» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
14 / 39
»»

jype ::

GrX> A ti ljudje, ki po posnetkih v imenu IS-a in Islama grozijo Evropejcem in posledično tudi meni, so po tvojem prepričanju agentje CIE in kristjani? Zakaj torej CIA nagovarja muslimane k sveti vojni, če pa praviš, da je islam vera miru?

Ne. Ti ljudje sicer sami sebi pravijo, da so muslimani, ampak hkrati počnejo reči, ki jih praktično univerzalno obsojajo islamski verski voditelji, med drugim pa pobijejo tudi bistveno več muslimanov, kot kdorkoli drug. Jaz jim sicer lahko povem, da se mi zdi, da v skladu z doktrino njihove vere ne bodo prišli v nebesa, ampak podobno kot vi tudi oni niso dovolj brihtni, da bi razumeli, da imam prav.

V drugih novicah pa še domači krščanski terorizem:

http://ezlab.zrc-sazu.si/uploads/2015/1...

Pazite se!

PrihajaNodi> P.s. če bi Hitler bil ubit v prometni nesreči bi na oblasti prišli levaki, ki so bili enako radikalni.

Zanima me, kako si to izračunal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Trditev, da 9/11 ni bil versko motiviran, zrelativira popolnoma vse. Če drži ta trditev, potem lahko mirno zaključimo, da noben teroristični napad ni versko motiviran.

Tako stališče JE napačno.





Se še spomniš ameriških dokazov o iraškem nuklearnem orožju? Zgoraj je dokaz.

CreatOR ::

Kdo je idiot v primeru, ko Francija bombardira Sirijo?

Pravzaprav ves čas čustveno izsiljuješ. Z navajanjem Evropskih dolžnosti, mednarodnih dolžnosti, itd.
Zakon močnejšega je temelj preživetja človeštva od njegovih začetkov naprej. Če živiš v iluziji, da pravice morajo biti za vseh, potem nisi dojel človeštva. V prazgodovini je šibek izumrl.
Z nasilno humanostjo brez kančka previdnosti, si pa zelo lahka tarča. In močnejšemu je to še kako jasno, tebi pa žal ne, ker si šibek na čustvenem področju in se ne znaš branit.

ohnowhy ::

          je izjavil:

Zakaj pa ne? sem namreč dokazano pametnejši od 98% populacije.

Super, dokazano s čim?

jype ::

nebivedu> Še vedno boš pa fašist, ki dela proti svojemu narodu.

Torej ne bom fašist? Ker ena od temeljnih značilnosti fašizma je nacionalizem oziroma nacionalistični sindikalizem.

CreatOR> Pravzaprav ves čas čustveno izsiljuješ. Z navajanjem Evropskih dolžnosti, mednarodnih dolžnosti, itd.

To bi lahko razumel kot poziv k resni debati, če ne bi takoj za tem prebral tegale:

CreatOR> Zakon močnejšega je temelj preživetja človeštva od njegovih začetkov naprej. Če živiš v iluziji, da pravice morajo biti za vseh, potem nisi dojel človeštva. V prazgodovini je šibek izumrl.

Če prav razumem, si me ravnokar pozval k lastnemu umoru, ker sem močnejši od tebe in po tvoje lahko preživim le tako, da se znebim šibkejših od sebe?

CreatOR> Z nasilno humanostjo brez kančka previdnosti, si pa zelo lahka tarča. In močnejšemu je to še kako jasno, tebi pa žal ne, ker si šibek na čustvenem področju in se ne znaš branit.

Nasilno humanostjo? Kaj je to, neke vrste gumijast železobeton?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

ohnowhy ::

World peace je izjavil:

...

Meni pa je bilo na več načinov uradno dokazano, da sem manj pameten od 99,8% populacije :)

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Še vedno boš pa fašist, ki dela proti svojemu narodu.

Torej ne bom fašist? Ker ena od temeljnih značilnosti fašizma je nacionalizem oziroma nacionalistični sindikalizem.


