» »

Maturitetni tečaj za 21 letnike

Maturitetni tečaj za 21 letnike

northpole1 ::

Pozdravljeni,

zanima me,ce je kdo tukaj opravljal MT kot 21 letnik,se pravi izredno.Zanimajo me predvsem podrobnosti npr.tezavnost matematike na splosni maturi,rok za prijavo kot 21 letnik in okvirna cena tecaja.Lep pozdrav.

Mehmed ::

Vse detajle imas na ricu.
http://www.ric.si/mma/več%20info%20za%2...

Tezavnost je enaka za vse, opravljas jo z rednimi. Edino kar si v prednosti je, da ne rabis vseh predmetov opraviti v enem roku.
Tecaj ni predviden, glede tega se sam organiziras. Lahko se vrzes v knjige, vpises kam ali pa, ce si na zavodu, reces referentki za brezplacne priprave oz. instrukcije.

northpole1 ::

Hvala za odgovor.Sem trenutno na zavodu,nisem pa vedel,da je mozno,da ti financirajo priprave,bi se mogel malo pozanimati glede tega.

Mehmed ::

Ok, nocem ti zbujat prevec upov, ker ne vem niti kako se rece tocno zadevi niti a je aktualna. Ampak svojcas so imeli na centru za informiranje in poklicno svetovanje napotnice za ucno pomoc ali instrukcije, ki so veljale za razlicne izvajalce. Povprasaj kako je s tem, tudi ce slucajno ne zajamejo celotnih priprav zastonj instrukcije ne skodijo.

lebdim ::

Dobri zapiski za matematiko. Ostalo se poskusi naučiti sam. Tako se boš najbolje naučil in pripravil na maturo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je maturo potrebno opraviti

Oddelek: Šola
337464 (6322) Phantomeye
»

Vrnitev v šolo

Oddelek: Šola
286084 (5080) para!
»

izbirni predmeti za maturo

Oddelek: Šola
297568 (6247) asitar
»

Katera dokazila obstajajo poleg šole?

Oddelek: Loža
172060 (1861) Daren
»

Kam ste se vpisali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
568402 (6922) isabella d

Več podobnih tem