» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
7 / 39
»»

morbo ::

Teh zadev ne morejo reševati oboroženi civilisti, ampak jih je treba preprečevati preden se zgodijo.

1.) stop imigraciji militantne verske ideologije iz bližnjega vzhoda
2.) takojšnja deportacija vseh ki niso upravičeni do begunskega statusa ali so kakorkoli povezani z radikalnim islamom
3.) deportacija / zapor vseh radikalnih islamskih pridigarjev

Sicer sem mnenje da je z državami kot je Francija že konec, ker islamskih getov ni mogoče več integrirat. Nemčija gre z množično imigracijo islamistov iz BV v isto smer. Slo in vzhodna Evropa se lahko iz napak zahodne Evrope kaj nauči in to še prepreči.

Axbcd ::

SimplyMiha je izjavil:


Dosti zgovorno?


Sem videl včeraj. Precej žalostno, da so francoski mediji bili tako žaljivi do Rusije. Rusi se jim niso posmehovali po terorističnem napadu Januarja, oni pa so tako 'prijazno' vrnili Rusom za 200+ izgubljenih življenj.

Ironično je pa to, da so še včeraj risali karikature ruskega letala, par ur kasneje pa se jim je zgodil največji teroristični napad v zgodovini države.

chrispy ::

ne deportacija. Rabijo videt en zgled da se z Evropo ni za zajebavat. Par ekstremistov polovit, livestream na internet pa naj se jih muči, da oni občutijo svoje zdravilo na sebi.

perci ::

Res ne vem, kaj si vi mislite, da lahko človek s pištolo naredi proti nekaj AK-47. Nič. Kugle letijo vsepovprek, ne veš sploh od kje prihaja, koga bi streljal... Samo na tla se uležeš in čakaš, da neha.

DarkSite ::

Ne mešat ruse v ta dogodek. Dokler ne vrnejo Krima in se ne spokajo ven iz Ukrajine so največja nevarnost tik za ISISom.

Kar se tiče dogodka pa bo treba zdaj počakati, kaj bo storila Nemčija. Bo spremenila politiko ali ne. Nekako se mi zdi, da se ne bo dosti spremenilo.

harmony ::

DarkSite je izjavil:

Ne mešat ruse v ta dogodek. Dokler ne vrnejo Krima in se ne spokajo ven iz Ukrajine so največja nevarnost tik za ISISom.

Cakaj, a niso oni resitelji Sirije? Kaj sedaj?

DarkSite ::

harmony je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Ne mešat ruse v ta dogodek. Dokler ne vrnejo Krima in se ne spokajo ven iz Ukrajine so največja nevarnost tik za ISISom.

Cakaj, a niso oni resitelji Sirije? Kaj sedaj?


Ne oni so rešitelji Asadovega režima. Pač diktator rešuje diktatorja. Drgač pa je druga tema o rusih...

Aquinas ::

SimplyMiha je izjavil:

Vsaka javna entiteta je odgovorna za ugled svoje organizacije/države/naroda. Je kdo obsodil te karikature?

Res je. Ampak to je cherry picking. Ne moreš vzet karikature iz revije, ki ji nič ni sveto in rečt da je to stališče Francije.

oo7 ::

Nemci ustavili avto poln orožja, voznik naj bi pripadal krogu pariških napadalcev

http://nova24tv.si/aktualno/nemci-ustav...

morbo ::

Voznik v priporu
Čeprav se je aretacija zgodila že prejšnji teden, policija še vedno tava v temi glede razjasnitve okoliščin. Po podatkih nemških medijev je razlog za zastoj v preiskavi tudi ta, da je voznik v priporu, kjer še ni najel svojega odvetnika preko katerega bi komuniciral s policijo.


Spet primer ko imajo zločinci več pravic kot si jih zaslužijo. Tip tovori poln avto orožja in eksploziva, ampak očitno to ni razlog za preplah in "izredno ukrepanje", počakajmo da bo blagovolil najeti odvetnika...

Brane22 ::

Pa naj ga. Ne moreš enega sranja reševati z drugim.

Tle je vprašanje, kdo in zakaj izvaža demokracijo okrog, nato pa nekritično uvaža folk.

To da je nekdo uvožen imel potem neke pravice, ki se na tem področju priznavajo, ni napaka pravnega sistema.

noraguta ::

DarkSite je izjavil:

harmony je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Ne mešat ruse v ta dogodek. Dokler ne vrnejo Krima in se ne spokajo ven iz Ukrajine so največja nevarnost tik za ISISom.