Definiran je lahko na tisoče načinov, dokazi pa govorijo, da fašisti tudi svoje ljudi, ki se ne strinjajo z vami, mečete v fojbe.

Bryn ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mislim, meni so takoj padle v oči besede komunizem, in fašizem, že to je bilo dovolj, da sem podvomil v avtentičnost. Potem sem poguglal če se to pismo nahaja v britanskem muzeju, pa je bilo dovolj. Za take stvari pa res ne potrebuješ CNN, WP in podobno, samo zdravo mero skepticizma in kmečke pameti.

Skeptik se tudi vedno vpraša, kakšen je namen za vsakim prispevkom in če vidiš, da je nek članek propaganda, to ne pomeni, da je nasprotno potem resnica.

Ja denar je oblast in seveda, da bodo bogati hoteli vplivati, da bodo imeli še več denarja in moči. Produkt so recimo TTIP in podobne fore, ne pa 150 letne zarote, ki za uspeh potrebujejo popolno kontrolo nad miljonom spremenljivk. Kaj bi se zgodilo s to zaroto če bi Hitler umrl v avtomobilski nesreči? Ali pa so ga varovali ves čas?


Se strinjam, tega zapisa niti nisem prebral, ker nima smisla špekulirati o 3 sv. vojni. Drugače pa, zgodivina in knjig The Rotchild Dynasty.
P.s. če bi Hitler bil ubit v prometni nesreči bi na oblasti prišli levaki, ki so bili enako radikalni.


Zakaj pa si potem sploh prilepil tole "pismo", kakšen je bil doprinos tega, razen da je mene razjezilo in sem derailal debato? :D

jype ::

nebivedu> Definiran je lahko na tisoče načinov, dokazi pa govorijo, da fašisti tudi svoje ljudi, ki se ne strinjajo z vami, mečete v fojbe.

To drži, ampak ker jaz še nisem nikogar vrgel v fojbo, hkrati pa nisem niti nacionalist, torej ne morem biti fašist.

Pri tebi je reč drugačna: Nacionalist si, nasilen tudi, k nasilju in nestrpnosti pozivaš tudi druge, skratka, država bi bila brez tebe kvalitetnejša za vse ostale. IMO bi bilo dobro, če bi se sam izločil iz družbe, ki jo kvariš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> A ti ljudje, ki po posnetkih v imenu IS-a in Islama grozijo Evropejcem in posledično tudi meni, so po tvojem prepričanju agentje CIE in kristjani? Zakaj torej CIA nagovarja muslimane k sveti vojni, če pa praviš, da je islam vera miru?

Ne. Ti ljudje sicer sami sebi pravijo, da so muslimani, ampak hkrati počnejo reči, ki jih praktično univerzalno obsojajo islamski verski voditelji, med drugim pa pobijejo tudi bistveno več muslimanov, kot kdorkoli drug. Jaz jim sicer lahko povem, da se mi zdi, da v skladu z doktrino njihove vere ne bodo prišli v nebesa, ampak podobno kot vi tudi oni niso dovolj brihtni, da bi razumeli, da imam prav.

V drugih novicah pa še domači krščanski terorizem:

Zanima me, kako si to izračunal.


Lej razumem, da braniš islam in muslimane po vsem svetu, ker si mogoče pač te vere... Ne razumem pa da vsiljuješ krščansko vero.. Če je nekdo rojen v Sloveniji še ne pomeni, da je kristjan. Prav tako ne pomeni, da je kristjan, če je bil v tem duhu vzgojen.. Nismo v Siriji, Iraku in Iranu, kjer ti je vera vsiljena.. Pri nas se lahko o veri odločamo sami..

Matako ::

Poglejte si to prijazno faco enega od organizatorjev, izgledal je v redu možakar! Lahko bi šla na pivo. No na čaj.

/\/\.K.

