» »

Mercator Žemlja mala 55 g (cena)

Mercator Žemlja mala 55 g (cena)

«
1
2

WallSreet ::

Mi lahko nekdo pove oziroma, če bo kdo šel danes v trgovino (Mercator) in kupil male bele žemlje, če bi mi lahko povedal ceno (lepo prosim). Ravnokar prišel iz Mercatorja in opazil, da mi je računala za 2 mali želji 85 centov. To sem ji tudi povedal, da se mi zdi cena na žemljo (42 centov) prevelika pa je rekla, da je cena prava. Sem šel gledati na net cenik pa ga nikjer ne najdem. Ni šanse, da je ena mala žemlja 42 centov ali pač? Vem, da so v Šparu kajzerice po 15 ali 17 centov medtem ko so žemlje max 25 centov. Vem, da gre za malo vsoto in me ne moti ampak me pač resno zanima če je cena za 1 malo žemljo 42 centov? ko sem jo vprašal na blagajni, če je cena res prava je odgovorila z ja. Daj, če bo kdo šel v Mercator naj mi javi, res me firbec matra :)

Gre pa za tele žemlje:

Assass1n ::

Za merkator ne vem v tuš franšizi so 3 takšne žemlje ~1.3€ tako da bo vrjetno tvoja cena kar taprava.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

radmannsdorf ::

cena okoli 40 centov bo kar prava. cenejše so edino tiste žemlje, ki jih pečejo v trgovinah. klasične cene so pa okoli 40c in več.
recimo paket 4 malih žemelj za 1,6€ v merkatorju https://trgovina.mercator.si/market/izd...

WallSreet ::

Ravnokar opazil. Zraven sem kupil še ŽEMLJA BELA PRIMORSKA 100G, https://www.mercator.si/Static/upload/f... (cena, 0,50EUR). Kako je lahko 100G žemlja samo 8centov dražja od 55G žemlje? Meni se zdi da mi je ona računala za 4 žemlje. 100G žemlja je še 1x večja od tiste 55G. Zakaj potem nebi raje kupil 2 100G? Nekaj ne štima....

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

WallSreet je izjavil:

Ravnokar opazil. Zraven sem kupil še ŽEMLJA BELA PRIMORSKA 100G, https://www.mercator.si/Static/upload/f... (cena, 0,50EUR). Kako je lahko 100G žemlja samo 8centov dražja od 55G žemlje? Meni se zdi da mi je ona računala za 4 žemlje. 100G žemlja je še 1x večja od tiste 55G. Zakaj potem nebi raje kupil 2 100G? Nekaj ne štima....


Misliš, da na Wallstreetu tudi delajo tako znanost iz nepomembnih stvari?

WallSreet ::

Aston_11 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Ravnokar opazil. Zraven sem kupil še ŽEMLJA BELA PRIMORSKA 100G, https://www.mercator.si/Static/upload/f... (cena, 0,50EUR). Kako je lahko 100G žemlja samo 8centov dražja od 55G žemlje? Meni se zdi da mi je ona računala za 4 žemlje. 100G žemlja je še 1x večja od tiste 55G. Zakaj potem nebi raje kupil 2 100G? Nekaj ne štima....


Misliš, da na Wallstreetu tudi delajo tako znanost iz nepomembnih stvari?


Pusti ti wallstreet

Jarno ::

Pri nas je poleg merkatorja pekarna, žemlje 20c po komadu, XL size.
Tko da ja, te mini žemlje so res oderuštvo.

radmannsdorf ::

WallSreet je izjavil:

Zakaj potem nebi raje kupil 2 100G? Nekaj ne štima....

To pa ti nam povej. Na izbiro imaš več vrst žemelj, različne teže, izbereš pa TI :)
Zdaj veš za drugič. Nikoli več male žemlje! :)

Zgodovina sprememb…

WallSreet ::

radmannsdorf je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Zakaj potem nebi raje kupil 2 100G? Nekaj ne štima....

To pa ti nam povej. Na izbiro imaš več vrst žemelj, različne teže, izbereš pa TI :)
Zdaj veš za drugič. Nikoli več male žemlje! :)


Saj to vem :) Ker sem sam pričakoval kot ponavadi, da me mala žemlja pride 20 centov. Če bi bila žemlja 20-25 centov potem sploh tule nebi spraševal :) Pač vem, da za malo žemljo še nikoli nisem plača 42centov. Če bi vedel, da so 42 centov bi jasno vzel velike za 50 centov ane :). Naj nekdo preveri, če bo šel v Mercator....

Jarno je izjavil:

Pri nas je poleg merkatorja pekarna, žemlje 20c po komadu, XL size.
Tko da ja, te mini žemlje so res oderuštvo.


