» »

Streljanje v Parizu

Streljanje v Parizu

««
32 / 39
»»

harmony ::

Ocitno je res francoska policija tocno taka kot v Taxi filmu...

slotechar ::

Bivši marinec o ozadju napada v Parizu

Pac-Man ::

AndrejO ::

Axbcd je izjavil:

Ko ultra levičarjem in humanitarcem zmanjka argumentov potem na plano privlečejo krščanstvo. Čeprav še niso pojasnili kako na nas nevernike vpliva krščanstvo. Želim priti do 'algoritma' s katerim bom na cesti brez težav ugotovil katera oseba pripada h krščanstvu. Za islam je bil sila preprost "if (wearing burqa) is muslim;"

Poskusil sem uporabiti tvoj algoritem, pa sem žal ugotovil, da ima 100% false negative rate. Na celi ulici nisem uspel identificirati niti ene osebe, ki bi po tem algoritmu bila musliman(ka): https://goo.gl/maps/RNgx9Yb3wC42

Po drugi strani pa nisem imel nikoli težave indetificirati skrajno nadležnih krščanov. Kadar jih zagledam v daljavi je moja prva reakcija, da po potrebi spremenim smer tako, da se jim ne bi slučajno približal na manj kot 10m:

Karaya 52 ::

AndrejO je izjavil:

Po drugi strani pa nisem imel nikoli težave indetificirati skrajno nadležnih krščanov.


Misliš kristjanov? Ker beseda krščan v slovarju ne obstaja. Se zgodi lej. Posebno določenim.

jype ::

Karaya 52> Misliš kristjanov? Ker beseda krščan v slovarju ne obstaja. Se zgodi lej. Posebno določenim.

Krščan bo kar prav. To je podobno kot muslič, samo bolj žaljivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

jtothek ::

Pazi stari, ne se s kristjani zajebavat, da se ne bo kaki ministrant pred kebabom razstrelil. Saj ves kaksen je kristjanizem dandanes.

Aja, saj res.

Sem se malo zmedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jtothek ()

Axbcd ::

AndrejO je izjavil:

Poskusil sem uporabiti tvoj algoritem, pa sem žal ugotovil, da ima 100% false negative rate. Na celi ulici nisem uspel identificirati niti ene osebe, ki bi po tem algoritmu bila musliman(ka): https://goo.gl/maps/RNgx9Yb3wC42

Sprehodil si se po irski ulici, kjer nobena oseba ne ustreza pogoju 'wearing burqa' in je zato moj algoritem napačen? Nimaš pojma. 'Algoritem' bi bil napačen, če bi oseba nosila burqo in ne bi bila musliman. To se nikoli ne zgodi razen če se ultra levičarji in humanitarci oblečete v burqe in hijabe, ter protestirate na meji

AndrejO je izjavil:



Po drugi strani pa nisem imel nikoli težave indetificirati skrajno nadležnih krščanov. Kadar jih zagledam v daljavi je moja prva reakcija, da po potrebi spremenim smer tako, da se jim ne bi slučajno približal na manj kot 10m:

In potem se najde en Andrej limat slike iz x države in trditi, da se to dogaja v Sloveniji. Ker vsak dan sreča najmanj tri zagrete pripadnike y religije, ki svoja prepričanja razkazujejo z vsiljevanjem bibilije Andreju v roke. Ali pa te na kakšen drugačen način vznemirjajo? Pelješ se z avtom, na semaforju vidiš 2 človeka in takoj veš, da je kristjan? Da ni mogoče kateri/a izmed dveh ateist?

Dejstvo je, da ko vidiš burko ali hijab takoj veš, da gre za pripadnico islamske vere. Medtem ko le redko kdaj na ulici lahko rečeš, aha ta je pa kristjan. Ne moreš, ker tega večina ne kaže navzen, saj je v našem svetu religija zasebna stvar in ni treba, da vsakdo ve na katere namišljene zgodbice ti nasedaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

Slovenistan ::

AndrejO je izjavil:

Axbcd je izjavil:

Ko ultra levičarjem in humanitarcem zmanjka argumentov potem na plano privlečejo krščanstvo. Čeprav še niso pojasnili kako na nas nevernike vpliva krščanstvo. Želim priti do 'algoritma' s katerim bom na cesti brez težav ugotovil katera oseba pripada h krščanstvu. Za islam je bil sila preprost "if (wearing burqa) is muslim;"

