» »

VASKo

VASKo

Sumak ::

ves kaj me zanima, k si v enmu od clonakov napisu da si si nabavu napajalnik z dvojnim ventilatorjem enim k ti sesa zrak iz ohisja v napajalnik pa en k sesa iz napajalnika vn. pa me zanima kje si ga nabavu pa kok ta zadeva stane
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

VASkO ::

nisem ga nabavo, sem ga sam naredo, sploh ni tezko. Najprej odpri napajalnik pa preveri, ce ti gre noter se en ventilator (zaradi hladilnih teles, meni glih gre). Pol pa samo v pleh luknjo naredis pa ventilator not naskrnes pa se za lepsi videz zascitno mrezico prek pa je. Drugace pa ne vem, kje bi to lahko kupo...

AvAkI ::

hehe...

DrSergioDJ ::

pomoje mislis na tole
lahko ga stakneš na temu naslovu, cene so v funtih, vendar te pride lastna izdelava garant ceneje :D. Je pa ta kr lepo močen, 430w oz. 550w napajalnik :Dza kako vodno s peltierjem je prav perfekten
...

Sumak ::

no se bom mal pozabavu...pa bom vidu kwa bom skupej spacou...
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

VASkO ::

moj zgleda enako pa je doma narejen:D:D:D

DrSergioDJ ::

sej pravim, da se bolj splaca sam narest :D
...

Rott-von-weiler ::

samo tota finta stane 25k pa sprašujem v čem je sploh finta pri eni lukni not pri drugi pa takoj ven pa saj pol moraš v ohišje zgoraj še lukno zvrtat al ka:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

alien-w ::

rottweiler: nisi razumel zgleda. Ta ta drugi vent vlece zrak V napajalnik. Ker pa je postavljen ravno nad procesro se veliko vrocega zraka potegne noter, in ga potem zadaj ven izpiha. SImple and logical. Moja sestra ma tak napajalnik (230W) pa je kr ql, sam mal bi ga blo treba spucat. Pa ne maram take glasnosti, zato ga tudi ne vzamem.

VASkO ::

alien, nisi ti tisti, ki ima dva 120mm ventilatora na stranici? to pa ni glasni ali kaj? mislim, da je dodaten vent v napajalniku manj glasen kot tvoja dva 12cm!>:D

alien-w ::

vasko, ja, jaz sem tisti, toda ce verjames ali ne, je posamezni vent pri meni veliko tisji od enega 80x80 velikega venta. Plus se to, da lahko zadevo ugasnem s "salterji". Vecino casa je sta tako venta ugasnjena, ce pa jih prizgem, pa prizgem ponavadi samo enega od njiju. Ce ne verjames lahko vprasas TESKAna, ki ima enake vente, ali pa koga, ki je bil v Portorožu in je prislonil uho k mojem compu. :))

kayot ::

Jest bi pa vprašal zakaj nimaš oba venta vkloplena.Hvala!

alien-w ::

ker enostavno ne potrebujem. Prej ko sem imel celerona 466@581 je bil vsake kvatre enkrat vkloplen tudi ta drugi vent ob najhujših obremenitvah kot je preizkusanje proca v "cpu stabilyti test" na "Warming the CPU" funkciji, sedaj pa imam celerona2 600@1000, pa ce imam vkloplen samo en vent zadeva dela na maks 25°C, kar je samo 3°C vec kot je temp sobe. Ce vklopim se ta drug vent, pa ze malo najeda sumenje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utišanje in orodja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564402 (3177) nuclear
»

2 problema (glasnost in vročina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141983 (1552) Jan987
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292222 (1542) WinsuckeR
»

Kako bi vi utisali tole masino

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82037 (1768) DSmidgy
»

Odprto ohisje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211287 (924) TESKAn

Več podobnih tem