Cakaj, a niso oni resitelji Sirije? Kaj sedaj?


Ne oni so rešitelji Asadovega režima. Pač diktator rešuje diktatorja. Drgač pa je druga tema o rusih...

Ja plemeniti borci za alha, ki bi sirijo oblekli v burke krščane pa izselili so pa seveda žrtev, ki bije pravičen boj.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

martincek1 ::

oo7 je izjavil:

Nemci ustavili avto poln orožja, voznik naj bi pripadal krogu pariških napadalcev

http://nova24tv.si/aktualno/nemci-ustav...


A to je ta topshit nov slovenski medij? Naj bi pripradal krogu pariških napadalcev, a nikjer nobene informacije, samo domneve. :)

D3m0r4l1z3d ::

Ne razumem kaj s tem dosežejo, itak nimajo dovolj velike vojaške moči, da bi kaj drugega naredili kot požgečkali velikane. Francije in Rusije se ne bojijo ali pa mislijo, da ne bo povračila. Najboljše, da še Kitajsko malo podrmajo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

morbo ::

Brane22 je izjavil:

To da je nekdo uvožen imel potem neke pravice, ki se na tem področju priznavajo, ni napaka pravnega sistema.

Če se mislimo it uvažanje radikale versko-politične ideologije iz bližnjega vzhoda, potem bo temu potrebno prilagoditi pravni sistem.

Če bi V Rusiji ali Izraelu ustavili tipa s polnim avtom orožja in eksploziva, sigurno nebi čakali v nedogled da si blagovoli izbrati odvetnika in začne komunicirat...

Brane22 ::

Ja, ampak RUsija ali Izrael ne bi kar tako debilno uvozila šitload tega folka.

Oziroma če bi, bi bila delovna mesta odgovornih sveže prazna.

Vanich ::

morbo je izjavil:

Brane22 je izjavil:

To da je nekdo uvožen imel potem neke pravice, ki se na tem področju priznavajo, ni napaka pravnega sistema.

Če se mislimo it uvažanje radikale versko-politične ideologije iz bližnjega vzhoda, potem bo temu potrebno prilagoditi pravni sistem.

Če bi V Rusiji ali Izraelu ustavili tipa s polnim avtom orožja in eksploziva, sigurno nebi čakali v nedogled da si blagovoli izbrati odvetnika in začne komunicirat...


V Rusiji ali Izraelu bi pel kot ptiček na veji že 10 minut po aretaciji.
Tako je pa v Nemčiji imel "pravico obrambe z molkom", njegovi pajdaši v Parizu, ki jim je vozil dodatno orožje, so pa tako lahko nemoteno izvedli terorističen napad. Še enkrat - to je bil 99,99% Albanec iz "Mali i Zi".
Đukanovićevo volilno telo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Spajky ::

Gledal sem malce zadeve snoči in nisem se mogel znebit občutka, da gre spet za inscenirano situacijo !!!! O tem sem nekaj napisal pred časom v temi o Begunski krizi v SLO, kaj se pripravlja, pa sem enim mojim prijateljem zjutraj poslal tale mejl doli 8-O ...

----------------------

Nocni napadi v mestu Ajfel stolpa : IMHO inscenirano - "Inside Job" spet !!!!

Krivda "kalifatske" drzave? - NE, LAZEJO ko PSI !!!

"Napad pod krivo/napacno zastavo" - False Flag Attack!!! - zadnji v vrsti podobnih v zadnjih letih/desetletjih ..

Hipnotizirajoca propaganda novega svetovnega reda (gospodarjev sveta) v polnem teku !!!! Ne nasedajte mainstream medijem, kriticno mislite s svojo glavo in sledite alternative! Zadeve se selijo iz druge strani Atlantika (kot vedno) k nam v Evropo (cetrti Rajh), da nam kmalu omejijo/odvzemajo pravice in postopoma uvedejo policijsko drzavo ... Kdor tega ne vidi je slep !

Kriminalci/bankirji/lopovi/globalisti iz osi Pariz-London-N.York spet na delu !!!

Se idejo o masakru v "gledaliscu" so ukradli od Cecenskega napada v Moskvi pred leti - kako neoriginalno ...