Poskusil sem uporabiti tvoj algoritem, pa sem žal ugotovil, da ima 100% false negative rate. Na celi ulici nisem uspel identificirati niti ene osebe, ki bi po tem algoritmu bila musliman(ka): https://goo.gl/maps/RNgx9Yb3wC42

Po drugi strani pa nisem imel nikoli težave indetificirati skrajno nadležnih krščanov. Kadar jih zagledam v daljavi je moja prva reakcija, da po potrebi spremenim smer tako, da se jim ne bi slučajno približal na manj kot 10m:


Hint: Vsi so muslimani

Kristjani so namreč na šihtu, zato da se imigrantom plačuje sociala.



Tako prijazni so ti imami

AndrejO ::

Axbcd je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Poskusil sem uporabiti tvoj algoritem, pa sem žal ugotovil, da ima 100% false negative rate. Na celi ulici nisem uspel identificirati niti ene osebe, ki bi po tem algoritmu bila musliman(ka): https://goo.gl/maps/RNgx9Yb3wC42

Sprehodil si se po irski ulici, kjer nobena oseba ne ustreza pogoju 'wearing burqa' in je zato moj algoritem napačen? Nimaš pojma. 'Algoritem' bi bil napačen, če bi oseba nosila burqo in ne bi bila musliman.

Večina teh oseb je mojih sodelavcev in sodelavk. Za najmanj 5 njih vem, da so muslimanske veroizpovedi, za še kakšnih 20 pa sklepam, da je verjetnost večja 0.5, da so.

Morda pa le imaš težavo z algoritmom, če ni v danem primeru zaznal ničesar.

Predvsem pa mi na ulici svojo vero vsiljujejo jehovci, mormoni in harekrišne.

Moram pa reči, da nisem še nikoli občutil, da bi me s svojo vero posiljevali pankerji, metalci, skini ali ostali ljudje, ki jih je moja stara teta rada ocenila za kriminalno slabo oblečene.

Tudi muslimana še nisem srečal, da bi me poskušal kam včlaniti.

Nekateri pa se ustrašite že malo večje rute?

Slovenistan ::

Pa koga briga kakšne imaš ti sodelavce.

Statistično vsaj 2 od 5 podpirata šario, 1 pa bi te pognal v zrak ob prvi priliki.

AndrejO ::

Slovenistan je izjavil:

Pa koga briga kakšne imaš ti sodelavce.

Statistično vsaj 2 od 5 podpirata šario, 1 pa bi te pognal v zrak ob prvi priliki.

Nekaj ne štima s to statistiko, ker ni še nihče nikogar pognal v zrak ali prišel ven s kakšnimi idejami o šeriatskem pravu.

Massacra ::

Je morda "včeraj" kakšna bomba eksplodirala v Gazi, Bejrutu, Alepu, Bagdadu itd. in ubila nekaj deset civilistov?

tikitoki ::

tikitoki je izjavil:

perci je izjavil:

Neumno je primerjat število umrlih v prometnih nesrečah s terorističnimi napadi. Ne, ni neumno, idiotsko je.

Tako kot je idiotsko samomore (kot tip nasilne smrti) primerjati z umori.


In samo debil ne dojame, kako varen v resnici je. Pojdi na limance teroristu in zivi v strahu. I dont give a shit.

1:0 za teroriste.

Primerjava je pa povsem na mestu, če nekdo trdi, da smo smrtno ogroženi, da je cela Evropa ogrožena. Primerjava čisto jasno pokaže, da je realna ogroženost zanemarljiva in pretiran strah neutemeljen. Verjetno imaš večjo možnost, da zadaneš sedmico. Če želiš lahko primerjamo z umori (spada v isto kategorijo nasilnih smrti). Številke so podobne.




Za idiote, ki mislijo, da je terorizem najvecja groznja na svetu in da se je ne da primerjati z problemi, ki so realno gledano neprimerno vecji.

tikitoki ::

tikitoki je izjavil:

perci je izjavil:

Neumno je primerjat število umrlih v prometnih nesrečah s terorističnimi napadi. Ne, ni neumno, idiotsko je.

Tako kot je idiotsko samomore (kot tip nasilne smrti) primerjati z umori.


In samo debil ne dojame, kako varen v resnici je. Pojdi na limance teroristu in zivi v strahu. I dont give a shit.

1:0 za teroriste.

