» »

Za katere spletne storitve plačujete?

Za katere spletne storitve plačujete?

«
1
2

d4vid ::

Zdravo,

zanima me torej, katere spletne storitve plačujete?
Torej Netflix in podobne storitve, cloud, Google Play (aplikacije, glasba, filmi)...

Sprašujem predvsem zato, ker sem dobil Mastercard in bi včasih pustil kje na spletu kak $$. Predvsem za zabavo, zvečer mi paše kak film ali serija... Pa da ne bom ves čas na torrentih oz. popcorn time.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

popster ::

Viber in Debitelkartica in vse nakupe preko spleta če se da.

čuhalev ::

Razne navidezne strežnike in Paypal.

opeter ::

Uporabljam Paypal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Roadkill ::

Google music, VPN. Netflix sem imel eno leto, pa sem premalo uporabljal.

Špili pa na Steamu.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

franseliski ::

RedIceCreations
Twitch
Patreon (za Jutube)
Raznorazni XDA developerji
Dailystormer
Avdio+ navadne knjige
Glasba na Google Play+, razni appi...


Video vsebine praktično ne gledam, ker je vse skupaj postalo preveč 'zasvinjano' s PC propagando.

DuleKrtola ::

Netflix in Spotify

Heisenberg ::

za nakupe uporabljal PayPal, drugače ne plačujem nič!
Občasno podprem Partis.si to je pa vse.

shadeX ::

Hm.. ni ravno storitev, ampak vedno več podpiram avtorje raznih iger. Recimo od 2005 pa do 2012 piratiziral na veliko, kolikor se je dalo, sedaj pa se mi zdi da ni več tistega feelinga. Še posebno, ker so postale npr igre danes dokaj poceni. Zadnji moj nakup je bil včeraj, 2x DLC Rocket League pack (vrednost 8EUR). :D

Če je zadeva kvalitetna jo bom zagtovo plačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

xxurban ::

Kako vam pa uspe plačevati Spotify iz Slovenije? Meni pred kakšnim mescem ni nikakor uspelo urediti.

Arctander ::

- Webhosting, domena
- Aplikacije na Google Play
- Kindle e-knjige

V povezavi z delom potem še kakšni AE projekti na pond5, stock fotke in vektorske risbe na 123rf, ipd.

Trololololol ::

ESEA,
Apple Music.
Kindlovih storitev ne plačujem, ker Amazon noče denarja za njihovo US of A only storitev.
Steam šara.

DOOM_er ::

steam, plac za google drive. Sicer pa klasika Aliexpress, Paypal
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

kje pa kupujete eknjige? So te cenejše kot navadne? Predvsem se mi gre za kake strokovne - design, UX, UI

Phantomeye ::

shadeX je izjavil:

Hm.. ni ravno storitev, ampak vedno več podpiram avtorje raznih iger. Recimo od 2005 pa do 2012 piratiziral na veliko, kolikor se je dalo, sedaj pa se mi zdi da ni več tistega feelinga. Še posebno, ker so postale npr igre danes dokaj poceni. Zadnji moj nakup je bil včeraj, 2x DLC Rocket League pack (vrednost 8EUR). :D

Če je zadeva kvalitetna jo bom zagtovo plačal.


Maš službo? Pri meni se je spremenilo to. Vsaj za špile. filmov, še vedno ne mislim plačevat.

shadeX ::

Phantomeye je izjavil:

shadeX je izjavil:

Hm.. ni ravno storitev, ampak vedno več podpiram avtorje raznih iger. Recimo od 2005 pa do 2012 piratiziral na veliko, kolikor se je dalo, sedaj pa se mi zdi da ni več tistega feelinga. Še posebno, ker so postale npr igre danes dokaj poceni. Zadnji moj nakup je bil včeraj, 2x DLC Rocket League pack (vrednost 8EUR). :D

Če je zadeva kvalitetna jo bom zagtovo plačal.