World peace ::

Plačal bi pa z življenjem ? Ne hvala

jype ::

GrX> Lej razumem, da braniš islam in muslimane po vsem svetu, ker si mogoče pač te vere... Ne razumem pa da vsiljuješ krščansko vero..

Nobene vere ne vsiljujem, niti nisem veren. Vera je osebna pravica vsakogar, ne pa tudi dolžnost.

GrX> Če je nekdo rojen v Sloveniji še ne pomeni, da je kristjan. Prav tako ne pomeni, da je kristjan, če je bil v tem duhu vzgojen.. Nismo v Siriji, Iraku in Iranu, kjer ti je vera vsiljena.. Pri nas se lahko o veri odločamo sami..

Ravno zato sem jaz prepričan, da moramo tiste, ki nočejo imeti vere vsiljene, sprejeti in zaščititi pred tistimi, ki bi vero vsiljevali.

Matako> Poglejte si to prijazno faco enega od organizatorjev, izgledal je v redu možakar! Lahko bi šla na pivo. No na čaj.

Zakaj pa ne na pivo? Sej je bil zmeren musliman.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: lexios ()

World peace ::

jype je izjavil:

nebivedu> Definiran je lahko na tisoče načinov, dokazi pa govorijo, da fašisti tudi svoje ljudi, ki se ne strinjajo z vami, mečete v fojbe.

To drži, ampak ker jaz še nisem nikogar vrgel v fojbo, hkrati pa nisem niti nacionalist, torej ne morem biti fašist.

Pri tebi je reč drugačna: Nacionalist si, nasilen tudi, k nasilju in nestrpnosti pozivaš tudi druge, skratka, država bi bila brez tebe kvalitetnejša za vse ostale. IMO bi bilo dobro, če bi se sam izločil iz družbe, ki jo kvariš.


A zato si pobegnil v drugo državo ? Si nas naredil kvalitetnejše ?

Hvala hvala

jype ::

World peace> A zato si pobegnil v drugo državo ? Si nas naredil kvalitetnejše ?

Za razliko od mnogih tule sem jaz v resnici Slovenec. Vi pač niste in ne veste, kaj to sploh pomeni. Nič ne de, v hrib obrnjenim kmetavzom pa res ni treba skrbeti glede tako kompleksnih reči kot je identiteta ljudstva.

invisuu> Predpostavljam, da boš našel citat, kjer sem to trdil, glede na to da me pripisuješ k tej skupini?

Al si z mano, al si pa proti men!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

World peace ::

Za razliko od mnogih tule sem jaz v resnici Slovenec. Vi pač niste in ne veste, kaj to sploh pomeni. Nič ne de, v hrib obrnjenim kmetavzom pa res ni treba skrbeti glede tako kompleksnih reči kot je identiteta ljudstva.


Nisi ti šved sedaj ?

Zheegec ::

Ne. Ti ljudje sicer sami sebi pravijo, da so muslimani, ampak hkrati počnejo reči, ki jih praktično univerzalno obsojajo islamski verski voditelji, med drugim pa pobijejo tudi bistveno več muslimanov, kot kdorkoli drug. Jaz jim sicer lahko povem, da se mi zdi, da v skladu z doktrino njihove vere ne bodo prišli v nebesa, ampak podobno kot vi tudi oni niso dovolj brihtni, da bi razumeli, da imam prav.

Tukaj se motiš. V skladu z njihovo SVETO KNJIGO, dano s strani Boga, bodo šli v nebesa. Boš rekel, da je nekaj verskih voditeljev nad sveto Božjo knjigo, ki je DIREKTNO navdihnjena s strani Boga? Glede na Khatam an-Nabiyyin je vsakdo, ki pride za Muhammedom lažni prerok in se ga lahko kaznuje s smrtjo za napačno interpretacijo Qurana.
Ne pravim, da je kakšna druga religija glede tega boljša, ampak samo podajam proti-argument.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

CreatOR ::

jype - ...ker sem močnejši od tebe in po tvoje lahko preživim le tako, da se znebim šibkejših od sebe?