Primerjava je pa povsem na mestu, če nekdo trdi, da smo smrtno ogroženi, da je cela Evropa ogrožena. Primerjava čisto jasno pokaže, da je realna ogroženost zanemarljiva in pretiran strah neutemeljen. Verjetno imaš večjo možnost, da zadaneš sedmico. Če želiš lahko primerjamo z umori (spada v isto kategorijo nasilnih smrti). Številke so podobne.




Za idiote, ki mislijo, da je terorizem najvecja groznja na svetu in da se je ne da primerjati z drugimi problemi, ki so realno gledano neprimerno vecji. Ko bodo teroristi uspeli priti vsaj na eno zimed prvih 100 mest po ogrozanju osebne varnosti, potem pa bo cas za paniko.
BTW letos vodijo samomorilni piloti (v EU). Najboljse, da izzenemo se vse osebe z samomorilnimi nagnenji. Obcasno se kera v koga zaleti z avtomobilom, al pa mu pade na na glavo,... Shit happens. Deal with it!
Se pa strinjam, da je potrebno napade preprecevati, seveda na primerne nacine.
Marginalizacija muslimanov in ozigosanje vseh za terorsite gre na roko fanatikom, ki bodo tako dobili se vec lahkih tarc za rekrutiranje.

http://www.globalresearch.ca/the-terror...
http://www.globalresearch.ca/youre-55-t...

http://www.washingtonsblog.com/2013/08/...

Damn, se Obama, ki je dosegel veliko vec, kot katerikoli od "genijev" na tem forumu si je drznil narediti enako primerjavo.

Pa se par obskurnih primerov:
https://www.lewrockwell.com/2015/06/no_...

Jupito ::

Lep pozdrav iz leta 2001.

Imam predlog: ukrepajte enako, kot zdajle mi! Zdaj ni časa za razmislek, samo v akcijo! Prej kot v petih letih bo konec s temi klovni. Za vedno. Garantiram!
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Smrekar1 ::

tikitoki je izjavil:


Marginalizacija muslimanov in ozigosanje vseh za terorsite gre na roko fanatikom, ki bodo tako dobili se vec lahkih tarc za rekrutiranje.


Kdo pa tu žigosa vse muslimane za teroriste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

WarpedGone ::

Marginalizacija muslimanov in ozigosanje vseh za terorsite gre na roko fanatikom, ki bodo tako dobili se vec lahkih tarc za rekrutiranje.

Torej *mamo* prav?
Muslimani so potencialni kandidati za terorizem?
Sam napačno slikco narišeš na zvezek in se pretvorijo bombaša?

Lepo, da se strinjamo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Axbcd ::

AndrejO je izjavil:

Večina teh oseb je mojih sodelavcev in sodelavk. Za najmanj 5 njih vem, da so muslimanske veroizpovedi, za še kakšnih 20 pa sklepam, da je verjetnost večja 0.5, da so.

Morda pa le imaš težavo z algoritmom, če ni v danem primeru zaznal ničesar.

Morda imaš ti težave z razumevanjem if stavka, ki se nanaša le na ženske, ki nosijo burke. Če si ti v mojem algoritmu našel 'opis' vseh muslimanov je to tvoj problem oz. neznanje.

Vajenc ::

Ker sem bil zaskrbljen zaradi tihega odziva islamske skupnosti ob napadih v Parizu, sem med iskanjem odziva slovenske islamske skupnosti prebral izjavo ob januarskem napadu v Parizu:

Da Zbor Islamske skupnosti v Republiki Sloveniji poziva vse muslimane v Sloveniji:

(a) da so odgovorni državljani Republike Slovenije;

(b) da vzgajajo in izobražujejo svoje otroke, da postanejo del družbe, v kateri živijo in jo imenujejo svoj dom;

(c) da pokažejo svojim sosedom in prijateljem, da je islam lahko priložnost za izboljšanje socialnih in ekonomskih razmer naše družbe tako, da bomo sledili načela islama, ki nam nalagajo, da nahranimo lačnega in zaščitimo svojega soseda, da živimo v miru in harmoniji;

(d) da povzdignejo glas zoper sovraštvo in se pridružijo zagovarjanju temeljnih načel človeštva ter s svojimi sosedi in prijatelji delijo resnico o tem, da islam ne pripada ne Vzhodu ne Zahodu, temveč srcem tistih, ki želijo živeti v miru in se počutiti varno;