Vse je menjanje fokusa pozornosti in sejanje strahu z namenom obvladovanja mnozic! Selitev pozornosti z migrantske krize (ker se umirja zacasno in je postala premalo medijsko odmevna) ter premik fokusa stran od Dojcland liderice (lutka!) in njene imigrantske politike/izjav, ki je povzrocila kaos zadnje mesece na Balkanu ...

--------------------------------

Strašenje ljudi in medijsko pranje možganov in preusmerjanje pozornosti ... "bok nam pomagaj"!

Vse skupaj že videno parkrat; mislite da sem nasedel teorijam zarot? To kar se dogaja samo potrjuje, da so te NWO "zarote" še kako realne ... na žalost ... mi smo pa kolateralna škoda ... just my2c ... zdej pa grem gledat drugi del zadnjega ZaitGaist-a ... saj ni treba, da mi verjamete .. :| ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

technolog ::

Možgani ti prehitro preskakujejo, pomiri se.

drvo ::

Jaz bi tudi malo tega kar ti jemlješ!
Drugače pa vsi drugi so krivi samo bogi musliči ne.

Pri nas je za vse stvari kriv ali jj, zda, nvo,..... Ne nujno v tem vrstnem redu in odvisno od situacije.
Eni ne vem, mogoče zaradi indoktrinacije imajo halucinacije in za vsakim grmom vidijo zgoraj naštete in kakšne nenaštete, samo da bi lahko racionalizirali svoje blodnje.
Kak že gre tisto: If it looks like a duck....

technolog ::

Je resnica, da je povprečni IQ močno koreliran z raso. Črnci imajo IQ v povprečju 83, Azijci baje 106. Ampak korelacija ne pomeni vzročnosti.

A. Smith ::

Zakaj zapirati meje? Zakaj omejevati dotok ljudi, ki so kot mi, iz mesa in krvi?

Resnica, ki odgovarja na to vprašanje je grda. Sploh, če te pride ugriznit nazaj v tvojo političnokorektno rit. Ane, Jure?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Axbcd ::

SimplyMiha ::

Paris terror attacks: Syrian and Egyptian passports found near bodies of suicide bombers at Stade de France

Saj smo vam rekli, ampak ali ste poslušali? Neee... samo drli ste se, da smo naciji...

zmaugy ::

A je na katerikoli od večjih slovenskih televizij kdo poročal o tem dogodku do prvih poročil danes ob 13h? Informativni programi, nemejebat!

morbo ::

Eden od samomorilskih napadalcev naj bi bil star le 15 let, svašta.... No saj v "Palestini" islamisti v boj z noži pošiljajo 11-letnike, tako da nič presenetljivega. Tipičen biznis za religijo miru.

hammock ::

perci je izjavil:

Res ne vem, kaj si vi mislite, da lahko človek s pištolo naredi proti nekaj AK-47. Nič. Kugle letijo vsepovprek, ne veš sploh od kje prihaja, koga bi streljal... Samo na tla se uležeš in čakaš, da neha.

Ce bi bil kompetenten z orozjem, taksne neumnosti ne bi napisal, v pravih rokah je pistola odlicno samoobrambno orozje. Identifikacija napadalca je pa samo stvar ohranitve hladne glave in razuma v stresni in nevarni situaciji. Se pa strinjam da vsi tega niso sposobni.

Bil sem ze v vec nevarnih situacijah, in ohranitev mirnih zivcev je VEDNO boljsa kot panicarjenje.

Pac-Man ::

Mensezdi, da so bile tu neke trditve o varnostnih organih, ki ne preprečijo nobenega napada.


https://news.vice.com/article/man-was-p...

French police arrested a man in August on suspicion that he was plotting a terror attack on a concert venue, French television channel BFMTV revealed Friday.

Officers from France's General Directorate for Internal Security (DGSI) arrested the man on August 15, two months after he returned to France from a six-day trip to Syria. The suspect -- a Paris resident in his thirties -- admitted during questioning that he had spent a week in the Syrian city of Raqqa in May 2015.
...
The suspect is believed to have sustained an injury to the leg after being hit by a grenade at the start of his training in Raqqa. He was reportedly ordered by one of the camp's leaders to return to Europe or France to carry out a terror attack. The suspect agreed to travel back to France, suggesting a busy concert hall as an ideal target for an attack.

According to reports, the suspect confessed his plans on the third day of questioning. He remains in custody today.

