::

Kje pozivam k poboju? Pokazi, prosim.

prox ::

Truga je izjavil:

Kje pozivam k poboju? Pokazi, prosim.

S tem ko označuješ ljudi z naciji.
Kaj, si pričakoval boljši argument? Preberi svoje poste, pa razmisli, a se mi da trudit za tvoje kratke neumne odgovore.

Noben tvoj naci ni pozival k pobojem oz. tega ni dejansko šel izvajat, za razliko od tistih, ki jih ti podpiraš.
Dejansko je skoraj vsak, ki ga ti zmerjaš z nacistom, pozival k redu in varovanju EU meja ter reguliranju prišlekov, ampak že to je bilo zate xenofobno, a ne? Zdaj imaš tu rezultat. Kreganje med levimi in desnimi, 0 rešenih problemov ter nekaj žrtev..zate najbrž 0.001% - koletarialna škoda ane. Upam da si zadovoljen z rezultatom.

Če že ne drugega, lahko svoj vzdevek pokloniš žrtvam. Če imaš toliko srca.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prox ()

scipascapa ::

Evropa rabi JUDGE DREDD akcijo....ena dva tri bam.

Karaya 52 ::

Tole danes iz Rouena je kar se mnogih tiče dvignilo zadevo še za en nivo višje. Vabljenje populacije iz Severne Afrike in BV je bila napaka. To je jasno že iz devetdesetih, ampak priznanje mora prit iz ust Merklove. Potem bo multikulti projekt lažje zatreti v kali in Evropejci bomo lahko živeli tako kot pred časi magrebske invazije.

Matako ::

Truga je izjavil:


Na sreco so jih moderatorji pobrisali. Zal prepozno, in sej jih jaz ze prebral. Nekateri so bili prav grozoviti.


Ha, kar upaj! Mar res mislite, da se nas da tako zlahka odgnati? :D

Ne, ne. Samo malo smo šli na sprehod:

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

perci ::

Največji naceljni so, roko na srce, prav islamisti.

Matako ::

Aktivistična naci karta je bila odigrana. Brez učinka. To smo že slišali - vsi smo ful osramočeni in menda tudi izredno prestrašeni, bla bla bla. Fajn. Kul. Samo problem duševno nestabilnih gostov ostaja in se slabša. V bistvu bi posamezne države najbolje naredile, če bi dale EU parlamentarni predlog, da se stvar reši v 12 mesecih, sicer se aktivirajo ustavni mehanizmi posameznih članic, ki so še vedno zveza suverenov. Po domače.. pokovka.

In čisto vseeno kako EU to reši - naj se pa zgradijo psihiatrični azili, naj si jih aktivisti vzamejo domov in se tam skupaj derejo alakbar, popolnoma nepomembno - kar je pomembno, da se da neko časovno omejitev, ker če ni pritiska, ni interesa.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

konspirator ::

Zakaj v Grčiji, kjer jih je tudi dovolj nič ne poka ?

Matako ::

konspirator je izjavil:

Zakaj v Grčiji, kjer jih je tudi dovolj nič ne poka ?


Džihad je usmerjen predvsem v Zahodno Evropo. To smatrajo za lahek plen.
/\/\.K.

morbo ::

Specnaz po vsaki uspešni začistki razstavi uplen na pločnik, da ni slučajno dvomov kako neslavno končajo sledilci razbojnika Muhomeda. Francija bi morala storiti enako.

Karaya 52 ::

Formacija vaških straž je na vidiku. Na oblast se nikomur ne da čakati. Ta je ilegalne vdore v Evropo celo nekako legalizirala. Današnji sklic sveta za nacionalno varnost je smešnica. Manj kot bo Muhamedov v Sloveniji, bolj mirno se bo živeli. Za Pakistan nam je pa vseeno. Naj tam dalje bačabazajo.

prox ::

Truga je izjavil:

Sem zbrisal ker ne znam uploadat slike, cak.

Nekaj mi še razloži. Kako imaš dostop do udba.org strani in kako si naložil sliko tja?

Stran je sicer nedosegljiva, razen countdown.js obratuje.
https://who.is/website-information/udba...

da se ne bo kdo zafrknil?
https://slo-tech.com/forum/t62154/0
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prox ()

arnecan1 ::

Eritrejec posilil 79 letno obiskovalko pokopališča.
http://www.n24.de/n24/Nachrichten/Panor...