(e) da varujejo Islamsko skupnost v Republiki Sloveniji kot edino in edinstveno skupnost muslimanov, kot organizirano skupnost, ki afirmira duh enotnosti in ohranja islamske in splošne civilizacijske vrednote;

(f) da spoštujejo Univerzalno deklaracijo o človekovih pravicah, ki določa, da ima vsakdo pravico do uživanja vseh pravic in svoboščin, ki jih določa Univerzalna deklaracija, ne glede na raso, barvo, spol, jezik, vero ali kakšno drugo okoliščino. Posebej pa da spoštujejo njen 3. člen, ki pravi, da ima vsak pravico do življenja, svobode in osebne varnosti;

(g) da spoštujejo 18. člen Univerzalne deklaracije o človekovih pravicah in 18. člen Mednarodnega pakta o državljanskih in političnih pravicah, ki pravijo, da ima vsak pravico do svobode mišljenja, vesti in religije;

(h) da nikoli ne pozabijo preambule Univerzalne deklaracije o človeških pravicah, ki pravi, da sta nespoštovanje in prezir do človekovih pravic povzročila barbarska dejanja, ki so zgrozila vest človeštva.

Očitno niso vsi črni in krvi željni oz. ne interpretirajo korana tako kot pred 1500 leti (trenutno tudi ponekod na BV). Svojo sveto knjigo predstavljajo na podoben način kot to počne krščanska cerkev. Begunci bi se ob taki verski vzgoji lažje evropsko socializirali, kot sredi puščav med blazneži.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

pecorin ::

Vajenc je izjavil:

Očitno niso vsi črni in krvi željni oz. ne interpretirajo korana tako kot pred 1500 leti (trenutno tudi ponekod na BV). Svojo sveto knjigo predstavljajo na podoben način kot to počne krščanska cerkev. Begunci bi se ob taki verski vzgoji lažje evropsko socializirali, kot sredi puščav med blazneži.


Če slučajno muslimani povedo nekaj kar se sliši razumno in ne kot, da te bodo jutri ali pojutrišnjem pojedli - lažejo.

Tako ti bodo povedali polpismeni patrioti, ki se bojijo za evropsko kulturo.

Darkjaar ::

Vajenc je izjavil:

Očitno niso vsi črni in krvi željni oz. ne interpretirajo korana tako kot pred 1500 leti (trenutno tudi ponekod na BV). Svojo sveto knjigo predstavljajo na podoben način kot to počne krščanska cerkev. Begunci bi se ob taki verski vzgoji lažje evropsko socializirali, kot sredi puščav med blazneži.


Glavni problem niso muslimani pri nas, ampak kvazi-liberalni politiki, ki se ne želi soočiti z problemi, ki jih povzroča majhen delež muslimanov.

Lep primer: Government is ignoring ISIS recruitment in Ireland says top Muslim cleric

Smrekar1 ::

Vajenc je izjavil:


Očitno niso vsi črni in krvi željni oz. ne interpretirajo korana tako kot pred 1500 leti (trenutno tudi ponekod na BV). Svojo sveto knjigo predstavljajo na podoben način kot to počne krščanska cerkev. Begunci bi se ob taki verski vzgoji lažje evropsko socializirali, kot sredi puščav med blazneži.


Itak da niso. Ampak med ljudmi, ki so črni in krvi željni pa je nenavadno dosti muslimanov. Zakaj?

AC_DC ::

Vajenc
(f) da spoštujejo Univerzalno deklaracijo o človekovih pravicah,

Ko pride musliman v precep, koran vs točka f, potem brez razmišljanja upošteva koran, kjer kot vemo zelo enakopravno obravnava ženske in kafirje.
Sem že omenil, da je v islamu beseda pes dokaj velika žaljivka ?

točka d)
islam zgodovinsko nikoli ni bil dobrodošel v Evropi, prvo so poskušali na Iberskem polotoku, so jih nagnali nazaj v Afriko, potem so udarili preko Turčije do Dunaja, ko so jih spet nagnali (vsakič so poskušali vojaško).
Trenutno poskušajo na noto "beguncev" in potem princip masovnega delanja otrok - če ni šlo vojaško bo šlo preko moških spolnih organov in maternic.
Islam zgodovinsko nikoli ni bil religija miru, ni samo religija temveč je nekaj takega kot fašizem, komunizem in ostali -izmi, celoten paket vere države, sodstva, načina življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

AndrejO ::

Axbcd je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Večina teh oseb je mojih sodelavcev in sodelavk. Za najmanj 5 njih vem, da so muslimanske veroizpovedi, za še kakšnih 20 pa sklepam, da je verjetnost večja 0.5, da so.