Maš službo? Pri meni se je spremenilo to. Vsaj za špile. filmov, še vedno ne mislim plačevat.


Nimam "službe" mam pa dohodek (ni velik).

Za filme ne plačujem, ker pogledam mogoče 5. na leto (razen če grem v kino). Za muziko tudi ne plačujem, ker imam youtube. Sploh pa se mi albumi zdijo še vedno veliko predragi, medtem ko je cena iger občutno upadla. Me like :)

issak ::

Phantomeye je izjavil:

shadeX je izjavil:

Hm.. ni ravno storitev, ampak vedno več podpiram avtorje raznih iger. Recimo od 2005 pa do 2012 piratiziral na veliko, kolikor se je dalo, sedaj pa se mi zdi da ni več tistega feelinga. Še posebno, ker so postale npr igre danes dokaj poceni. Zadnji moj nakup je bil včeraj, 2x DLC Rocket League pack (vrednost 8EUR). :D

Če je zadeva kvalitetna jo bom zagtovo plačal.


Maš službo? Pri meni se je spremenilo to. Vsaj za špile. filmov, še vedno ne mislim plačevat.


Pri meni je bilo to prelomnica. Jasno da si prej nisem mogel privoščit igre za 50€ brez kakršnih koli dohodkov. Tistih 100€ ki sem jih dobil tu in tam za rojstni dan in božič/novo leto sem imel do naslednjega leta pa sem raje kupil kak hardware (ki ga ni bilo mogoče skrekat, jasno). Ko pa pride enkrat jurja na mesec na račun pa res ni problem dat 50€ za igro ali 12€ za album in 2€ za aplikacijo oz. igrico za telefon sem in tja. Igre sicer raje kupil pri nas, ker so na Steamu dražje kot na Igabibi (ta nove)

Sam sem naročen samo na Vessel, za 2€ dobiš early access se pravi vidiš videe en teden prej kot na youtubeu, pa se mi ne zdi nek strošek. Vsaj reklam ni. Zaenkrat imam samo trial Apple Music, pa verjetno ne bom nadaljeval (je drugih dovolj - tunein radio naprimer, pa svojo zbirko imam precej veliko), tudi Google play music z naročnino me ni prepričal.

Za netflix bi se verjetno odločil če ne bi rabil plačevati dvojne cene še za VPN zraven. Je na voljo že v Avstriji, tako da samo še čez mejo skoči pa bo še pri nas :)

Ostalo pa jasno ebay, aliexpress, amazon s predplačniško Viso (za vse uporabljam predplačniško)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

opeter ::

To je še dopolnitev mojega prejšnjega posta, ker mi je nekam magično izgnil ta del ...

Glede spletnih servisov: občasno kupim kakšno igro na GOG.com ali PSN, če je res zelo poceni.
Za filme sem preizkusil Voyo (14-dnevno poskusno obdobje), vendar nisem šel v naročnino.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

franseliski ::

Jerry000 je izjavil:

kje pa kupujete eknjige? So te cenejše kot navadne? Predvsem se mi gre za kake strokovne - design, UX, UI


Najbolje je direkt iskanje na Googlu. Ki se bo verjetno končalo z ilegalnim downloadom. Dejansko neverjetno koliko knjig ne moreš pošteno kupiti, ker si iz napačnega dela planeta. Če kupiš preko VPN, si še zmeraj kršil zakon.

Jerry000 ::

franseliski je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

kje pa kupujete eknjige? So te cenejše kot navadne? Predvsem se mi gre za kake strokovne - design, UX, UI


Najbolje je direkt iskanje na Googlu. Ki se bo verjetno končalo z ilegalnim downloadom. Dejansko neverjetno koliko knjig ne moreš pošteno kupiti, ker si iz napačnega dela planeta. Če kupiš preko VPN, si še zmeraj kršil zakon.

