» »

Miška

Miška

DOOM_er ::

Torej potrebujem novo miš, sedaj sem imel performance MX od Logitecha, nehvala, draga in slabo narejena. Iščem alternativo, lahko je logitech, nikakor pa Razer ker mi niti ena njihova miš ne odgovarja. Želel bi pa brezžično miško (do max 70EUR) ni pa nujno da je brez repa, lahko ima tudi kabel. Spadam med tiste ki miš gonijo s celo roko tako da pridejo v poštev večji modeli. Trgovina ni pomembna, lahko je tudi tujina.

EDIT: Definitivno je prednostno da je miška "gamerska" čeprav ne igram iger več toliko, ampak so te miške še najbolj udobne za dolgotrajno delo :D
Robots will steal your job. But that's OK
  • spremenil: DOOM_er ()

DarwiN ::

Logitech G700s.

Na Amazonu jo imajo približno 1x na mesec v dnevni "blitz" akciji za 40-45EUR (+7EUR dostava).. Nazadnje je bila pred 11 dnevi za 41.5EUR.. Vsak dan preveri amazon DE Blitzangebote, ter tudi amazon.FR in UK..

Seveda, če se ti ne mudi!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DOOM_er ::

hah kul. Zakon, bom kr to vzel. Zgleda okej. Sem imel včasih 518, in tole zgleda precej podobno tako da fajn :D Hvala
Robots will steal your job. But that's OK

Sami ::

Pri G700s me moti edino, ker je brezžična.

Jaz sem vzel G402 Hyperion Fury in mi ni žal, kvalitetna....najhitrejša FPS miš na svetu.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mancini ::

pa imej g700s non stop na kablu

v čem je problem

sandmodnigga ::

Sami je izjavil:

Pri G700s me moti edino, ker je brezžična.

Jaz sem vzel G402 Hyperion Fury in mi ni žal, kvalitetna....najhitrejša FPS miš na svetu.

Opcija je še G502, G303. G900 ti bo verjetno predraga. Potem ZOWIE varianta (Prevzel BENQ, če se ne motim), Finalmouse etc. Poglej katera ti paše, sprobaj če imaš možnost.

DOOM_er ::

Sem šel probat g700s v štacuno, fenomenalno mi paše v roke + wireless je plus. Tako da načeloma samo še čakam ugodne akcije za miš in to je to. Do takrat bo pa trenutna morala zdržat :D
Robots will steal your job. But that's OK

DarwiN ::

Amazon.de Computer Blitzangebote

Amazon.fr Informatique Ventes Flash

Amazon.co.uk Computers Lightning Deals

Evo, da podprem tvojo lenobo, ker pač posedujem lepo urejene linke :P.. Te tri linke preveri enkrat dnevno in ni vrag, da v naslednjih 30-45 dneh ne dobiš po skoraj polovični ceni G700s. Sem šel osebno skozi ta postopek že 2x. ;)

Edit: Kot vidiš imaš jutri G402 v akciji.. Predvidevam, da bo okrog 30EUR.. Ampak je žična.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::

Še spremljaš Amazon, ali si že ubodel drugje? :) Jaz spremljam "zaradi tebe" in začuda že skoraj 2 meseca ni na spregled akcije za 700s (razen če sem zamudil)... Bi mogla bit vsak hip, drgač pa imaš jutri G602. Zna bit kul cena (pri nas stane 87€).. Miška podobna kot 700s, le da je bolj gamerska (več gumbov).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

6151 ::

Če bo kdo zasledil, lahko sem napiše? tudi sam potrebujem novo pa sem nazadnje zamudil to akcijo :'(
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tomson ::

Amazon price tracker. SI nastaviš artikel, zeleno ceno in ko pride ta dan te obvesti... ;-)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DOOM_er ::

ma sem že kupil, ker je stara čisto krepnila. Jebiga, miš je še vseeno fenomenalna
Robots will steal your job. But that's OK

6151 ::

Hvala @Tomson
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Compufreek ::

Se sliši zanimivo, mislim da bom tudi sam tole nabavo če bom doživel tole akcijo!

DarwiN ::

Ampak tale price tracker je bolj tko... Vprašanje če vključuje te "blitz" akcije, pa četudi jih upošteva, so zadeve pogosto razprodane v 1-2 urah, tako da moraš bit ves čas pozoren na prejete maile...

