» »

Družabna omrežja in forumi za slovenske podjetnike

Družabna omrežja in forumi za slovenske podjetnike

uspesnopot ::

Iščem dobre internetne strani, forume ali pa socialna omrežja (konkretne fb skupine, google plus skupine itd.) za podjetnike (ki delajo v Sloveniji), kjer lahko podjetniki o svojih podjetniških idejah in mukah debatirajo skupaj z manj in pa bolj izkušenimi podjetniki. In sicer o podjetniškem okolju, posebnostih slovenskih kupcev, monopolih in državnih ovirah, fintah, cakah, uporabnem praktičnem znanju itd. In potem na ta način pridobivajo izkušnje in znanje. Kje je torej močna, živahna in uporabna on-line scena??

velkastala ::

Nisem podjetnik.
-bil sem na dveh free dogodkih zavoda Mladi podjetnik LINK, naročen sem na njihove e-novice (zanimivi članki, predavanja podjetnikov ...)
-Malo za šalo pa tudi zares - Forum 21
-Samo za šalo - na Dobu jih je čedalje več, nekateri celo pišejo knjige in pomagajo pri diplomskih nalogah :)

Gama ::

mladipodjetnik, internetmojster

jype ::

uspesnopot> Kje je torej močna, živahna in uporabna on-line scena??

Problem je segmentiranost po panogah. IT folk se je začel zbirat po https://ljubljanatech.slack.com/, kjer je precej zanimivih debat.

uspesnopot ::

Poznam portal Mladi podjetnik, vendar online scena ni močna. Forum ima malo dnevnih postov, FB in twitter pa je samo za okras. Ima pa nekaj dobrih člankov o podjetništvu, ampak to ni on-line scena. Je že ta forum močnejši:-)

pegasus ::

Gospodarska zbornica ... HAHAHA

Evo mogoče pa lahko za biznis idejo GZju ponudiš izdelavo online prisotnosti ...

uspesnopot ::

Ja, na facebook-u je bolj žalostno. Nobene dobre zaprte skupine. Vse zadeve so bolj nišne.
Drugače pa je še nekaj aktivnih splošnih forumov: alter.si, med.over.net, in podsvojostreho.net

Bi me pa zanimale kakšne zaprte facebook skupine, ki sem jih spregledal. Kakšna ideja??

Mare2 ::

uspesnopot je izjavil:

Ja, na facebook-u je bolj žalostno.


Mogoče bom jaz na FB odprl kaj podobnega. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

uspesnopot ::

Je pa res živahna in vibrantna "startup scena". Kot npr. na facebooku:
start: up Slovenija
startup cafe Ljubljana
startaj.si
ljubljana startup
lean startup
start up Maribor
start up Geek house


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dogodek - D·Talk: Building a Startup Community

Oddelek: Novice / Ostalo
118474 (5520) alexa-lol
»

Izziv: Silicijeva dolina

Oddelek: Loža
172606 (1852) dope1337
»

Facebook zmanjšal količino podatkov, ki jih posredujejo uporabnikom

Oddelek: Novice / Zasebnost
4619522 (16599) cegu
»

Slovenski startup Azumio dobil 2.5 mio financiranja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9821141 (15266) IceIceBaby

Več podobnih tem