Ni problema, č nočejo da kupim bom pa piratiziral naprej...žal tko je

Heisenberg ::

Jerry000 je izjavil:

franseliski je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

kje pa kupujete eknjige? So te cenejše kot navadne? Predvsem se mi gre za kake strokovne - design, UX, UI


Najbolje je direkt iskanje na Googlu. Ki se bo verjetno končalo z ilegalnim downloadom. Dejansko neverjetno koliko knjig ne moreš pošteno kupiti, ker si iz napačnega dela planeta. Če kupiš preko VPN, si še zmeraj kršil zakon.

Ni problema, č nočejo da kupim bom pa piratiziral naprej...žal tko je


Po večini niso oni krivi ampak slovenska butalska zakonodaja.

Roadkill ::

Če govorite o amazonu, lahko tam mirno kupujete ebooke. Ampak kar piratizirajte... da pokažete prascem!
Ü

Jerry000 ::

Heisenberg je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

franseliski je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

kje pa kupujete eknjige? So te cenejše kot navadne? Predvsem se mi gre za kake strokovne - design, UX, UI


Najbolje je direkt iskanje na Googlu. Ki se bo verjetno končalo z ilegalnim downloadom. Dejansko neverjetno koliko knjig ne moreš pošteno kupiti, ker si iz napačnega dela planeta. Če kupiš preko VPN, si še zmeraj kršil zakon.

Ni problema, č nočejo da kupim bom pa piratiziral naprej...žal tko je


Po večini niso oni krivi ampak slovenska butalska zakonodaja.

Kdorkoli...pač nisem jaz kriv če me oni prisilijo piratizirat. Tko je :), men ni problema

BorutO ::

Windows Phone trgovino
Steam
Paypal
Voyo
nhl.com (za prenose v živo ali celotne posnetke tekem)
Amebis
Deezer
OneDrive za prostor

Trololololol ::

Roadkill je izjavil:

Če govorite o amazonu, lahko tam mirno kupujete ebooke. Ampak kar piratizirajte... da pokažete prascem!

Mene bolj zanima njihova storitev izposoje, a jaz žal nisem dovolj zanimiv za njih. Pri igrah sem že tako daleč prišel, da igram samo še tiste, ki jih lahko kupim na Steamu, ker se mi ne da zajebavati z dolvleko.

M.B. ::

@Jerry000
O'Reilly ima dosti strokovnih knjig. Ima tudi Safari books, kjer plačaš 35 € na mesec in imaš neomejeno knjig za izposojo.

Sam kupujem kjige na Amazonu, Kobo, Smashwords pač odvisno, ki je ceneje.
Uporabljam luzme, kjer imam seznam knjig, za prebrat, ko je kako znižanje dobim mail in kupim kjer je najcenejša (Amazon UK, US, Kobo,...). Večina knjig je 1-4 € Je pa tudi odvisno od dolžine knjige tak da sem ugotovil, da imam občutek da knjiga ni predraga če je cena nekje 1.2 centa po strani. Tako se nahitreje vidi če se splača kupit zdaj al še počakat.

Razlika v ceni med Slovenijo in tujino je kr precej. Silos slo 12€, Kupo takrat knjigo za 7.27 € na US Amazonu trenutno je 5.42€ na UK amazonu.
Potem pa še drug primer Robin Hobb je na emki 9-12€ res pa je da so to papirnate knjige e-knjig ni. Sam sem jih kupo po 2-6€ kar se po 8mih knjigah pozna.

Je pa treba pazit na menjalne tečaje med funtom, dolarjem pa evrom.

Plačujem pa še tudi za DigitalOcean server, kjer imam tudi VPN, pa Humble bundle, pa tudi določenim OSS programom, ki so mi uporabni sem nakazal že nekaj. Mogoče bom še za Smart DNS proxy glede na to da z njim in VPNjem lahko videozbirke nemških televizij gledam (RTL, VOX, RTL 2, 3Sat, ZDF). Že brez VPNja pa omogoča Netflix tujih držav.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

St235 ::

Trololololol je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Če govorite o amazonu, lahko tam mirno kupujete ebooke. Ampak kar piratizirajte... da pokažete prascem!