Morda pa le imaš težavo z algoritmom, če ni v danem primeru zaznal ničesar.

Morda imaš ti težave z razumevanjem if stavka, ki se nanaša le na ženske, ki nosijo burke. Če si ti v mojem algoritmu našel 'opis' vseh muslimanov je to tvoj problem oz. neznanje.

Verjetno si malo pozabljiv, zato bom še enkrat citiral tvojo izjavo:

Axbcd je izjavil:

... Želim priti do 'algoritma' s katerim bom na cesti brez težav ugotovil katera oseba pripada h krščanstvu. Za islam je bil sila preprost "if (wearing burqa) is muslim;"


Očitno se nisi omejil samo na ženski spol. Ampak nič hudega, test je vključeval osebe vseh spolov in je še vedno pogrnil na celi črti. Nekaj boljšega boš potreboval, ker se okoli tebe muslimani izgleda mirno sprehajajo in ti jih nisi sposoben zaznati, da bi jih sploh lahko spodobno diskriminiral. Kakšna nesramnost!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

krneki0001 ::

AnitaTrump ::

Ortodoksni levicarji trepetajo v strahu pred kristjani. In letos je bilo v franciji okoli 15 napadov muslimanskih skrajnezev.
Predlagam da se v franciji napise zakon ki zapoveduje da je prepovedano podijati ljudi. To jih bo resilo. Tisti musliman ki je enkrat poleti obglavil svojega sefa in tweetal slike pac ni vedel da se to pri nas ne sme delat.

Axbcd ::

AndrejO je izjavil:

Očitno se nisi omejil samo na ženski spol. Ampak nič hudega, test je vključeval osebe vseh spolov in je še vedno pogrnil na celi črti. Nekaj boljšega boš potreboval, ker se okoli tebe muslimani izgleda mirno sprehajajo in ti jih nisi sposoben zaznati, da bi jih sploh lahko spodobno diskriminiral. Kakšna nesramnost!
Aww oprosti, nisem vedel da ti ne veš, da burke nosijo samo ženske. Sem mislil, da to spada pod neko splošno znanje. Do zdaj še nisem srečal človeka, ki bi mislil, da moški muslimani nosijo burke in hijabe.

harmony ::

AC_DC je izjavil:


Islam zgodovinsko nikoli ni bil religija miru, ni samo religija temveč je nekaj takega kot fašizem, komunizem in ostali -izmi, celoten paket vere države, sodstva, načina življenja.

Zato pa so zgoraj nasteti pobili na desetine milijonov ljudi. Ko sem pozval naj se nasteje vsaj 5 podobnih islamskih hudobcev in stevilo njihovih zrtev, je bilo vse tiho.

AnitaTrump ::

harmony je izjavil:

AC_DC je izjavil:


Islam zgodovinsko nikoli ni bil religija miru, ni samo religija temveč je nekaj takega kot fašizem, komunizem in ostali -izmi, celoten paket vere države, sodstva, načina življenja.

Zato pa so zgoraj nasteti pobili na desetine milijonov ljudi. Ko sem pozval naj se nasteje vsaj 5 podobnih islamskih hudobcev in stevilo njihovih zrtev, je bilo vse tiho.


Muslims have massacred over 590 million of non muslims.

More people are killed each year by muslims than in 350 years of spanish inquisition.

Ali rabis imena teh morilcev? Lahko ugibam da so v vecini Ahmed Mohamedi.

Vajenc ::

Smrekar1 je izjavil:

Ampak med ljudmi, ki so črni in krvi željni pa je nenavadno dosti muslimanov. Zakaj?

V južnoameriških mestih, kjer se muslimane išče z lupo, imajo največ morilcev oz. krvi željnih. Zakaj, če so muslimani na drugem koncu sveta?

Nočem biti advokat muslimanom, ampak osnovne pojme je dobro imeti približno na pravem mestu, da ne rata vsesplošna panika.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

slotechar ::

Ne vem kaj zelis s tem povedat. To ne spremeni dejstva, da je nekdo na drugem koncu sveta nasilen ali ne. Prosim, da ne stejete vecine ateisticnih Bosnjakov za prave muslimane, ker jih vecina Korana v zivljenju ni prijela in so muslimani zgolj po tradiciji.

