» »

Gaming miška z nastavljivo velikostjo

Gaming miška z nastavljivo velikostjo

psyke ::

moje Razer Diamondback, Deathadder in Intelli mouse 3.0 so šle po gobe - leva tipka je fuč - dvojno trigga , ena pa je čist crknila :)
rabim novo miško.. in to večjo, po možnosti z nastavljivo velikostjo saj so mi vse 3 premajhne, namreč imam kar veliko roko/dlan. Rad bi imel vse prste na miški ne da se en al 2 vlačita po podlagi

Kaj priporočate?
Tudi kakšna nova podloga me zanima - rad imam tekstilne kot je naprimer RAzer Mantis Control ki jo že imam 7 let.

lp

Machete ::

Mogoče se bo kdo smejal ampak za podlago se krasno obnese plastična folija, ki se recimo uporablja za cover čez kakšne vezane skripte. Pa še veliksot A3 ga seka.
http://www.betabiro.si/izdelek/ACCF1218...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

spirit ::

OD večjih mišk G602, G502, G700s, nastavljive pa RAT7 ali 5 oziroma brezžična 9, Ouroborusa se izogibaj, sem ga imel, pa mi ni bil ok, trenutno imam G700s in sm zadovoljen, pred tem sem imel pa MX performance.

psyke ::

hvala:)

Crossfire ::

spirit je izjavil:

OD večjih mišk G602, G502, G700s, nastavljive pa RAT7 ali 5 oziroma brezžična 9, Ouroborusa se izogibaj, sem ga imel, pa mi ni bil ok, trenutno imam G700s in sm zadovoljen, pred tem sem imel pa MX performance.

Imam ouroboros in sem zelo zadovoljen...kvaliteta izdelave je edina šibka točka, vse ostalo je pa izredno dobro, plus nastavljiva je glede na velikost dlani. Ima zelo hitra stikala in dober feedback, edino za gaming jo je fajn preklopit v wired način.

spirit ::

Crossfire je izjavil:

spirit je izjavil:

OD večjih mišk G602, G502, G700s, nastavljive pa RAT7 ali 5 oziroma brezžična 9, Ouroborusa se izogibaj, sem ga imel, pa mi ni bil ok, trenutno imam G700s in sm zadovoljen, pred tem sem imel pa MX performance.

Imam ouroboros in sem zelo zadovoljen...kvaliteta izdelave je edina šibka točka, vse ostalo je pa izredno dobro, plus nastavljiva je glede na velikost dlani. Ima zelo hitra stikala in dober feedback, edino za gaming jo je fajn preklopit v wired način.

Resno? Ouroborus je majhna miška, sem jo imel doma pa je za kaj drugega kot kul osvetlen kipec sam ne bi imel, bila mi je prenizka, prelahka, stranski gumbi pretrdi, ker si ob pritiku na njih, če nisi ravno miške tiščal na podlago kot slon miško premaknil, še nekaj kolegov jo je sprobalo pri meni pa niti en ni bil zadovoljen z njo, kaj šele navdušen. Sicer res da vsakemu paše svoje, meni je bila to ena od slabših mišk.

Trololololol ::

spirit je izjavil:

OD večjih mišk G602, G502, G700s, nastavljive pa RAT7 ali 5 oziroma brezžična 9, Ouroborusa se izogibaj, sem ga imel, pa mi ni bil ok, trenutno imam G700s in sm zadovoljen, pred tem sem imel pa MX performance.

G502, G402, se najraje G303. Prva in slednja imata prfekten senzor, druga in tretja bolj za FPSje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066038 (4738) yayo
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426697 (5731) tikitoki
»

Miška

Oddelek: Kaj kupiti
355187 (3908) chobann
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295430 (52326) Kr_Edn
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10619021 (16783) jazbec

Več podobnih tem