» »

Oneplus X

Oneplus X

««
10 / 13
»»

pierch ::

Če kdo rabi imam 3 invite za sherat. Javite se na PM.
Pierch

Ericssony ::

Na voljo tri povabila (potečejo 21.12 @ 1200). Če kdo rabi sporočilo na privat.

Dosan ::

Prav tako 3 vabila, potečejo čez 3 dni. PM

Jerry000 ::

A se še komu to dogaja (kako izklopit?). Ko sem na homescreenu in ko samo pritisnem srednjo tipko (torej krogec) me vrže na izbiro widgeta, wallpaperja - ista akcija kot če na homescreenu tapkneš in držiš da dobiš to izbiro wallpaperja itd. A je to normalno? Če si na homescreenu naj nebi se nič naredilo ob kliku na krogec. Kako to lahko izklopim?

veqlargh ::

Zakaj se naj nebi nič zgodilo? Meni se enako obnaša. Ne vidim problema. Pač, še enkrat tapni in bo OK.

pierch ::

V nastavitvah sicer imas možnost določiti kaj se zgodi z "long pressom" na te tipke, nevem pa kaj naj bi se zgodilo če nimaš to vklopljeno.
Pierch

Jerry000 ::

Ja, samo men je longpress ok, moti me da mi na en klik odpre tisto za wallpaperje.

@veglarh,zato ker je bilo vedno tko da se nic ne zgodi in me moti to sedaj.

veqlargh ::

Na Oxygenu je bilo tako? Hm, potem razumem :)

THn5 ::

250$ jutr X preko aliexpressa (ce pride kdo zraven)..

http://brands.aliexpress.com/en?spm=211...

Pesimist ::

ta tulifon ni vredni svojga dnara. Moj kuj sam klice okol in to vedno isto stevilko ko ga sploh v roki nimam.

Jerry000 ::

Pesimist je izjavil:

ta tulifon ni vredni svojga dnara. Moj kuj sam klice okol in to vedno isto stevilko ko ga sploh v roki nimam.

Maš smolo, moj dela tekoče, baterija drži 2 dni, vse je ok :). No če odštejem napake kamere, ampak za to bo prišel update kmalu.

Pesimist ::

hm... hm... kaj te vem. Na srečo kliče tako številko ko se lahko smejema pol :D.

Samo veeno ne kapiram zakaj in kako.

dr.Akula ::

3 invite kode, veljavne še 7 dni. PM.
ni podatka

zvonček ::

Pozdravljeni,

imam eno vprašanje; imam mobi Oneplus X in ni mi uspelo sinhronizirati zaznamke (bookmarks) iz Firefox (iz računalnika na mobi). Zavihke in zgodovino vidim, torej je bil ta del sinhronizacije uspešen, zavihkov pa sploh ne vidim v Firefoxu na mobitelu. Lepo prosim za nasvet, kako naj to rešim.

Vnaprej se zahvaljujem za odgovore!

sloxl8 ::

Imam 3 invite, veljavne 7dni. Če kdo rabi, naj mi sporoči na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

dr.Akula ::

Preostali 2 invite kodi, pomojem veljavni še en dan:

GL5F-F26D-0FF6-B33C

GL30-F013-40E6-6018
ni podatka

Enron x86 ::

Imam 3x invite za OnePlus X, pišite na ZS. Veljavno do 21. oz 22. 1.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Krrokarr ::

So jih kot kaže začel "šopat" ...
No, če bo pa še vseeno kdo rabil, naj pa sporoči. Sem jih danes dobil še 9. Veljajo do naslednje sobote.

tajda111 ::

Živjo,
Ali nihče nima teževe z Roamingom, ki kljub ročnemu načinu sam preklaplja in nabija stroške, skratka katastrofa, ta mesec že za 70€ stroškov, ta bug je splošna težava in vsi pizdijo po Evropi in ne vedo kako in kaj, ker se firma ne odziva oz. izgleda ne znajo to odpravit... kakorkoli neuporabna zadeva, rešitev je verjetno paket s porabo pri vse operaterjih ipd. ... toda vseeno eno veliko sranje !!!
Ali sem že kaj zamudil glede tega ?

Krrokarr ::

Huh. A potem je dejansko to nek problem?
Fotru sem namreč kupil OnePlus X, in mi jamra, da mu vseeno zaračunavajo vsak mesec nekaj podatkovnega prometa, čeprav ima popolnoma izklopljen prenos podatkov na tej SIM.
To je pa lahko res moteč hrošč. :/

tajda111 ::

Ja, velik problem, ima ga hčer in je na Telemachu, greva danes v spremembo paketa, ki ima brezplačen Roaming tudi za Telekom, ne vidim druge...!!?