Poglejte si dokumentarec ZDF kako Islam vpliva na Nemcijo in nemsko zakonodajo, video je objavljen zgoraj. Se bolj sokanten je drugi dokumentarec na svedskem. Tudi Slavoj Zizek pravi, da multi kulti v praksi ni mozen in je tudi podal primere zakaj.

Romi zivijo pri nas ze stoletja, pa se se vedno nisto popolnoma integrirali v naso druzbo. Vodje romov so povedali, da se v bistvu upirajo integraciji in ne zelijo integracijo, ker bi to pomenil konec romov in njihove kulture.

AndrejO ::

Axbcd je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Očitno se nisi omejil samo na ženski spol. Ampak nič hudega, test je vključeval osebe vseh spolov in je še vedno pogrnil na celi črti. Nekaj boljšega boš potreboval, ker se okoli tebe muslimani izgleda mirno sprehajajo in ti jih nisi sposoben zaznati, da bi jih sploh lahko spodobno diskriminiral. Kakšna nesramnost!
Aww oprosti, nisem vedel da ti ne veš, da burke nosijo samo ženske. Sem mislil, da to spada pod neko splošno znanje. Do zdaj še nisem srečal človeka, ki bi mislil, da moški muslimani nosijo burke in hijabe.

Samo si navedel "... katera oseba je ...". Nisi navedel "oseba ženskega spola", "ženska" ali kaj podobnega, da bi lahko sklepal, da govoriš samo o enem spolu.

Morda je problem tvojega algoritma predvsem to, da ga je skupaj sestavila oseba, ki s tem nima izkušenj.

Ne vem pa točno od kje ti ideja, da lahko to nosijo samo ženske. Nekako tako, kot bi trdil, da lahko krila nosijo samo ženske.

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

Karaya 52> Misliš kristjanov? Ker beseda krščan v slovarju ne obstaja. Se zgodi lej. Posebno določenim.

Krščan bo kar prav. To je podobno kot muslič, samo bolj žaljivo.

Krščan je prebivalec Krškega , kmet zarukani !:))

AndrejO ::

Martin Krpan je izjavil:

jype je izjavil:

Karaya 52> Misliš kristjanov? Ker beseda krščan v slovarju ne obstaja. Se zgodi lej. Posebno določenim.

Krščan bo kar prav. To je podobno kot muslič, samo bolj žaljivo.

Krščan je prebivalec Krškega , kmet zarukani !:))

ROFL. Dobro sem se zmotil. :)

Izgleda, da to pomeni, da sem "določen". Kar je dobro. Zagotovo si ne bi želel biti nedoločen anonimnež.

perci ::

Prebivalec Krškega je Krčan, brez š.

oo7 ::

Nov napad v Franciji: več oboroženih moških zajelo talce


V mestu na francosko-belgijski meji poteka nov teroristični napad, v katerem so oboroženi napadalci zajeli več talcev. Napadi potekajo v domačem mestu domnevnega izdelovalca bomb, uporabljenih v napadih na Pariz. Ranjenih naj bi bilo več ljudi.

Na severu Francije v kraju Roubaix je po poročanju francoske tiskovne agencije AFT več oboroženih moških zajelo talce na bencinski črpalki. Po poročanju britanskega portala Express so oboroženi napadalci zajeli kot talce tudi direktorja banke in njegovo družino.

Po poročanju francoskega časopisa La Figaro so policisti sporočili, da se strelski obračun nadaljuje, sosesko in širše območje pa so že zapečatili.V spopadih med oboroženimi policisti in napadalci naj bi bilo ranjenih več ljudi. Lokalni mediji poročajo, da so med talci zajeti tudi otroci na bencinski črpalki. Napadalci so oboroženi s "kalašnikovi".

http://nova24tv.si/aktualno/nov-napad-v...

Zaenkrat še ni znano ali je napad povezan s terorističnim napadom 13. novembra na Pariz. Kot piše britanski Mirror lokalne oblasti sumijo, da naj bi sicer šlo za poskus ropa. Informacij še niso mogli potrditi, saj je trenutno na begu več osumljencev, povezanih s terorističnimi napadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

harmony ::

AnitaTrump je izjavil:

harmony je izjavil:

AC_DC je izjavil:


Islam zgodovinsko nikoli ni bil religija miru, ni samo religija temveč je nekaj takega kot fašizem, komunizem in ostali -izmi, celoten paket vere države, sodstva, načina življenja.