The man -- who was being monitored by intelligence services in the six weeks leading up to his arrest -- does not have a police record and was not known to security services. He came to the attention of French intelligence after a Spanish jihadist gave up his name during questioning in another EU country.

Mufasa ::

To je bila vojna napoved. Sedaj mora Francija odgovoriti in uvoziti malo demokracije dol...
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

SimplyMiha ::

 Nov simbol miru?

Nov simbol miru?

Vanich ::

Xserces ::

Lahko se zahvalimo samo ZDA, Rusiji in pa "glavnim" v EU... Dol so nardil pizdarijo nafukal bomo pa mi. Ista zgodba kot zmeraj.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Matako ::

Vanich je izjavil:

Bošnjaški ekstremni muslimanski portal slavi teroriste in teroristični napad v Parizu.


Aha, takoj potrditev o čemer pišem v sosednji temi. "Glavni grad prostitucije". Kaj ni žalostno, da je v demografsko najhitreje rastoči religiji na svetu.. toliko spolno zafrustriranih ljudi?

Modra jajca so najboljši rekrut.

Xserces je izjavil:

Lahko se zahvalimo samo ZDA, Rusiji in pa "glavnim" v EU... Dol so nardil pizdarijo nafukal bomo pa mi. Ista zgodba kot zmeraj.


Dokler ne bomo znali jasno in glasno krivdo postaviti na "vzhod" in nehali obtoževati nekoga drugega ali celo sami sebe... toliko časa nas bodo imeli za slabiče in nas bodo razstreljevali. To je vzhodnjaška logika, kjer ni nobenega spoštovanja za tovrstno samokritiko.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

drvo ::

Brane22 ::

VelkBla ::

SimplyMiha je izjavil:

Paris terror attacks: Syrian and Egyptian passports found near bodies of suicide bombers at Stade de France

Saj smo vam rekli, ampak ali ste poslušali? Neee... samo drli ste se, da smo naciji...



Ali ponarejen. Ne recem, da napadalec ne bi bil arabskega rodu.


Baje so enega napadalca ze identificirali (prstni odtisi baje?), ki je varnostnik organom ze poznan. Zanimivo ....

polpo ::

Off: Italjani cel dan s spremenjenim programom na nacionalki in privatni tv. Mi pa Slovenija ima talent ponovitev na Popu in ob 20.00 na "Prvem" zabavni šov: Vse je mogoče 8-O ;((

Brane22 ::

V bistvu je nekaj na konspiracijskih variantah.

Recimo Jogoslav Petrušić ( zelo zanimiv tip) je na YT napovedal _točno_ tole. In navedel razloge zakaj se bo to zgodilo.

Matako ::

Brane22 je izjavil:

V bistvu je nekaj na konspiracijskih variantah.

Recimo Jogoslav Petrušić ( zelo zanimiv tip) je na YT napovedal _točno_ tole. In navedel razloge zakaj se bo to zgodilo.


Nočem biti nadut.. ampak jaz sem tudi vedel, da se bo zgodilo.

Pa ta tudi:
http://www.siol.net/novice/svet/2015/11...

Momovci so predvidljivi. In njihovi fani tudi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Brane22 ::

Nočem biti nadut.. ampak jaz sem tudi vedel, da se bo zgodilo.


S tem da ima JP zelo verjetno _bistveno_ večjo podlago od tebe.

Polgej si malo kako in kaj je z njim.

DeeJay ::

SimplyMiha je izjavil:

Paris terror attacks: Syrian and Egyptian passports found near bodies of suicide bombers at Stade de France

Saj smo vam rekli, ampak ali ste poslušali? Neee... samo drli ste se, da smo naciji...


to tako smrdi.... zakaj bi "terorist" vzel passport s sabo? To je tko kot pri 9/11, ko so pasoše "teroristov" našli med razbitinami WTCja... ne me met za norca, prosm.
Majo vsaj naciji dans razlog, da se na ves glas derejo "sej smo vam rekl" ... mogoče so pa to sami zrežiral? hm hm...

Matako ::

Brane22 je izjavil:

Nočem biti nadut.. ampak jaz sem tudi vedel, da se bo zgodilo.


S tem da ima JP zelo verjetno _bistveno_ večjo podlago od tebe.

Polgej si malo kako in kaj je z njim.



Poznam lika. Še en nakladač, tako kot jaz. Ne vidim bistvene razlike.