Nič, se bo potrebno bolj konzervativno oblačiti, še boljše pa bo spremstvo moških sorodnikov.

krneki0001 ::

Bolj konzervativno, kot se stare mamce pri 80ih oblačijo, se že težko oblečejo današnje ženske.

D3m ::

arnecan1 je izjavil:

Eritrejec posilil 79 letno obiskovalko pokopališča.
http://www.n24.de/n24/Nachrichten/Panor...

Nič, se bo potrebno bolj konzervativno oblačiti, še boljše pa bo spremstvo moških sorodnikov.


Ta je bil pa obupan.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matako ::

Pa ne boš rekel, da se bojiš psov? Alahov vojščak pa tak no...

>:D

Nihče ne trdi, da bo deahmedizacija lepa. Daleč od tega... bo pa nujna.

Zato pamet v roke, ne pa ovco.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Truga ::

perci je izjavil:

Največji naceljni so, roko na srce, prav islamisti.

Se strinjam. Ampak a to pomeni da se smemo kar spustit na njihov nivo? Pol nismo nic boljsi.

Smrekar1 ::

Truga je izjavil:


Se strinjam. Ampak a to pomeni da se smemo kar spustit na njihov nivo? Pol nismo nic boljsi.


Seveda smo boljši, to sploh ni vprašanje. Oni hočejo uničiti vse civilizacije razen svoje, mi pa želimo uničiti zgolj njihovo 'civilizacijo' v samoobrambi.
Pravo vprašanje je: ali smo dovolj boljši. Tu je odgovor težji.

ProGo ::

Smrekar1 je izjavil:

Truga je izjavil:


Se strinjam. Ampak a to pomeni da se smemo kar spustit na njihov nivo? Pol nismo nic boljsi.


Seveda smo boljši, to sploh ni vprašanje. Oni hočejo uničiti vse civilizacije razen svoje, mi pa želimo uničiti zgolj njihovo 'civilizacijo' v samoobrambi.
Pravo vprašanje je: ali smo dovolj boljši. Tu je odgovor težji.


Dvomim, da želimo "uničit" njihovo civilizacijo. Prej preprečiti, da bi oni uničili našo.

Andre_Moreau ::

Smrekar1 je izjavil:

Truga je izjavil:


Se strinjam. Ampak a to pomeni da se smemo kar spustit na njihov nivo? Pol nismo nic boljsi.


Seveda smo boljši, to sploh ni vprašanje. Oni hočejo uničiti vse civilizacije razen svoje, mi pa želimo uničiti zgolj njihovo 'civilizacijo' v samoobrambi.
Pravo vprašanje je: ali smo dovolj boljši. Tu je odgovor težji.


Eu mora težiti k svoji vojski in svoji agenciji za kriminal in protiterorizem, dejstvo je da edino tako da se te podatki obdelujejo za vse države nekje je edino kako vedeti približno kje bo udarilo, če tega ni, potem nima smisla ostati v EU ker imamo odprte meje zaradi nekega hippy fanatizma...

Ena država ve da so nekateri sumljivi pa reče, naj gredo naprej, sej že itak ne bodo tukaj ostali, tako se ne vede neka spodobna unija...

morbo ::

Truga je izjavil:

Se strinjam. Ampak a to pomeni da se smemo kar spustit na njihov nivo? Pol nismo nic boljsi.

In kje ti vidiš da se kdo spušča na "njihov nivo"? So kakšnemu imamu katoliški ekstremisti že odrezali glavo?

A vidiš Evropejce vzgajat lastne otroke na takšen način: Syrian FSA rebels telling their kids to play with the severed head of a Syrian soldier

Sunitski islamisti so v Siriji palestinskemu otroku odrezali glavo, pa se naš zmerni harmony nič ne pritožuje nad početjem njegovih bratrancev.