Oprosti, ampak nekdo ti mora povedat. Šibek si, tako zelo, da se sprašujem, kdaj ti bo dokončno naredilo klink in boš končal na psihiatriji.
Ne zdržiš krutosti tega sveta. Te razumem, tudi meni bi bilo lepše, če ne bi bilo toliko nasilja in izsiljevanja, ampak zato se ne nameravam psihično zlomiti. Skušam preživeti, zato mi prosim čustveno šibki ne pihajte na dušo, da se usmilimo svojih morilcev.

CreatOR> Z nasilno humanostjo brez kančka previdnosti, si pa zelo lahka tarča. In močnejšemu je to še kako jasno, tebi pa žal ne, ker si šibek na čustvenem področju in se ne znaš branit.

Nasilno humanostjo? Kaj je to, neke vrste gumijast železobeton?

Ja, vem, da se ne zavedaš, da si točno tak.

jtothek ::

Tako je, jype je boljši od vseh nas. Mi smo vsi kmetavzarji on pa je boljši človek v vseh pogledih. On je nad vsemi nami. Človek nad nami. Nadčlovek bi lahko rekli. Mogoče se v nemščini lepše sliši.

Zheegec ::

Zakaj je ta tema spet degenerirala v osebne napade? Se lahko to pobriše?!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> Lej razumem, da braniš islam in muslimane po vsem svetu, ker si mogoče pač te vere... Ne razumem pa da vsiljuješ krščansko vero..

Nobene vere ne vsiljujem, niti nisem veren. Vera je osebna pravica vsakogar, ne pa tudi dolžnost.

GrX> Če je nekdo rojen v Sloveniji še ne pomeni, da je kristjan. Prav tako ne pomeni, da je kristjan, če je bil v tem duhu vzgojen.. Nismo v Siriji, Iraku in Iranu, kjer ti je vera vsiljena.. Pri nas se lahko o veri odločamo sami..

Ravno zato sem jaz prepričan, da moramo tiste, ki nočejo imeti vere vsiljene, sprejeti in zaščititi pred tistimi, ki bi vero vsiljevali.

Zakaj potemtakem vedno izpostavljaš kristjane in nikoli (recimo) žide? Skoraj vsak tvoj post se konča z nekim linkom v povezavi s kristjani..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

World peace ::

Malo so ga obrezali pri rojstvu pa sedaj ne more izživeti svojih spolnih fantazij tale ubermensch en

CreatOR ::

Zheegec je izjavil:

Zakaj je ta tema spet degenerirala v osebne napade? Se lahko to pobriše?!


Zato ker v njej sodeluje človek, ki ima težave z napadanjem vseh sodelujočih z idioti in podobnimi nazivi. In v vseh temah, kjer sodeluje, je tako.

PrihajaNodi ::

Bryn je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mislim, meni so takoj padle v oči besede komunizem, in fašizem, že to je bilo dovolj, da sem podvomil v avtentičnost. Potem sem poguglal če se to pismo nahaja v britanskem muzeju, pa je bilo dovolj. Za take stvari pa res ne potrebuješ CNN, WP in podobno, samo zdravo mero skepticizma in kmečke pameti.

Skeptik se tudi vedno vpraša, kakšen je namen za vsakim prispevkom in če vidiš, da je nek članek propaganda, to ne pomeni, da je nasprotno potem resnica.

Ja denar je oblast in seveda, da bodo bogati hoteli vplivati, da bodo imeli še več denarja in moči. Produkt so recimo TTIP in podobne fore, ne pa 150 letne zarote, ki za uspeh potrebujejo popolno kontrolo nad miljonom spremenljivk. Kaj bi se zgodilo s to zaroto če bi Hitler umrl v avtomobilski nesreči? Ali pa so ga varovali ves čas?


