» »

Popravilo tiskalnika Brother

Popravilo tiskalnika Brother

dugzy ::

Pozdravljeni,

Imam problem s tiskalnikom Brother, namreč ne zazna rumene kartuše. Ker je tiskalnik še v garanciji sem ga nesel na pooblaščeni servis, kjer so popravilo zavrnili, ker imam v njem kompatibilne kartuše in po njihovih informacijah mi je s tem propadla tudi garancija.

Sedaj pa me zanima ali lahko v tiskalnik dam originalne kartuše in ga odnesem k drugemu pooblaščenemu serviserju, da mi on odpravi napako ali to pomeni, da ga bodo potem tam prav tako zavrnili ??

Sem sprobal tudi z originalno rumeno kartušo ampak tudi s tem ni bilo sreče, drugače je tiskalnik normalno delal tudi s kompatibilno kartušo, a se je potem en dan odločil, da je ne bo zaznal. Tiskalnika ne bi metal v smeti oz. prodajal, ker je drugače super in tudi ni bil ravno poceni, tako da bodo vse ideje kaj storiti zelo dobrodošle.

V primeru, da se tiskalnika pri pooblaščenem serviserju ne bo dalo več popravit, je tukaj kdo, ki bi znal to napako odpraviti in seveda za nek normalen znesek ??


Hvala že vnaprej...
Lep pozdrav

FX6300B ::

povej malo več , kateri tiskalnik
May the force be with you!

dugzy ::

Na to pa sem čisto pozabil. Gre za Brother MFC-J625DW

TOP ::

Daj najdi na netu,kako se resetira tiskalnik,ko vstaviš kartušo in mora delat.Jaz sem se enkrat igral lih tako pri Brotherju tiskalniku od prijatelja,ker mu ni hotelo črno zaznat in je potem delalo.

dugzy ::

Sem naredil tako kot je v teh navodilih:

Follow the guide below to reset the purge counter of Brother MFC-J265W
Unplug the power cable
Hold down the "Start" button
Without release the "Start" button, connect the power cable
When "Maintenance" appears on the screen, release the "Start" button
Enter 80 with the numerical keypad
With down button go to the purge counter: "Purge00xxx"
Enter 2783 with the numerical keypad
Press on "Stop/Exit" to go back in Maintenance mode
Enter 9 and 9 to quit the Maintenance mode

Pridem do Purge00000 vtipkam 2783, pritisnem Stop/Exit in me avtomatsko že vrže ven iz Maintenance mode, po navodilih bi potem moral pritisniti še 9 in 9, a pri meni ni tega in tudi nič ne pomaga, ker še vedno teži tiskalnik, da ne zazna rumene kartuše, ah...

mat xxl ::

Daj original kartuše in nesi na drug servis...., ne vem, pa kako ti sploh pade na misel nesti printer z neoriginal kartušami na servis, saj na vsaki garanciji piše, da velja le z originali.....

Sam sem sicer nesel na Canon servis celo neko hudo zverino z Ciss sistemom, samo je crknil duplex, niso komplicirali, samo so pa povedali, da so registrirali vse in da garancija na glavo, tinto in karkoli okoli tega ne velja več in, da je zabeleženo v sistemu po SN u, no se nisem sekiral, ker je bil pred iztekom garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

#000000 ::

ponavad pomaga če parkrat zamenjaš kartušo, se pravi rukneš not staro original, zapreš, počakaš da spet zateži da je prazna, ter spet daš not kompatibilno, vsaj na HP je to palilo.

dugzy ::

mat xxl: Mogoče zato, ker ne berem garancij ?? Pa mi bodo po tvojem mnenju na drugem servisu z originalnimi kartušami popravili, ker če je zabeleženo kje v sistemu mi lahko tudi tam zavrnejo ali se to ne beleži v sistemu ??

#000000: sem že sprobal in na žalost ne deluje.

mat xxl ::

Probati ni greh ! Vedeti pa ne moreš .

Ja v dobi, ko printerje skoraj dajejo zastonj, ker upajo, da te upalijo potem na kartušah, moraš to paziti.....

Sicer pa malo pogooglay, navadno najlažje sam najdeš rešitev če obstaja.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitro praznjenje kartuš

Oddelek: Pomoč in nasveti
191262 (780) joker16_7
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422163 (14437) Spock83
»

Multifunkcijska naprava (do 200 EUR)???

Oddelek: Kaj kupiti
194450 (2545)          
»

Tiskalnik A3

Oddelek: Kaj kupiti
7886 (720) simple
»

Neoriginalne kartuše+canon= problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
73344 (986) GregaS

Več podobnih tem