Zato pa so zgoraj nasteti pobili na desetine milijonov ljudi. Ko sem pozval naj se nasteje vsaj 5 podobnih islamskih hudobcev in stevilo njihovih zrtev, je bilo vse tiho.


Muslims have massacred over 590 million of non muslims.

More people are killed each year by muslims than in 350 years of spanish inquisition.

Ali rabis imena teh morilcev? Lahko ugibam da so v vecini Ahmed Mohamedi.

Tocno to sem iskal. Pa hvala lepa za imena. Seveda prosim za imena, slike teh hudobcev oziroma zapise o teh zgodovinskih hudobcih ter stevilo zrtev teh posameznikov.

Pa lep vecer se naprej oziroma ze lahko noc.

Spajky ::

... no, da se jest oglasim spet ... Kaj je blo kaj intervjujev ranjencev iz pariških bolnic do zdaj? Na propagandaSiEnEn nisem zasledil ;) kaj dosti ...

Je blo na Diskovery stara serija Strip the city (pariz, NY) ... franc.prestolnica je prepredena z zgodovinskimi tuneli, kanali in katakombami pod sodobno infrastrukturo, tudi plovnimi s čolnom ... par 10 kil exploziva ali podobno ni glih problem dostavit bilokam ...

... in potem najdejo komaj po enem tednu v (spet) enem smetnjaku (pariška komunala je v ku*cu?) eno samomorilsko jakno z explozivom ... japade >:D

V sosednji državi severovzhodno v glavnem mestu in YU-rop parlamenta izredne razmere (naj bi se končale jutri) : IMHO dimna zavesa/stašenje folka - zato, da ni protestov slučajno, ker se zgleda pritiska na €-poslance/komisije, ker se sprejema Trans-Atlantik trg.sporazum kot ga želijo inter.korporacije in "prosvetljenci/benksters" in ko bo vse gotovo/podpisano, nam ga bodo vsilili ;( ... Seveda je potrebno strah (kao protiteror operacijo) podaljšati še v Švaberaj, kot sem že enkrat podal, da se utegne zgodit = planiran Domino efekt >:D ... podobni motivi ...

... in lutka Bajden prihaja na Brione in so vabljeni meddrugim tudi naši (vsaj precednik), da tudi našim pove, da se zahteva, da se drastično izboljša "varnost" : beri novi krediti/davki v zvezi s tem, ker keša nimamo ... dolg SLO bo IMHO kmalu vsaj duplo od tega že zdaj ... Da, korenček/palica zraven. Znajo nam ponudit tudi 2nd hand Letalonosilko gratis (rabimo za Pilatuse) :)) :)) :)) ... Kmalu sledi grški scenarij tudi za nas ..

... Pri toliko lažeh v rafalu zadnje mesece še posebej zgleda, da "strice prosvetljence" že daje malce panika, ker ne morejo obvladovati alternativnih informacij z Net-a, ker jim je z njim ušel duh iz steklenice ... pa treba po njihovo fentat 3/4 zemeljske populacije, da pridobijo kontrolo nazaj in utegnejo tile mednarodni "bančni" psihići spet sproducirat kako svet.vojno .. ;( ..

... Franc.Precjednik pa leta naokolo >:D .. zdej bo šel še k Putkotu baje .. oni avion, Turki pa to meddrugim .. >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

harmony ::

harmony je izjavil:

Ocitno je res francoska policija tocno taka kot v Taxi filmu...



Spet ena iz Taxi filma...

http://www.rtl.fr/actu/societe-faits-di...



Rolam se po tleh od smeha...

Spajky ::

... pa ruski avtokrat je umaknil sankcije za izvoz jedrske tehnologije Iranu :O ... driska je zadela največji ventilator na svetu, odbito s*anje pa šprica vse naokoli ... ovce-Slovenci pa prodani v zadnjem desetletju (strici-udba-network job) tem svetovnim "bančnim" globalističnim psihopatom in kriminalcem, naši "hlapci" pa rep med noge, boste vidli ... pa naše naslednje volitve ne bodo ničesar uredile ... "take cover!" (finančno) ... ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Matako ::

Da ne boste mislili, da giki ne morejo biti žleht.

http://www.siol.net/novice/svet/2015/11...

