» »

Vprašanje glede orba!!

Vprašanje glede orba!!

orkan ::

null
  • null
  • nullnull
    null

    pozdravcek! Mam eno vprašanje predvsem za tiste, ki se malo bolj spoznajo na te stvari. mam orba na proc. in mi je orb opraskal (od tresenja verjetno) procesor!! Kaj naj storim da se to nebo širilo? Kaj mogoče lahko dam gor kakšen trak med orba in procesor=? Ker eni hladilniki imajo na zadnji strani svetleče se nalepke, ki preprečujejo prva to.:)
    Lp Orkan!!

    alien-w ::

    nc ne skrbi, tut moj proc je mal opraskan, sam to ni zarad tresenja ampak zarad instalacije (ce mas GoldenOrba za slot370), ker ga zavrtiš, mal podrajsa. jest mam spoliranga gorba, pa mam se vedno raze

    singular ::

    jst mam tut spoliranga spodaj in tut raze so, to je normalno..:)

    roro ::

    Meni se je Duronček ob montaži Superorba celo malo odkrušil. Sem preveč hitel. No ja, dela še vedno.

    RudeBw ::

    Z novimi AMD-ji in Orbi je itak križ in prav redko se zgodi, da ti jedro proca ostane nepoškodovano. Pa čeprav delaš še tako počasi.

    sinko999 ::

    Sem dal na durona gor Crom Orba pa se ni nič popraaskal duronček in ne drugače poškodoval . Potem eni pač ne veste hladinlinkov gor dati .

    LP
    Ni? ni ve?no !

    luni ::

    Super in Chrome orbe sploh ni problem gor dat in nema da ti kaj naredi... vecji problem je zadevo dol dobit in se cisto lahko zgodi, da se kaj odkrusi!
    Artificial Intelligentia

    RudeBw ::

    Shure luni, problem z COrbi nastane prej ali slej, če ga večkrat gor pa dol dajaš, ker ti pač nekaj zmeraj pravi, da se ga da še lepše obdelat in stem pridobit še kakšno stopinjo manj. Meni prvi trije poskusi gor-dol niso poškodovali jedra pri četrtem pa se mi je na dveh vogalihjedro odkrušilo. Na srečo brez posledic.


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    Lomljenje procesorja

    Oddelek: Navijanje
    221950 (958) jRk0
    »

    VOLCANO II - GLASNOST?!

    Oddelek: Hlajenje in modifikacije
    181489 (1198) Binji
    »

    A je procesor za u smeti?

    Oddelek: Pomoč in nasveti
    371404 (1008) Evil|One
    »

    zakaj se mi proc tako greje

    Oddelek: Pomoč in nasveti
    191251 (1001) Pizzicato
    »

    Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

    Oddelek: Strojna oprema
    574555 (3942) Lucio

    Več podobnih tem