Matako ::

morbo je izjavil:


A vidiš Evropejce vzgajat lastne otroke na takšen način: Syrian FSA rebels telling their kids to play with the severed head of a Syrian soldier



Kaj zdaj unadva guglata, da bi ti kontrirala! :))

Kar ti liki ne dojamejo je, da je islam problem numero uno na preveč koncih sveta v absolutnem merilu, ne relativnem - čisto vseeno je koliko so drugi negativci in koliko drugi "tudi" in kolikšno je razmerje odrezanih glav. Je problem, ki se ga danes najbolj _izplača_ rešiti - najboljša poraba virov. Tudi strateško, ker treba je misliti tudi kakšno leto naprej. Potem bo zgolj dražje.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Deklaracija o človekovih pravicah je potrebna temeljitih sprememb.
Sicer je nastala kot reakcija na diktaktorske režime tipa Hitler, Stalin, Mao... pač kot obrambna reakcija napadenega organizma.
Ki je v teh časih ponovno napaden in stari antibiotik ni več sposoben pobijati bakterij novega tipa.
Potrebna so nova protitelesa oz. nov antibiotik, starega (DČP) pa prepustiti smetišču bioloških odpadkov.

Cervantes ::

D3m je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Eritrejec posilil 79 letno obiskovalko pokopališča.
http://www.n24.de/n24/Nachrichten/Panor...

Nič, se bo potrebno bolj konzervativno oblačiti, še boljše pa bo spremstvo moških sorodnikov.


Ta je bil pa obupan.

Duševni bolnik, ki ni bil deležen strokovne pomoči:O

prox ::

prox je izjavil:

Truga je izjavil:

Sem zbrisal ker ne znam uploadat slike, cak.

Nekaj mi še razloži. Kako imaš dostop do udba.org strani in kako si naložil sliko tja?

Stran je sicer nedosegljiva, razen countdown.js obratuje.
https://who.is/website-information/udba...

da se ne bo kdo zafrknil?
https://slo-tech.com/forum/t62154/0

Ej Truga, mislim da si preskočil post.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Smrekar1 ::

ProGo je izjavil:


Dvomim, da želimo "uničit" njihovo civilizacijo. Prej preprečiti, da bi oni uničili našo.


Prvo je način kako dosežemo drugo. Osebno bi raje videl, da se uniči Islamsko 'civilizacijo', kot da ta zavlada nad celim svetom. Konkretno islamska vera je nekaj, kar v modernem svetu nima nobenih kvalitet, zaradi katerih bi jo bilo vredno ohraniti. Proizvaja ne (takorekoč) ničesar, kar bi imelo kulturno ali znanstveno vrednost ali kar bi bilo vredno ohraniti zaradi kakšnih drugih razlogov. Za razliko od vseh drugih (omembe vrednih) verstev islamska vera nasprotuje celo umetnosti in znanosti, ki ne izrecno služi veri. Prej ali slej bomo prišli do tega, da ni nobene škode če izginejo in nobene koristi če ostanejo.

Truga ::

prox je izjavil:

Nekaj mi še razloži. Kako imaš dostop do udba.org strani in kako si naložil sliko tja?
That's classified.

prox ::

Truga je izjavil:

prox je izjavil:

Nekaj mi še razloži. Kako imaš dostop do udba.org strani in kako si naložil sliko tja?
That's classified.

Če bi bilo "classified", kar verjetno res je, ne bi nalagal slike na to stran ampak npr. shrani.si. Me zanima, kaj je še tam gor vse naloženo od nazi materiala. ;)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Matako ::

Ja saj. Glavni motiv deislamizacije ni ekstremizem ampak... pragmatizem. Enostavno je razumen projekt, koristen za človeštvo, sploh tisti del, ki ga ta kult po nepotrebnem drži dol.

Lotimo se ga!
/\/\.K.

Truga ::

prox ::

Truga je izjavil:


 Baje še imajo prosto.

Baje še imajo prosto.


Za takšnimi nedirektnimi odgovori se vedno skriva nekaj resnice, ampak takšni so za na razne oddelke.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Truga ::

Ne razumem kaksno vezo ima kje je moja slika in kaj ma to veze s to temo.

Matako je izjavil:

Ja saj. Glavni motiv deislamizacije ni ekstremizem ampak... pragmatizem. Enostavno je razumen projekt, koristen za človeštvo, sploh tisti del, ki ga ta kult po nepotrebnem drži dol.

Lotimo se ga!

Ja, saj. Glavni motiv holokavsta ni ekstremizem ampak... pragmatizem! Wait, what?