Mogoče vseeno boljše ročno preverit vsake 2 dni. Sicer pa zdaj vas čaka veliko število.. Eden bo že opazil in opomnil ostale. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zaphod_B75 ::

DOOM_er je izjavil:

hah kul. Zakon, bom kr to vzel. Zgleda okej. Sem imel včasih 518, in tole zgleda precej podobno tako da fajn :D Hvala


LOL!!! Saj ne morem verjet svojim očem, 8-O kaj berem! He he he, mx518 pa g700s sta si različne ko dan pa noč. Poglej mal oblike :D. Sem imel obe.
G700s: Ko sem na vsake 3 dni menjal baterijo ni blo tko zlo fajn, bolj zlo annoying. Z baterijo v njej mi je g700s nekam (pre)težka in preveč ogromna ampak OK glede na to ta iščeš večje modele. Ko sm jo priključil kabel je le ta kar malo preveč stiff. Hyperscroll kolešček zna bit zlo fajn za scrollanje po dolgih dokumentih itd, miljon gumbov ob straneh pa vsaj jaz nisem nevemkako nucal. Mogoče bo kdo rabil za neke makre, ali pa v mmojih (jaz jih ne špilam) mogoče. Una plastika na vrhu naj bi bla sweat super duper materijal resistant al nekaj podobnega, meni se je zdela strašno cheap. Na koncu sem jo dal ženi da jo ma za pisarniško delo. Vzami raje g502, če želiš pa še miljon gumbov pa dolgoživo baterijo pa g600 ali kaj podobnega.
To je itak samo moje skromno mnenje.
Logitech ma sicer super miške, z vsemi do zdaj sem bil nadvse zadovoljen prežvele so tudi 8 let vsakodnevne uporabe, ampak meni je g700s bla totalno razočaranje. Zdaj jo itak že maš - vso srečo.

DOOM_er ::

Nevem, osnovna oblika s podloženim palcem in vitkejšim zadnjim delom, široka knofa za oba klika, to je to kar rabim pri miški in to je to kar tudi gledam. Obe miški vozim s celo roko. Sam jo imam sedaj mesec in še malo in je bomba. Fajn je ker ne se ne potim po roki, pretežka mi ni niti pod razno (sem imel prej performance), edini minus je nekako baterija. Softwer je kul, si lahko dam makrote za vse programe gor na tipke. Miš je zakon
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

Zaphod_B75 ::

Vesel sem da si zadovoljen s svojim novim nakupom. Ne pravim da je g700s slaba miš, pravim da ni zame. Nakup nove miške ki jo po po možnosti držiš v rokah 8h+ dnevno je ZELO stvar osebnih preferenc; Ma ni čudno, da sm izbirčen, da imam svoje preference, če sm četrt stoletja - že od mišk s kuglo, uporabnik .... Kot že zapisano, hotel sem podati samo mojo uporabniško izkušnjo in moje mneje o g700s. Očitno drugače drživa miš, očitno sem jaz bolj izbirčen glede le-te – ma vse je različno. Au contraire - Moja žena pa je recimo je presrečna z njo, zdaj nebi za nič na svetu šla nazaj na generično dell pisarniško miš. Fala bogu da jo zdaj vsaj nekdo nuca in je zadovoljen žnjo.
Lep pozdrav.

Zaphod_B75 ::

Vesel sem da si zadovoljen s svojim novim nakupom.

Moj point jebil predvsem: Za božjo voljo, ne govori da je ista oblika kot mx 518, ko pa se že na 300 km vidi da ni. Daj poglej še enkrat vsaj slike, da neboš s5hrušk pa japk primerja, pa govoro kak so iste.

Ne pravim da je g700s slaba miš, pravim da ni zame. Nakup nove miške ki jo po po možnosti držiš v rokah 8h+ dnevno je ZELO stvar osebnih preferenc; Ma ni čudno, da sm izbirčen, da imam svoje preference, če sm četrt stoletja - že od mišk s kuglo, uporabnik .... Kot že zapisano, hotel sem podati samo mojo uporabniško izkušnjo in moje mneje o g700s. Očitno drugače drživa miš, očitno sem jaz bolj izbirčen glede le-te – ma vse je različno. Au contraire - Moja žena pa je recimo je presrečna z njo, zdaj nebi za nič na svetu šla nazaj na generično dell pisarniško miš. Fala bogu da jo zdaj vsaj nekdo nuca in je zadovoljen žnjo.
Lep pozdrav.

DarwiN ::

POZOR!

Končno ste dočakali. 8-)

G700s. Jutri ob 14.30

Predvidena cena pa - če bi sklepal po preteklih Amazon akcijah - med 39.9EUR in 49.9EUR (+7EUR dostava).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

6151 ::

So odstranili z ponudbe? Jaz je ne najdem več gor..

