» »

Kerega Durona

Kerega Durona

Huey P ::

Zanimajo me te vprašanja;

-katerega Durona naj kupim (600, 700, 800),

-kolko se da katerega navit z Chrome Orbom (zanimajo me vaši dosežki ne pa kolko bi moral it),

-kolko se da posameznega Durona naviti na Soltek SL75KAV-X (vaši dosežki...)???

To je vse. Aja, pa še to; vaši kakršnikoli nasveti z Duronom so dobrodošli!
..::DOOM III: The Legacy::..

undertaker ::

Jst bi rajš P3 733 ubodu ...

McHregec ::

Vzem enga 600 al pa 650 pa ga loh spraviš do ene 900. Undetaker in zakaj bi ti rajš P3 733 ubodu, sej zadeva je itak dražja in slabša torej...

Binji ::

P3 so po performansah v kurci in po ceni isto. Rajs nabavi enga Durona 700 da bo malo novejsi pa ga navijes na kasn GHz (no s Chrome Orbom max 970MHz).

Huey P ::

Kaj pa z Super Orbom ali pa Volcanom II, kolk bi šel?
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

ce mas se kej ventov v ohisju, more it na 1000mhz ( meni gre :D , pa mam C Orba, pa par ventov )
...

undertaker ::

Binji ne pametuj !
Daj eno animacijo rendrat na P3-733 pa isto animacijo na Duron800 (pazi duron ma višjo frekvenco) in bo tako opevani duronček za 40% dlje časa švical !

Če pa nič pametnega ne delaš z računalnikom je pa itak duron dobr, al pa še clo celeron ...

roscha ::

Undertaker: Ne tlaci skupaj jabolk in hrusk! Ce ze hoces primerjat delaj primerjave med Duron vs. Celeron in Pentium3 vs. Thunderbird.



by!

undertaker ::

V zahtevnih aplikacijah se z lahkoto tud z tbirdom kosa, dam roko v ogenj ...

roscha ::

Jah kosa se ze, ampak na zalost (ali veselje?) je v veliki vecini testov Tbird boljsi. OK par procentov, pa tudi ce je par procentov slabsi, CENA marsikaj odtehta, ja?

by!

Huey P ::

Vem DrSergioDJ, da ti ide na 1000, ker sem te videl na TV. Kakšno plato pa maš??
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

prej je bla ABIT KT7, zdej sm menu za KT7a, pa sm kr direkt sprobu na 1010mhz, pa mi je friznl vse, tko da sm mogu resitirat bios ;( ampak, itaq mi doma skor skoz zdej od tekmovanja dalje laufa na 600, ker čakam na vodni blok
...

Huey P ::

DrSergioDJ kolk pa misliš, da bi šlo na Soltek SL75KAV-X (KT133A)???
Pa, kje se da kupit Volcano II???
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

volcanota dobis pri JAE koker vem, kok bi slo pa na tvoji plati pa ne bi vedu, ker nočem dajat napačnih informacij :D
...

Koci ::

duron 800

Binji ::

Pri JAE jih nimajo vec - dobijo cez 10 dni komaj:'(. Sou vprasat. Danes smo pa 19. marca.

MadMax ::

Aha, sem jaz zadnjega pobral :D

Binji ::

MadMax: svinja!!:D Sej fora drgaci;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261417 (1091) borut-t
»

mamaplata hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61138 (1050) VASkO
»

problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
271195 (846) Binji
»

Red Storm Overclocking!!!!!!!!

Oddelek: Navijanje
8952 (854) R@C@
»

Kaj kupit celeron ali amd....

Oddelek: Kaj kupiti
181122 (836) slavc

Več podobnih tem