Dejte mal brat kaj pisete no.

prox ::

Truga je izjavil:

Ne razumem kaksno vezo ima kje je moja slika in kaj ma to veze s to temo.

Ima veze, ima. Tudi jaz bi želel dostop do tega ponudnika storitev, če smem. Izgleda super ponudba, če to storitev uporabljaš ti. Imam namreč ogromno slik, ki jih nimam kam naložiti.;)

Razen če ni to VIP servis?
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prox ()

Looooooka ::

O levaki levi. Več vas bo prej bomo propadli. Kako lepo mora biti pametovati iz kavča in sanjati o tem, da se je možno s ekstremisti mirno pogovoriti o reševanji problemov. Mi smo za njih škodljivci. Tudi mi škodljivce pobijamo in ne poskušamo problema reševati z dialogom. Pričakovati, da bo v primeru, kjer igramo vlogo škodljivca MI drugače je najmanj neumno.

Smrekar1 ::

Truga je izjavil:


Ja, saj. Glavni motiv holokavsta ni ekstremizem ampak... pragmatizem! Wait, what?


Saj je bil. Nacisti so hoteli Evropo očitstiti Židov, ker so jih videli kot silo, ki drži Evropo nazaj in jo podjarmlja. To je povsem pragmatičen razlog, težava je zgolj v tem, da je bila to izmišljotina.

Trupla, ki jih proizvajajo Islamisti in o katerih naši 'zmerneži' molčijoin se pretvarjajo, da nimajo z njimi nobene zveze pa pač niso izmišljotina.

harmony ::

Smrekar1 je izjavil:


Trupla, ki jih proizvajajo Islamisti in o katerih naši 'zmerneži' molčijoin se pretvarjajo, da nimajo z njimi nobene zveze pa pač niso izmišljotina.

Muslimani imajo s temi trupli toliko kot Evropejci z Obamino politiko dronov.

Truga ::

Nic se ne pretvarjajo. Moj sosed, ki je mogoce musliman, ali pa kristjan, ali pa budist, nima s tistimi napadi prav nobene veze, in se mu zaradi njih ni treba sekirat ali pretvarjat.

Smrekar1 ::

harmony je izjavil:


Muslimani imajo s temi trupli toliko kot Evropejci z Obamino politiko dronov.


Razen seveda tega, da se strinjajo, da so teksti, ki upravičujejo te napade, sveta beseda boga, ki se ji ne sme ugovarjati ali je spreminjati.

Drugače povedano, morda so trenutno mnenja, da ti napadi niso v redu, ampak to bolj zato, ker se ne strinjajo s tem kdaj se izvajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Truga ::

Smrekar1 je izjavil:

harmony je izjavil:


Muslimani imajo s temi trupli toliko kot Evropejci z Obamino politiko dronov.


Razen seveda tega, da se strinjajo, da so teksti, ki upravičujejo te napade, sveta beseda boga, ki se ji ne sme ugovarjati ali je spreminjati.

Drugače povedano, morda so trenutno mnenja, da ti napadi niso v redu, ampak to bolj zato, ker se ne strinjajo s tem kdaj se izvajajo.

Zelo dobro znas brat misli nakljucnih ljudi.

perci ::

Link. Še en osamljen primer nasilja, ki ni povezan z ničemer.

Smrekar1 ::

Truga je izjavil:


Zelo dobro znas brat misli nakljucnih ljudi.


Ne toliko da znam brati misli, ampak njihovo vedenje je konsistentno IZKLJUČNO s to interpretacijo.

Če bi bilo drugače bi namreč že videli npr. demonstracije milijona (-ov) muslimanov proti ISIS. Na take dogodke jih sicer pride po kakih 20-30.

Truga ::

koliko vas je pa blo ko so irci bombardiral angleze v imenu vere? Aja, tocno, nobenga..

perci ::

Truga je izjavil:

koliko vas je pa blo ko so irci bombardiral angleze v imenu vere? Aja, tocno, nobenga..

Če govoriš o Severni Irski, predlagam, da si prebereš, kaj je agenda IRA in Sinn Fein.
««
38 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998143364 (129027) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419194071 (153892) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27182384 (55719) bluefish

Več podobnih tem