Mene bolj zanima njihova storitev izposoje, a jaz žal nisem dovolj zanimiv za njih. Pri igrah sem že tako daleč prišel, da igram samo še tiste, ki jih lahko kupim na Steamu, ker se mi ne da zajebavati z dolvleko.


Amazon prime in izposoja knjig deluje brez težav. Tudi pri nakupu knjig še nisem zasledil, da mi kaj nebi hoteli prodati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

BivšiUser2 ::

Plačujem xbox live gold & EAaccess (super zadeva).
Se splača GIMP2 in ostala orodja menjati za Adobejeve zadeve?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Jerry000 ::

No da še jaz dodam. Plačujem bolj kot ne samo Steam ker so res smešne cene za PC igre. Tam pa tam vzamem še kaj iz android marketa. To je pa to :).

SynTax64 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Plačujem xbox live gold & EAaccess (super zadeva).
Se splača GIMP2 in ostala orodja menjati za Adobejeve zadeve?


Absolutno se splača, če ti ne prinaša izgube.

issak ::

Jerry000 je izjavil:

No da še jaz dodam. Plačujem bolj kot ne samo Steam ker so res smešne cene za PC igre. Tam pa tam vzamem še kaj iz android marketa. To je pa to :).


Starejše igre so ugodne, čisto frišne so pa običajno dražje kot kje drugje. GTA 5 je bil 60€ na Steamu, na igabibi pa 52€. Sicer DVD verzija, ampak se ti že po 3-4 igrah povrne vrednost USB DVDja če ga nimaš slučajno. Še posebej je DVD verzija ok če imaš bolj švoh internet in bi sicer 65GB vlekel dol en teden.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

ahac ::

igre: Steam, Origin, GOG.com, včasih razne MMO naročnine, zdaj jih večina nima več, itd...
glasba: Deezer (ker podpira Slovenijo, Spotify je ne)
(+ neke domene, itd)

GTA 5 je bil 60EUR na Steamu, na igabibi pa 52EUR.

Ja, Steam je poceni samo, ko ima akcije pa še to ni vedno ceneje od konkurence.
Za primerjavo cen: https://isthereanydeal.com/

Po večini niso oni krivi ampak slovenska butalska zakonodaja.
To so govoril tudi za Spotify. Ampak Deezer je pa lahko dostopen v SLO pri tej isti zakonodaji...
Netflixa tudi ni, ampak Google pa lahko prodaja filme, itd.
Pač nekaterim nismo dovolj velik trg, da bi se potrudil za naš denar...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

issak ::

Tudi Apple Music ne dela težav s Slovenijo. Daš kreditno in poslušaš.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

ahac ::

Ja, zdaj je že kar nekaj izbire: Deezer je bil prvi, Google & Apple sigurno delata, Tidal in Rdio pa tudi nimata napisano, da v SLO ne bi bilo možno uporabljat.
Edino Spotify nas še vedno ignorira. Pač sta jim Lihtenštajn in Bolivija bolj pomembna trga, za Slovenijo jim je pa čisto vseeno... in zato bo zadnji, ki bo dobil moj denar...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

Zakaj pa uporabljate deezer? Čist tko iz firbca, ker ne vidim prednosti, sej maš na youtube tut shranjene muske in jih imaš povsod...in ravno tko potrebuje internet :)

BorutK-73 ::

Twitch in igre(predvsem steam)

ahac ::

Jerry000 je izjavil:

Zakaj pa uporabljate deezer? Čist tko iz firbca, ker ne vidim prednosti, sej maš na youtube tut shranjene muske in jih imaš povsod...in ravno tko potrebuje internet :)