No, zgleda bo g602 zvečer, vsaj nekaj :8)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

DarwiN ::

Hmm? Odstranili so? Tudi omenjene g602 ni na spregled..

Svašta.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

6151 ::



Jah, pač ne bodo videli mojega denarja če še to odstranijo
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

chobann ::

Živjo,
tud sam nameravam kupiti novo miško in sem skoraj odločen za deathadder chromo, ampak je na amazonu DE cena skupaj s poštnino skoraj ista kot če bi jo nabavil pri nas. Pa sem gledal po e-bayu DE pa sem razmišljal vzet tole . A je pametno? al mam kakšne prednosti če naročim npr prek amazona namesto tu? Hvala..

6151 ::

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

6151 ::

chobann je izjavil:

Živjo,
tud sam nameravam kupiti novo miško in sem skoraj odločen za deathadder chromo, ampak je na amazonu DE cena skupaj s poštnino skoraj ista kot če bi jo nabavil pri nas. Pa sem gledal po e-bayu DE pa sem razmišljal vzet tole . A je pametno? al mam kakšne prednosti če naročim npr prek amazona namesto tu? Hvala..


Kot vidim je tale refurbished, torej ni nova, ampak "kot nova". Kolega je ogromno refurbished CM mehank nabavil, vse so bile OK. Garancije pač nimaš, razen te od ebaya, če pride nedelujoče.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Veron ::

Sicer si bom malo temo sposodil. Sam imam trenutno MX Master (prej MX Performance, ki mi je veliko bolj ustrezala), ampak mi Master nekako ne paše v roko, je ravno malo manjša od Performance.

Tako da iščem novo, predvsem pa žično. Imam veliko šapo :) Kakšna priporočila? Bilo bi super, da je še malenkost večja od MX Performance

chobann ::

Jutri ob 11.30 bo na amazon.de Deathadder chroma na flash sale-u, tko da jo bom zihr kupu :D Trenutno pa je na sale tudi abyssuss za 19eur.

JamesTheKing ::

chobann je izjavil:

Jutri ob 11.30 bo na amazon.de Deathadder chroma na flash sale-u, tko da jo bom zihr kupu :D Trenutno pa je na sale tudi abyssuss za 19eur.


Lahko prilepiš oz. kdorkoli prilepi link do teh dveh mišk? Sam se ne znajdem ravno najbolje na nemški verziji xD

chobann ::

JamesTheKing je izjavil:

chobann je izjavil:

Jutri ob 11.30 bo na amazon.de Deathadder chroma na flash sale-u, tko da jo bom zihr kupu :D Trenutno pa je na sale tudi abyssuss za 19eur.


Lahko prilepiš oz. kdorkoli prilepi link do teh dveh mišk? Sam se ne znajdem ravno najbolje na nemški verziji xD


greš na www.amazon.de pol maš pa tm na sredini tistga temnomodrega bara zgoraj opcijo " In English - Beta (NEW)" . vse ti prevede v angleščino, nakar klikneš na "today's deals" isto na tem baru. Na tej strani lahko na levi izbereš pod "Department" "PC & video games".

Sicer pa evo za lenuhe: klik

XKEKAX ::

Wow, pa ravno ko jo imam namen kupiti... kakšna je pa potem kaj poštnina? Nisem nikjer zasledil.

chobann ::

Ravnokar sem naroču :) meni je prišla poštnina tam okoli 6-7 eur, skratka za use skupaj 59,95€

XKEKAX ::

Hvala za informacijo! :)
Bomo naročili. Zdaj sem tak na hitrco vse pogledal, sej je nova miška ne? Da ni kakšna refurbished ali pa rabljena.

chobann ::

XKEKAX je izjavil:

Hvala za informacijo! :)
Bomo naročili. Zdaj sem tak na hitrco vse pogledal, sej je nova miška ne? Da ni kakšna refurbished ali pa rabljena.


Jap, nova

XKEKAX ::

Tudi jaz naročil :) Še enkrat hvala da si tukaj javil, drugače ne bi videl akcije! ;)
Pa dosti užitkov ob igranju ti želim, hehe

chobann ::

np, enako :)
zdej samo še počakamo in upamo da bo vse tko kot je treba :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC miška z 2 koleščkoma

Oddelek: Pomoč in nasveti
214690 (4144) zavajon
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426669 (5703) tikitoki
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295218 (52114) Kr_Edn
»

Gaming miška z nastavljivo velikostjo

Oddelek: Kaj kupiti
61549 (1212) Trololololol

Več podobnih tem