Ni kaj videti, pomikajte se naprej.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

dronyx ::

Matako je izjavil:

Pa ta tudi:
http://www.siol.net/novice/svet/2015/11...

Francoske oblasti so morale slutiti, da se bo nekaj zgodilo, saj je bilo že včeraj na Montmartru polno vojakov s kalašnikovimi, pravi Živina mama.


Francoska vojska nima kalašnikov v oborožitvi. Če se ne motim je na sliki FAMAS jurišna puška.

bajsibajsi ::

DeeJay je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Paris terror attacks: Syrian and Egyptian passports found near bodies of suicide bombers at Stade de France

Saj smo vam rekli, ampak ali ste poslušali? Neee... samo drli ste se, da smo naciji...


to tako smrdi.... zakaj bi "terorist" vzel passport s sabo? To je tko kot pri 9/11, ko so pasoše "teroristov" našli med razbitinami WTCja... ne me met za norca, prosm.
Majo vsaj naciji dans razlog, da se na ves glas derejo "sej smo vam rekl" ... mogoče so pa to sami zrežiral? hm hm...


Nemogoce! Saj ves, ce bi.. ne pravim, da bi, ampak ce bi sla v (samomorilski) napad jaz, ti... in se kaksen s foruma, bi zagotovo vsi imeli s sabo dokumente, mar ne?
Najbrz kar celo denarnico s kuponcki za mercator, da bi sli po koncani zadevi se pralni prasek kupiti 20% ceneje.

Itak, da smrdi, celotna zadeva smrdi in seze precej dlje, kot do nase - Slovenske - ograje, na katero smo tako ponosni. Grem zdaj gledati Big brother naprej.

Zgodovina sprememb…

Vanich ::

dronyx je izjavil:

Matako je izjavil:

Pa ta tudi:
http://www.siol.net/novice/svet/2015/11...

Francoske oblasti so morale slutiti, da se bo nekaj zgodilo, saj je bilo že včeraj na Montmartru polno vojakov s kalašnikovimi, pravi Živina mama.


Francoska vojska nima kalašnikov v oborožitvi. Če se ne motim je na sliki FAMAS jurišna puška.


...ne vem, kdo jim piše te članke. Noben novinar si ne more privoščiti ignoranco in nevednost take magnitude.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Brane22 ::

Matako je izjavil:


Poznam lika. Še en nakladač, tako kot jaz. Ne vidim bistvene razlike.

Ni kaj videti, pomikajte se naprej.



Videl sem oddajo, v kateri znana imena srbske vojske itd potrjujejo javno njegovo zgodbo.
S tem da tip ima goro dokumentacije.

Zakaj točno je nakladač ?

drvo ::

Verjetno je gospa kot nepoznavalka pač potegnila kalaša iz riti, kej je pač edino kar pozna. Da pa je bilo varovanje poostreno pa je jasno če ja bila tekma pa 60k ljudi na kupu.

Vanich ::

drvo je izjavil:

Verjetno je gospa kot nepoznavalka pač potegnila kalaša iz riti, kej je pač edino kar pozna. Da pa je bilo varovanje poostreno pa je jasno če ja bila tekma pa 60k ljudi na kupu.


Dolge cevi se ne vlačijo na plano brez zelo, zelo dobrega razloga.

Goody ::

Vanich je izjavil:

drvo je izjavil:

Verjetno je gospa kot nepoznavalka pač potegnila kalaša iz riti, kej je pač edino kar pozna. Da pa je bilo varovanje poostreno pa je jasno če ja bila tekma pa 60k ljudi na kupu.


Dolge cevi se ne vlačijo na plano brez zelo, zelo dobrega razloga.


LOL, pepca ti pa že leta in leta očitno nisi bil v Franciji. Tam so vojaki/policaji s puškami na letališčih in prireditvah že leta povsem običajni...

zmaugy ::

polpo je izjavil:

Off: Italjani cel dan s spremenjenim programom na nacionalki in privatni tv. Mi pa Slovenija ima talent ponovitev na Popu in ob 20.00 na "Prvem" zabavni šov: Vse je mogoče 8-O ;((


Slovenske televizije niso vredne pol k...a. Če bi se včeraj začela druga svetovna vojna, bi nacionalka to prespala in vrtela kakšen "kulturnoumetniški" program, komercialne televizije pa kakšno resničnostno sranje.
««
7 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998155770 (141433) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419209674 (169495) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27185937 (59272) bluefish

Več podobnih tem