1) Bolj enostavno je poiskat glasbo, ker je vse uradno naloženo. Sicer ni čisto OK organizirano (Spotify ima verjetno boljš), ampak ni pa taka zmešnjava kot Youtube.
2) Streamaš samo glasbo in ne cel video.
3) Dela offline (če plačuješ naročnino 7EUR/mesec).
edit: 4) Ni oglasov (če plačuješ naročnino).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jerry000 ::

ahac je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Zakaj pa uporabljate deezer? Čist tko iz firbca, ker ne vidim prednosti, sej maš na youtube tut shranjene muske in jih imaš povsod...in ravno tko potrebuje internet :)


1) Bolj enostavno je poiskat glasbo, ker je vse uradno naloženo. Sicer ni čisto OK organizirano (Spotify ima verjetno boljš), ampak ni pa taka zmešnjava kot Youtube.
2) Streamaš samo glasbo in ne cel video.
3) Dela offline (če plačuješ naročnino 7EUR/mesec).
edit: 4) Ni oglasov (če plačuješ naročnino).

Če dela offline, moraš pol te muske met got na telefonu ne? Sklepam

čuhalev ::

Meni takšne spletne aplikacije do katerih ne morem dostopati iz ukazne vrstice žal ,,ne potegnejo". Združljivost se nahaja pred uporabnostjo.

ahac ::

Če dela offline, moraš pol te muske met got na telefonu ne? Sklepam

Ja, tisto kar bi rad imel offline moraš syncat oz. označit kot favourite in ti naloži na telefon.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Trololololol ::

St235 je izjavil:

Trololololol je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Če govorite o amazonu, lahko tam mirno kupujete ebooke. Ampak kar piratizirajte... da pokažete prascem!

Mene bolj zanima njihova storitev izposoje, a jaz žal nisem dovolj zanimiv za njih. Pri igrah sem že tako daleč prišel, da igram samo še tiste, ki jih lahko kupim na Steamu, ker se mi ne da zajebavati z dolvleko.


Amazon prime in izposoja knjig deluje brez težav. Tudi pri nakupu knjig še nisem zasledil, da mi kaj nebi hoteli prodati.

Potrebujem ameriški naslov, poleg tega bi potreboval še plačilno sredstvo za US of A. To pomeni, da mi debetna s prve odpade. Če nočejo enostavnejšega postopka, nočejo mojega keša.
Prime vem, da deluje. Knjige pa itak piratiziram.

Če storitev ni možna v treh korakih:
a) Enostavna registracija
b) Dodajanje plačilnih sredstev
c) Nakup
potem ta storitev ni vredna mojega časa.
Pri Apple Music gre brez problema, Steam dela, Origin dela, razni Bundli delajo, Bookdepository dela, eBay dela, Amazon z večine tudi.
Se pravi, če lahko plačam v dveh minutah, bom kupil, če ne bom piratiziral.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

poleg tega bi potreboval še plačilno sredstvo za US of A.


Od kdaj pa amazon ne jemlje slo kreditnih kartci? Jaz brez težav plačujem tako prime kot tudi vse nakupe/naročnine.

Trololololol ::

St235 je izjavil:

poleg tega bi potreboval še plačilno sredstvo za US of A.


Od kdaj pa amazon ne jemlje slo kreditnih kartci? Jaz brez težav plačujem tako prime kot tudi vse nakupe/naročnine.

We're sorry. Kindle Unlimited is currently not available in your country. Please stay tuned.
UK/US

St235 ::

Te ti napiše z ameriškim naslovom? Ker Prime brez težav deluje z slovensko kartico. Ameriški naslov imam pa vedno noter zaradi digitalnih vsebin.

Pithlit ::

ahac je izjavil:

To so govoril tudi za Spotify. Ampak Deezer je pa lahko dostopen v SLO pri tej isti zakonodaji...

Offtopic: ko sem nazadnje testirala Deezer je imel naravnost porazen algoritem za iskanje 'sorodne' glasbe... pa tud njihova 'radio' funkcija je streamala le enih 40kom (pol pa jovo na novo). A se je to kaj popravilo v zadnjem letu?
Life is as complicated as we make it...

opeter ::

BivšiUser2 je izjavil:

Se splača GIMP2 in ostala orodja menjati za Adobejeve zadeve?