Enron x86 ::

Ostal je en invite za OnePlus X, veljaven še dva dni:

GLC2-F13E-04D7-D198

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

cortez ::

če kdo rabi invite za x.... še 3 dni.

tajda111 ::

...izgubil vso voljo in zaupanje, da bi ga še komu ponujal po vsem tem...sicer pa, kakšna vabila neki, ga dobiš že vsepovsod in ceneje !!?

zanoo ::

Ostal mi je še en invite če kdo želi:
EUC6-6282-2E59-2569
Lp

Bellzmet ::

Uf sem malo preletel njihov forum. Težave s kamero, težave z roamingom,...ni čudno, da je teh invitov kot listja. Skratka SW je zgleda še vedno pol-proizvod.

DuleKrtola ::

Bellzmet je izjavil:

Uf sem malo preletel njihov forum. Težave s kamero, težave z roamingom,...ni čudno, da je teh invitov kot listja. Skratka SW je zgleda še vedno pol-proizvod.


Mja, js sm sicer s telefonom zadovoljen in težav s kamero nimam, roaming pa imam itak vklopljen ko potujem. Je pa en topic o bugih na uradnem forumu, kjer je še cel kup enih bugov ki jih js ne občutim, pa tudi takih malenkosti, na katere sem se navadil in sploh niso kritični.

Zadnji update je bil cca 2 mesca nazaj, kar pomeni da zaostajajo celo za samsungom. Tko da me skrbi software na long term. Tud če si srečko kot jaz in trefneš hardwaresko brezhiben telefon, mogoče le ni najboljša izbira. Še ubogi Đeri je nehal jamrat, tko da ga je revež očitno končno prodal in kupil nexusa.

Jerry000 ::

Đeri je kr ostal na OPX :). Fora je, da me tut NX ni prepričal letos, poleg tega AMOLED je res super. Baterija mi drži 2 dni, SD je popravljen, tko da sm reku k*** gleda, ga bom obdržal in upal da popravijo malenkosti (da se bo dalo appe na SD, da bo stock kamera imela možnost shranjevanja na SD, da bo kamera delala na low light lepo,...). Drugače sam telefon dela hitro ko strela, tut design je lep. Tko da...zaenkrat mi vse dela lepo (edino kar sem napisal imam željo da popravijo), ni pa nek major to. Res pa je da ko z Nexus prideš na to je malo šok...ampak se potem navadiš. Upam da ne bodo prenehali z updati

Tody ::

Lej za 300 eur s poštnino. Tudi HTC za za 600 eur mi je služil samo leto in pol... Tko da pač če pozabi kdaj da sem ga dal potiho in tuli (sploh ob alarmih) bomo že preživel. Baterija pa zdrži vsaj cel dan brez problema.

šernk ::

tudi oneplus two naj bi imel težavo z roamingom pa je pri meni nima (sem precej po italiji). tako da to je zgleda nek določen bug, ki ne prizadane vseh.

pri oneplus X pa dela vse kar mora za normalno uporabo. kakšnih pripomb da kaj ne bi delovalo še nisem dobil.

sedaj pa itak delajo na 6.0 androidu, tako da je podpora za 5.1 pomojem opuščena, če ni ravno kak kritičen bug, pomojem je bil mobitel s tem v mislih tudi izdan, ker pri oneplus two so updejti en čas lepo in hitro hodili ven.

vsi ki pretirano jambrate, kupite poljuben mobitel za 300eur in potem primerjajte kaj dobite pri priznani konkurenci :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

cortez ::

deleted ::

7 dni:
GL46-E182-0F19-44A1

suhi ::

Zanimivo, jaz pa nimam ene same pripombe. OK, kamera je mogoče res mal švoh, ker sem od prej vajen tiste z Lumie 920. To je pa tudi vse, ostalo vse dela tako kot mora. Predvsem pa je delovanje gladko, po čemer Android v preteklosti ni ravno slovel, sploh ne pri mid-range aparatih, kot je OPX.

veqlargh ::

Men je tud kamera napram L925 veliko boljša. Edino v slabših svetlobnih pogojih :) Drugače pa lepše slike, vsaj na mojih printih.

cortez ::

No, od danes se ne rabi več invite za one plus ? + poštnina je free.

