» »

Ključek zaspi med kopiranjem

Ključek zaspi med kopiranjem

jackie ::

Če z USB ključka kopiram večjo datoteko ali več manjših v skupni velikosti nekaj 100 MB, se kopiraje ustavi... piše, da ima še XY minut do konca, vendar tam obstoji... grafični prikaz kopiranja prikazuje enako (stoji na mestu) in lučka na ključku neha utripati. Potem moram na ključku odpreti kar eno mapo, da se ključek "prebudi" in nadaljuje kopiranje. To se dogaja na vseh ključkih, če pa ta isti ključek priklopim v drugi računalnik pa tekoče kopira. Kje bi lahko bil problem?

stalker ::

jackie ::

Power saving že imam izključen, pa vendar ne deluje. Niti ni logično, da bi se naprava izključila sredi delovanja in ne v času neaktivnosti. Pregledal sem tudi ostali dve metodi, težava še vedno ostaja.

donvito ::

To se je meni dogajalo na določeno obdobje, ni in ni hotelo kopirati večjih datotek iz PC-ja na USB ali obratno.
Potem sem formatiral ključek, preklapljal med vhodi USB, kdaj je pomagalo, kdaj ne, se je pa zgodilo, da je po parih dnevih vse delalo spet BP.
Potem sem kupil nov USB ključ in do sedaj še nimam problemov.
Mi je pa šlo na živce, ko nisem mogel spraviti filma na USB, da bi ga pogledal na TV-ju.

jackie ::

Jaz sem ključek formatiral že nekajkrat v zadnjem tednu. Res da so že vsi ključki stari, ampak da se to dogaja na vseh in na točno določenem računalniku, je pa tudi malo čudno.

Bom probal s kakšno linux distribucijo ali odklopil ostale (nenujne) komponente iz osnovne plošče, da vidim ali je problem softverski ali hardverski.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi na starem prenosniku WIN98

Oddelek: Programska oprema
5664 (607) ta_ki_tke
»

počasen USB ključek - Corsair Voyager GT 16GB

Oddelek: Pomoč in nasveti
193374 (2861) tsatthoggua
»

Vista in USB prenašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161589 (1198) solatko
»

USB ključi so katastrofa

Oddelek: Strojna oprema
212296 (1515) poweroff
»

Formatiranje usb ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
3315122 (15122) tomaz-

Več podobnih tem