» »

Red Storm Overclocking!!!!!!!!

Red Storm Overclocking!!!!!!!!

R@C@ ::

No pred parimi minutami sem si fleshnu BIOS na Soltek plati, pa se mi je odprla funkcija Red Storm Overclocking, povejte mi dragi Slo-techovci kako jo uporabljati ali jo enablam in čemu služi!!!!!

Loki ::

To nej bi bla ena funkcija, ki ti stestira proc, RAM... in ti predlaga najvisjo mozno frekvenco/ multiplier.

Probej, amapk jest bi se zmerej ostal pri old-fashion nacinu navijanja.

Vec o tem bos verjetno nasel na Slotekovi strani.
I left my wallet in El Segundo

XCT ::

Ja ta funkcija ti ubistvo sama navija hitrost vodila, dokler računalnik ne zamrzne. Ko računalnik resetiraš ti hitrost vodila zmanjša za 3Mhz in že ti računalnik deluje stabilno na najvišji možni frekvenci vodila, ki ti jo prenese comp pri tistem množilniku.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Huey P ::

Imam Soltek SL75KAV-X (KT133A) in ima Red Storm Overslocking. Stvar pa deluje tako;



- matična sama proba naviti procesor na največ MHz kar gre pri stabilnem CPUju. Sproba ti kolko bi se ga dalo naviti, da bi bil sistem oveclockan in 100% stabilen.



Red Storm essentially auto bus overclock the CPU for the user. A progress bar wends its way across the BIOS screen as bus speed settings are applied to the CPU. If the current speed is successful, the bus speed is incremented by 1Mhz until the system locks. The machine then needs to be powered off, and a slightly more conservative setting that the one which caused the lock is used. In this case, testing with a Duron 650, Red Storm locked at 113Mhz and on reboot settled for a happy medium of 110Mhz, which ran flawlessly.


"That´s all there is to it!"
..::DOOM III: The Legacy::..

R@C@ ::

Cool, a moraš met vse jumperje na default, al je to vseen pol? (PA DEJ MI LINK od tega sestavka)

Huey P ::

Tukaj ej to o Red Storm Overclocking

Ja jumperje na DEFAULT.
Več o tem dobiš, da greš v sem in napišeš Red Storm Overclocking...
..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

SLIN, SLIN!! A se da to tud na Abit KT7/RAID dobit???

Huey P ::

Nope, nope, nope, n-o-p-e!!!
Samo Soltek,,,,
..::DOOM III: The Legacy::..

R@C@ ::

:)

Sem že probal, sam se mi ni hotel rebootat sam, niti v enem primeru! Mam zdej Durona600@900!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše knjige, ki ste jih prebrali v letu 2011

Oddelek: Loža
101699 (1441) thramos
»

Superračunalnik z več kot 10 000 procesorji

Oddelek: Novice / Procesorji
113100 (3100) SavoKovac
»

Malo AMDja

Oddelek: Novice / Procesorji
222523 (2523) ferdo
»

Navijanje AMD-ja

Oddelek: Navijanje
322180 (1451) Boky
»

Soltekov RedStorm Overclocking: sanje ali beda?

Oddelek: Strojna oprema
6791 (662) kuglvinkl

Več podobnih tem