» »

Windows XP vprašanje...

Windows XP vprašanje...

kajetan ::

Hej, če imam recimo na firmi legalno kopijo Windowsa XP, a lahko recimo potegnem kako ki že ima SP3 vgrajen, ker se mi ne da vedno znova nalagat vse? Pa ta aktivacija mi tudi gre na živce.. jaz bi pa namestil Windows XP Professional SP3 (x86) Integrated ..

itak si lastim profesionalno legalno verzijo... je pa fora da je to nek torrent in je verjetno druga serijska.. kako je kaj s tem? :) v bistvu cd-ja več sploh ne najdem haha, samo serijsko vem :)
  • spremenilo: kajetan ()

Han ::

Lahko, če gre za isto verzijo (npr. OEM) in če lahko vneseš svojo licenco... Na netu so navodila, kako si pripraviš namestitveni CD z integriranim SP3... Vprašanje je le, kako dolgo bo še možno aktivirat XP.

sajmon ::

Kako pogosto pa moraš ponovno nameščat sistem? Mogoče bi bilo smiselno, da si narediš čisto namestitev z vsemi popravki in programi, nato pa si shraniš image diska (clonezilla, acronis true image ...)

kajetan ::

Han je izjavil:

Lahko, če gre za isto verzijo (npr. OEM) in če lahko vneseš svojo licenco... Na netu so navodila, kako si pripraviš namestitveni CD z integriranim SP3... Vprašanje je le, kako dolgo bo še možno aktivirat XP.


kje so pa navodila? Jaz imam samo mojo serijsko številko - cd se je izgubil nekje. :) maš kaj več podatkov? vsi pišejo da rabiš cd

Han ::

Ja, za 'slipstream' rabiš originalni cd... Ne vem, kaj kompliciraš. Če guglaš "windows xp pro oem iso", sta prva dva zadetka ISO z SP3.

AC_DC ::

Da se ne ubadaš vsakič z aktivacijo, obstajajo win xp corporate.
Če sprejmejo tvojo serijsko št. potem ne vidim težav.

Han ::

Glede na to, da se mora ubadat z aktivacijo, nima VLK (Volume License Key)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izteka se možnost brezplačne nadgradnje na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7125464 (18660) orreel
»

Ponovno nalaganje Windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
113709 (3537) hojnikb
»

Windows 7 z namestitvenimi USB ključi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12614333 (10706) MrStein
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
324059 (3309) ender
»

Reinstalacija licenčnih WinXP na nov PC?

Oddelek: Operacijski sistemi
92055 (1937) PhotoBlaz

Več podobnih tem