Jerry000 ::

Za vse izdelke? Al samo OPX?

matter ::

Matr pa res:

Availability: In stock
Eligible for free shipping.

(Orders over EUR100 eligible for free shipping.) Sem dal v košaro oneplus2 in ima tudi free poštnino.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Bellzmet ::

Hm kokr da se ful pozna tistih 30 EUR pri 400 EUR...

valdo ::

Bellzmet je izjavil:

Hm kokr da se ful pozna tistih 30 EUR pri 400 EUR...

no tako malo pa ni 7,5%
ko gledamo ceno na spleto, včasi že za 5€ menjamo kupca??

lp
Lp

Jerry000 ::

30€ se pa ja pozna...usak evro manj prou pride. Če tko gledaš lahko en case oziroma ovitek ali dva vzameš namesto poštnine...

Bellzmet ::

Če se "zagreješ" za zadevo, ki stane 400 EUR pa ja daš še 30 EUR zraven za poštnino...

OK. Se pa seveda strinjam...30 EUR se pozna. Ja zanimivo je to ja. Za 5 EUR menjamo trgovino in pri 10 nakupih "prišparamo" 30 EUR. Samo ko se pa na nekaj fokusiramo in hočemo imet, pa zlahka na 400 EUR damo še 30 EUR za poštino.

Jerry000 ::

To je res, ampak hey, a ni bolš da si isto fokusiran pa daš lahko 30€ manj :)?

Bellzmet ::

Ja se strinjam, malo pizdim za brezveze :) Vseeno je dober psihološki učinek "zastonj poštnina".

Jerry000 ::

Bellzmet je izjavil:

Ja se strinjam, malo pizdim za brezveze :) Vseeno je dober psihološki učinek "zastonj poštnina".

Uzem snickers ;)

PrimozR ::

Bellzmet je izjavil:

Če se "zagreješ" za zadevo, ki stane 400 EUR pa ja daš še 30 EUR zraven za poštnino...

OK. Se pa seveda strinjam...30 EUR se pozna. Ja zanimivo je to ja. Za 5 EUR menjamo trgovino in pri 10 nakupih "prišparamo" 30 EUR. Samo ko se pa na nekaj fokusiramo in hočemo imet, pa zlahka na 400 EUR damo še 30 EUR za poštino.

Ni šans, za 30 € poštnine jih pri 400 € vrednem (in 200 gramov težkem) izdelku nekam steram. Kitajci zastonj pošiljajo 1 dolar (in manj) vredne izdelke. Še za par kg težke zadeve težko plačam 25 € poštnine, mora biti res dober deal, da ne grem zadeve raje nekam kupiti v trgovino, kjer jo sam odnesem s police.

Bellzmet ::

Ja samo kitajci brez poštnine pošiljajo z no tracking in navadna pošta, ki lahko traja tudi več mesecev. Telih 30 EUR pa ima tracking, hitro pošto in verjetno še kakšno zavarovanje, če se zadeva zgubi.

PrimozR ::

Ravno včeraj sem na DX-u naročil lučko za slabih 40 €, kjer sem zastonj dobil tracking. How about that?

Sicer pa pri kitajcih samo pojamraš, da je izdelek malce napačne barve, kaj šele da ga nisi dobil, pa veselo dobiš novo pošiljko 'just give 5 stars, OK?'.

Ja, tečno je, ker zadeve čakaš dvakrat, to je še vedno prednost lokalnih trgovin, kjer pač toliko več plačaš slovensko delo, lokacijo, garancijo, itd.

Tody ::

Kitajci ne plačujejo pošte, jim jo kr država. Teh 30 eur je pač marketinška fora. Zdej pa lahko ugibaš kaj je zadaj.

pierch ::

Bistveno vprašanje pa je, ali se plača carina oz. davek? Ko sem jaz kupil OPX, mi je tistih 30 evrov poštnine preko DHL šlo mimo carine. Verjetno ker DHL ima drugačne poravnave s carino.
Kateri shipping service pa je ko je brez poštnine? Dvomim sicer, da bi OP pokril stroške preko DHL, verjetno koristijo običajno pošto, ki jo krije država?
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

cortez ::

OPX se ne prodaja dobro, zato sedaj free shipping pa brez inviteov. Treba je prodat zalogo, simpl.
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530265 (22571) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667466 (36178) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710132 (5584) M-XXXX

Več podobnih tem