» »

Tech revije - predlogi

Tech revije - predlogi

AmaranthK ::

Živjo! Zanima me, če je kdo naročen na kakšno tech revijo..predvsem me zanimajo mobilne tehnologije, novosti ipd. Naš monitor ima sicer velikokrat zelo dobre članke, ko gledam po internetu, vendar me zanima, če obstaja recimo še kakšna revija, ki bi jo predlagali (domača, tuja)..pa še to, raje imam revije v tiskani obliki kot pdf oziroma članke preko neta. :)

DOOM_er ::

jaz občasno kupim Linux format. To je pa več ali manj vse
Robots will steal your job. But that's OK

opeter ::

Občasno kupim revijo Joker (letno 1-3x).
Oče več kot 40 let naroča revijo ŽiT.

Sam sem sicer bil v preteklosti naročen na več računalniških revij, samo sem vse odpovedal ali pa so revije prenehale izhajati (npr. Win.ini, SwP/Software Power itn.).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

szalb ::

Dobro vprašanje! Tudi jaz sem včasih--ampak res dolgo nazaj--bral Mointor.

Ars Technica ima včasih dobre članke. Je pa res, da prebiram zelo redko in ti priporočam, da za mnenje povprašaš še koga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: szalb ()

AmaranthK ::

Hvala za odgovore. Sem kupila Monitor včeraj tako, da bom videla, če se splača naročit.:)

jusv ::

T3 revijo nabavi. Meni je izmed teh tehnoloških revij najboljša.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Alamar ::

Zelo dobri za hrvaški BUG in VIDI. Se dobita tudi v bolje založenih slovenskih trafikah.

szalb ::

Mimogrede, če te zanima "resno" računalništvo--govorim o algoritmih, računski zahtevnosti, strojnem učenju itd.--, potem je ena možnost znanstvena revija "Communications of the ACM". Najdeš jo v knjižnicah matematičnih in računalniških fakultet, imajo jo tudi v CTK. (CACM je primeren predvsem, če imaš predznanje z dodiplomskega študija z nekaj podlage iz teorijskega računalništva. Čeprav ponižno priznavam, da je za CACM to včasih premalo.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: szalb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667106 (5402) bluefish
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588114 (4628) gregyk
»

Nova anketa: še kupujete revije, namenjene vsebinam o informacijski tehnologiji?

Oddelek: Novice / Ankete
324119 (3022) opeter
»

Katere računalniške so najbolj

Oddelek: Kaj kupiti
131094 (919) roli
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526258 (5828) --Switch--

Več podobnih tem