Se strinjam, tega zapisa niti nisem prebral, ker nima smisla špekulirati o 3 sv. vojni. Drugače pa, zgodivina in knjig The Rotchild Dynasty.
P.s. če bi Hitler bil ubit v prometni nesreči bi na oblasti prišli levaki, ki so bili enako radikalni.


Zakaj pa si potem sploh prilepil tole "pismo", kakšen je bil doprinos tega, razen da je mene razjezilo in sem derailal debato? :D



Sem ga jaz prilepil? Sem samo napisal da verjamem v skrito roko, NWO, Ilumimnate, Rotchilde ali kdorkoli nam že postavlja retardirane politke.

D3m ::

jtothek je izjavil:

Tako je, jype je boljši od vseh nas. Mi smo vsi kmetavzarji on pa je boljši človek v vseh pogledih. On je nad vsemi nami. Človek nad nami. Nadčlovek bi lahko rekli. Mogoče se v nemščini lepše sliši.


Desna roka stvarnika. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

World peace> Nisi ti šved sedaj ?

Ne. Čemu naj bi bil po tvoje Šved?

Zheegec> V skladu z njihovo SVETO KNJIGO, dano iz strani Boga, bodo šli v nebesa.

Seveda ne, kdo te je tako nategnil?

Zheegec> Ne pravim, da je kakšna druga religija glede tega boljša, ampak samo podajam proti-argument.

Ja, pa je napačen, ane. Lahko greva skupaj prebrat Koran in se skregava, katera vrstica je pomembnejša, ampak ker nisem musliman, je meni vseeno: Jaz pač lahko po svoje interpretiram katerokoli knjigo, ki dovoli popolnoma različne interpretacije (in vseeno mi je, če je to smrtni greh ali karkoli tretjega - v posmrtnem življenju sem pripravljan plačat vsakršno ceno za svoje grehe).

jtothek> Tako je, jype je boljši od vseh nas. Mi smo vsi kmetavzarji on pa je boljši človek v vseh pogledih. On je nad vsemi nami. Človek nad nami. Nadčlovek bi lahko rekli. Mogoče se v nemščini lepše sliši.

Ah, saj nadljudi nas je kar precej v tej temi, pa v resnici nismo nič posebnega, podobni smo vam v vsem, razen v tem, da resno jemljemo človekove pravice.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

PrihajaNodi ::

World peace je izjavil:

Za razliko od mnogih tule sem jaz v resnici Slovenec. Vi pač niste in ne veste, kaj to sploh pomeni. Nič ne de, v hrib obrnjenim kmetavzom pa res ni treba skrbeti glede tako kompleksnih reči kot je identiteta ljudstva.


Nisi ti šved sedaj ?



Jure si šel na Švedsko? Boš poslal kako sliko od jezera za sofuromaše?

World peace ::

Naravnost nesramno od jureta, da nas ne vabi na obiske.

Bomo multikulturno opremili njegovo stanovanje.

Ali pa jurček ni tako multikulti ker ne mara narobeobrnjenih kmetov, ma rad samo tiste ki se 6x na dan obračajo v edino PRAVO smer

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Definiran je lahko na tisoče načinov, dokazi pa govorijo, da fašisti tudi svoje ljudi, ki se ne strinjajo z vami, mečete v fojbe.

To drži, ampak ker jaz še nisem nikogar vrgel v fojbo, hkrati pa nisem niti nacionalist, torej ne morem biti fašist.

Pri tebi je reč drugačna: Nacionalist si, nasilen tudi, k nasilju in nestrpnosti pozivaš tudi druge, skratka, država bi bila brez tebe kvalitetnejša za vse ostale. IMO bi bilo dobro, če bi se sam izločil iz družbe, ki jo kvariš.


Spet lažeš.
Jaz tujcev niti domačih ne pošiljam v fojbe, to delaš ti tukaj v tej temi, pa verjento še kje. Torej si fašist, nasilen in k nasilju pozivaš tudi druge. Skratka država bi bila brez tebe kvalitetnejša za vse ostale. IMO bi bilo dobro, če bi se sam izločil iz družbe, ki jo kvariš.