Odvisno kaj rabiš in seveda, če imaš denar, da pokriješ mesečno naročnino.

Paket za fotografe (Photoshop + Lightroom) stane 12,20 EUR, en izbrani pogram 25 EUR, neomejen dostop do vseh programov v sklopu CC pa stane 61 EUR. Cene so za en mesec in z zaračunanim DDV-jem.

Če pa rabiš še dostop do fotografij (Adobe Stock) pa je mesečna naročnina 98 EUR.

https://creative.adobe.com/plans
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

Pithlit je izjavil:

ahac je izjavil:

To so govoril tudi za Spotify. Ampak Deezer je pa lahko dostopen v SLO pri tej isti zakonodaji...

Offtopic: ko sem nazadnje testirala Deezer je imel naravnost porazen algoritem za iskanje 'sorodne' glasbe... pa tud njihova 'radio' funkcija je streamala le enih 40kom (pol pa jovo na novo). A se je to kaj popravilo v zadnjem letu?

Radio oz. 'flow' skoraj ne uporabljam tako, da ne vem kolk se ponavlja, za poiskat sorodno glasbo sem pa včasih tudi že dobil čudne rezultate. Mi je pa zadnjič predlagalo nekaj, kar mi prej nikoli ni (pa dejansko je podobno temu, kar sem poslušal) tako, da so mogoče kaj izboljšal v zadnjem času.
Me pa moti tudi to, da je npr. včasih nek band pod več imeni, ker so ga kdaj narobe vpisal (z 'and' namesto & ali brez klicaja v imenu, itd.) Pa včasih ti skupaj vrže različne glasbenike, ki imajo podobna imena in potem imaš nek ameriški rock band in neko afriško pevko pod istim imenom. ;((
Ampak OK... vseeno je veliko boljš kot Youtube ali pa Grooveshark včasih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Pithlit ::

Torej je še vedno enako (ne)uporabno. V zastonjskarski verziji se ni dalo predvajat željenega komada - dela le radio. To, domnevam, je tudi še vedno tako. Ampak ker se pogovarjamo o plčljivi storitvi to verjetno nima neke grozne veze (čeprav Spotify to omogoča tudi brez plačila - imho je precej superiorna storitev, vsaj v zastonjski verziji, škoda le ker 'ne dela' pri nas).
Life is as complicated as we make it...

čuhalev ::

St235 je izjavil:

Te ti napiše z ameriškim naslovom? Ker Prime brez težav deluje z slovensko kartico. Ameriški naslov imam pa vedno noter zaradi digitalnih vsebin.

Nimajo vsi ameriških naslovov. Največ tu nas (še) živi v Sloveniji.

Naj dodam še, da odkar smo v EU in imamo SEPA, nakazujem večje zneske (tiste preko limita kartice) podjetjem v EU preko tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

St235 ::

čuhalev je izjavil:

St235 je izjavil:

Te ti napiše z ameriškim naslovom? Ker Prime brez težav deluje z slovensko kartico. Ameriški naslov imam pa vedno noter zaradi digitalnih vsebin.

Nimajo vsi ameriških naslovov. Največ tu nas (še) živi v Sloveniji.


Vsak ameriški hotel ima svoj naslov in izbereš takšnega, ki je v državi z čim manj Sales Tax. Kartice pa brez težav prebavi slovenske.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10221448 (3743) zavajon
»

Norveška skoraj izkoreninila internetno piratstvo, zaslužki glasbene industrije ostal

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4118164 (14712) Utk
»

Google Play Music je na voljo v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8831158 (26309) Robert
»

YouTube pripravlja plačljivo verzijo Music Key

Oddelek: Novice / Ostale najave
2911928 (9604) CaqKa
»

Spotify in Netflix dotolkla piratiziranje na Norveškem, založniška ihta pač ne

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4717173 (14241) Nummy

Več podobnih tem