Mihail Šiler, srbski državljan. Aretirali naj bi ga v akciji, v kateri so priprli "50 potencialnih teroristov". Šiler je računalničar, ki ima podjetje v maroškem Marakešu.
/\/\.K.

krneki0001 ::

http://www.express.co.uk/news/world/621...

SHOTS have been fired in a town on the border between France and Belgium tonight after a bank manager and his family were reportedly taken hostage by armed raiders in the hometown of suspected Paris attacks bomb maker.

Smrekar1 ::

Vajenc je izjavil:


V južnoameriških mestih, kjer se muslimane išče z lupo, imajo največ morilcev oz. krvi željnih. Zakaj, če so muslimani na drugem koncu sveta?


Več razlogov - v Južni Ameriki imajo denimo precej manj stroge kazni za umore kot v islamskem svetu in posledično manj strahu pred nekaznovanostjo. Poleg tega so države v islamskem svetu zaradi nafte večvidel precej močnejše od latinskoameriških, posledica je pač ta, da imajo v latinski ameriki manj uspešno policijo. Tretji razlog je, da je (zopet zaradi nafte) latinska amerika bistveno revnejša od arabskega sveta, revščina povzroča več kriminala, del kriminala vodi v umore. To ti tudi piše v članku. Dodajmo še, da drakonske kazni v kakšni Savdski Arabiji zelo uspešno zmanjšujejo že najmanjši kriminal, zato do kakšne hujše kriminalitete sploh ne pride, ker se zadeva (za bistveno previsoko ceno) zatre v kali.

Četrti in morda največji razlog je pa ta, da so verjetno policijske evidence v islamskem svetu pač slabše od latinskoameriških. Lažje je prikriti umor priseljenca kot nesrečo, kar se v denimo Savdski Arabiji redno dogaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

PredatorX ::

Sej svet kmal nebo rabil nafte... prihajajo razgradljive bio-baterije, biometan.
Še zmeraj me zanima zakaj teroristični napadi v franciji? in na sloh v evropi? Mislim, da se niti cel svet nemore primerjat z US glede pobijanja....

Res pa je da večina dokazov kaže, da je US pomagala ISISU... sepravi za vsemi temi terrorističnimi napadi stoji tudi US?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Smrekar1 ::

PredatorX je izjavil:

Sej svet kmal nebo rabil nafte... prihajajo razgradljive bio-baterije, biometan.
Še zmeraj me zanima zakaj teroristični napadi v franciji? in na sloh v evropi?


Po mojem je imel Bush prav. Sovražijo nas, ker živimo v svobodi. Takrat mu nisem verjel, ampak zgodovina kaže, da je imel tip očitno prav.

Res pa je da večina dokazov kaže, da je US pomagala ISISU... sepravi za vsemi temi terrorističnimi napadi stoji tudi US?


A ti dokazi vključujejo na desetitisoče mrtvih ISISovcev, ki so jih pobili ameriški bombniki?

Military intervention against ISIL @ Wikipedia

Samo vprašam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

PredatorX ::

Dej poglej ti še mal druge facte. US pomaga ISISU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Smrekar1 ::

PredatorX je izjavil:

Dej poglej ti še mal druge facte. US pomaga ISISU.


Katere pa? Recimo takrat, ko je cel svet pljuval po njih, ker so se drznili uporabiti vojsko proti predhodnici ISIS?

Second Battle of Fallujah @ Wikipedia
Tanzim Qaidat al-Jihad fi Bilad al-Rafidayn @ Wikipedia

PredatorX ::

Kdo jim pošilja orožja?
http://fa.alalam.ir/news/1643019

US se bori z ISIL že več kot leto dni. In so v tem letu naredili več škode ASSAD-u, kot pa ISISU... glede nato, da potem pride RUSSIJA in rastreli tankerje, ki so eden glavnih sourcov za denar ISISu...

Pa ti je jasn da se gre vse samo zaradi nafte?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

harmony ::

Smrekar1 je izjavil:


Po mojem je imel Bush prav. Sovražijo nas, ker živimo v svobodi. Takrat mu nisem verjel, ampak zgodovina kaže, da je imel tip očitno prav.

No no, za to svobodo mora nekdo na druzmu koncu sveta trpeti in tudi umreti. Je to mogoce kaj novega? Zgodovinske knjige so dokaz.
««
32 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145238 (130901) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419196266 (156087) Alencica

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27182805 (56140) bluefish

Več podobnih tem