PrihajaNodi ::

World peace je izjavil:

Naravnost nesramno od jureta, da nas ne vabi na obiske.

Bomo multikulturno opremili njegovo stanovanje.

Ali pa jurček ni tako multikulti ker ne mara narobeobrnjenih kmetov, ma rad samo tiste ki se 6x na dan obračajo v edino PRAVO smer



Tudi jaz ne razumem zakaj ne bi enkrat imeli skupnega piknika ali nekaj podobnega. Če bi pa povabil soforumaše na izlet v kočo ob jezeri na švedskem pa tudi ne bi bilo slabo. Nevem zakaj je tako zaprt vase.

Zgodovina sprememb…

World peace ::

Zih nas nemara D:

Jure, niso vsi ksenofobi enaki !

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

World peace je izjavil:

Naravnost nesramno od jureta, da nas ne vabi na obiske.

Bomo multikulturno opremili njegovo stanovanje.

Ali pa jurček ni tako multikulti ker ne mara narobeobrnjenih kmetov, ma rad samo tiste ki se 6x na dan obračajo v edino PRAVO smer



Tudi jaz ne razumem zakaj ne bi enkrat imeli skupnega piknika ali nekaj podobnega. Če bi pa povabil sodorumaše na izlet v kočo ob jezeri na švedskem pa tudi ne bi bilo slabo. Nevem zakaj je tako zaprt vase.


Ne more, ker ni dobil hišice ob jezeru. So jo raje dali muslijem, kot pa enmu zarukanmu balkancu.

Matako ::

Zaprt vase, aktiven na netu... da se nam ne bo kdo tukaj še razstrelil? 8-O
/\/\.K.

PrihajaNodi ::

Ne more, ker ni dobil hišice ob jezeru. So jo raje dali muslijem, kot pa enmu zarukanmu balkancu.


No tega ne vemo, bi bilo pa zanimivo poslušati zgodbe kako je prišel do denarja v katerem je sedaj pri 35 letih v penziji. Sanje 99.9% ljudi na tem planetu. Poslušanje takšnih zgodb in vroč kakav v mrzli zimski noči v koči na švedskem s foromaši slo - techa - neprecenljivo. Anita Trump, prideš tudi ti?

Zgodovina sprememb…

World peace ::

Piknik pri Juretu na švedskem:
Potrjujem prijavo:
World peace

Napišite se še ostali

PrihajaNodi ::

Piknik pri Juretu na švedskem:
Potrjujem prijavo:
World peace
PrihajaNodi

Mufasa ::

Jure a na švedsko si pobegnil?

Piknik pri Juretu na švedskem:
Potrjujem prijavo:
World peace
PrihajaNodi
Mufasa
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()

Matako ::

Jaz pa ne pridem, ker podpira napade!

Principi so pa le principi. Hitro ste se prodali za zanič švedski pir.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

World peace ::

Kar pridi, bomo ure sestavljali

PrihajaNodi ::

Matako je izjavil:

Jaz pa ne pridem, ker podpira napade!

Principi so pa le principi.



Mislim, saj bi imeli še druge razprave. To bi bila kot neke vrste slo-tech G20 konferenca. Najamemo Go opti ali kateri drugi nizkocenovnik in gremo na švedsko.

Pa vzami laškoa ali kak drug pir s seboj. Tam pri Juretu alhohola tako ali tako ne bo. Prej kak šipkov domači čaj.

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

Debata v UK na to temo

krneki0001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Matako je izjavil:

Jaz pa ne pridem, ker podpira napade!

Principi so pa le principi.



Mislim, saj bi imeli še druge razprave. To bi bila kot neke vrste slo-tech G20 konferenca. Najamemo Go opti ali kateri drugi nizkocenovnik in gremo na švedsko.

Pa vzami laškoa ali kak drug pir s seboj. Tam pri Juretu alhohola tako ali tako ne bo. Prej kak šipkov domači čaj.


4 lahko jaz peljem z avtom. Njihove ceste v snegu so mi vedno bile v užitek. Sploh ker ne plužijo in ne posipajo soli kot pri nas, ampak samo zgladijo sneg.

PrihajaNodi ::

Imam še en predlog. Če gremo že na švedsko, bi si dejansko lahko šli pogledat njihova geta. Ali dejansko vse drži ali je samo izmišljotina. To bi bil odličen projekt.

World peace ::

Se strinjam. Skoraj kot kakšna šolska ekskurzija. Nas bodo multikulti švedi razsvetlili

PrihajaNodi ::

krneki0001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Matako je izjavil:

Jaz pa ne pridem, ker podpira napade!

Principi so pa le principi.



Mislim, saj bi imeli še druge razprave. To bi bila kot neke vrste slo-tech G20 konferenca. Najamemo Go opti ali kateri drugi nizkocenovnik in gremo na švedsko.

Pa vzami laškoa ali kak drug pir s seboj. Tam pri Juretu alhohola tako ali tako ne bo. Prej kak šipkov domači čaj.


4 lahko jaz peljem z avtom. Njihove ceste v snegu so mi vedno bile v užitek. Sploh ker ne plužijo in ne posipajo soli kot pri nas, ampak samo zgladijo sneg.



Moraš prvo potrditi udeležbo.

invisuu ::

jype je izjavil:


invisuu> Predpostavljam, da boš našel citat, kjer sem to trdil, glede na to da me pripisuješ k tej skupini?

Al si z mano, al si pa proti men!


Z ljudmi, ki ne sprejmejo drugačnih od sebe, ne bom nikoli. Posledično si ti zadnja oseba na svetu, s katero bi "bil".

fantasycamp ::

invisuu je izjavil:

jype je izjavil:


invisuu> Predpostavljam, da boš našel citat, kjer sem to trdil, glede na to da me pripisuješ k tej skupini?

Al si z mano, al si pa proti men!


Z ljudmi, ki ne sprejmejo drugačnih od sebe, ne bom nikoli. Posledično si ti zadnja oseba na svetu, s katero bi "bil".


Nisi edini, mislim da je umska predaja njega in podobnih ki mislijo da nam en člen EU diktira da svojo fragilno ekomonijo in naš način življenja prepustimo tujcem ki so zelo agresivni im kamorkoli pridejo zahtevajo takoj brez kakršne koli ponižnosti način življenja ki je proti demokraciji, absolutno bolano.

Še več ta člen ne govori o številki ampak o tem da kdorkoli pride je vabljen, to je ekonomska predaja in seveda uničenje demografske strukture naše dežele..

Treba se taki zakonodaji upirat kot smo se fašizmu in nacizmu, ironično kajneda levaki...

jaz resnično ne vem kaj je bolj retardirano, živet zraven osebe ki je kot jype ali pa verujočega muslimana..

ohnowhy ::

fantasycamp je izjavil:

...

Saj vem, da mi bo žal (morda mi je že:), ampak jype samo malo trola, vsaj po mojem mnenju. Nič osebnega, po mojem.

World peace ::

ohnowhy je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

...

Saj vem, da mi bo žal (morda mi je že:), ampak jype samo malo trola, vsaj po mojem mnenju. Nič osebnega, po mojem.


Žal je precej militanten. Je že grozil da bo "določene tipe ludi" zmetal v fojbe in jih dal pobiti.
Grozil je s prijavljanjem spletnemu očesu in podobnimi taktikami.
Raje vidi da je posiljena njegova hčer kakor 100 muslimank.

Na žalost ni samo benigen trolček.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Se strinjam s fartmanom: iz teme ste totalno zašli in sledi jasno zaklep. Jype ne trola, temveč vas sili razmišljat, vsi pa na 1. žogo nazaj.
««
14 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155426 (141089) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419209592 (169413) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185931 (59266) bluefish

Več podobnih tem