Točno to pravim. Ni šanse, da je mala žemlja 42 centov! V šparu vem, da so kajzerice 17 centov in žemlje 20 ali 25 centov nisem povsem prepričan. Prej bi rekel 20...

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

WallSreet je izjavil:

Ker sem sam pričakoval
Kot kaže, niso imeli obljavljenih cen?

Magic1 ::

Je pač treba kredite plačat. Hrvatje so bli na shoping spree-ju zadnjih par let, zdaj so pa zadolženi do jaja in pričakujejo da bomo mi plačal.
Imate v Lidlu, Hoferju, spinu, sparu žemlice za 15-25 centov, če že morate tako ali tako najdražji kruh kupovat.
Cena kile žemljic v Mercatorju: malo čez 7EUR, ziher so s zlatim prahom posute.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Aston_11 ::

Klasika, ko te nategnejo za 10 centov, odpret temo na forumu, ko te dnevno skubijo za milijone, bit tiho in nikome ništa.

WallSreet ::

Aston_11 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Ker sem sam pričakoval
Kot kaže, niso imeli obljavljenih cen?


Ti resno zdaj že podjebavaš? Ali je res zdaj to point tega, kar sprašujem? Sam večkrat kupim žemlje in več kot 25 centov na kos še nisem plačal. Kaj ti vedno ko kupiš isti kruh pogledaš na ceno? Ali pač vržeš v košaro, ker ceno verjetno že poznaš? Jaz sem na blagajni vprašal, ker sem šele tam slišal ceno, ker prej pač nisem sploh pogledal, . Pač nisem pogledal cene, ker sem jo približno že pričakoval seveda dokler mi ni na blagajni povedala koliko moram plačati. Ne vem, kaj zdaj želiš...

Aston_11 je izjavil:

Klasika, ko te nategnejo za 10 centov, odpret temo na forumu, ko te dnevno skubijo za milijone, bit tiho in nikome ništa.


Aha zdaj mi je jasno ti si eden izmed tistih. Ok adijo....

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

WallSreet je izjavil:

Ti resno zdaj že podjebavaš? Ali je res zdaj to point tega, kar sprašujem?
Ti si začel... ja eden izmed tistih sem...

WallSreet ::

Magic1 je izjavil:

Je pač treba kredite plačat. Hrvatje so bli na shoping spree-ju zadnjih par let, zdaj so pa zadolženi do jaja in pričakujejo da bomo mi plačal.
Imate v Lidlu, Hoferju, spinu, sparu žemlice za 15-25 centov, če že morate tako ali tako najdražji kruh kupovat.
Cena kile žemljic v Mercatorju: malo čez 7EUR, ziher so s zlatim prahom posute.


To ni bil point mojega posta. Vse kar želim je to, da mi nekdo pove ceno za malo žemljo v Mercatorju, če pa ne pa tudi prav :). Ne vem kaj te je pičilo, da zdaj omenjaš Hrvate in shoping spree.

Magic1 ::

XXl varjanta, 2 gratis in stane samo še 5,39 na kilo:
https://trgovina.mercator.si/market/izd...
Magic

WallSreet ::

Aston_11 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Ti resno zdaj že podjebavaš? Ali je res zdaj to point tega, kar sprašujem?
Ti si začel... ja eden izmed tistih sem...


Kako sem jaz začel?? Vse kar sem naredil sem vprašal normalno vprašanje potem pa si ti prišel z nekim Wall Streetom kaj ti ni jasno? Če ne veš cene oziroma, če si prišel pisati o nečem drugem lahko odpreš svojo temo pa se tam pogovarjaš...

Aston_11 ::

WallSreet je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Ti resno zdaj že podjebavaš? Ali je res zdaj to point tega, kar sprašujem?
Ti si začel... ja eden izmed tistih sem...


Kako sem jaz začel?? Vse kar sem naredil sem vprašal normalno vprašanje potem pa si ti prišel z nekim Wall Streetom kaj ti ni jasno? Če ne veš cene oziroma, če si prišel pisati o nečem drugem lahko odpreš svojo temo pa se tam pogovarjaš...

GLej, jasno je, da če se sekiraš za ceno žemlje, da te bo tak post, kot je moj, zmotil. Če pa še malo napnem in potrolam, potem bo pa itak veselica. Ceno žemlje si plačal, toliko je cena žemlje v Merkatorju. Zate niso druge cene pisali.

Tr0n ::

Ze pticki civkajo, da je Mercator najdrazji. Ne tja hodit, simple.

WallSreet ::

Tr0n je izjavil:

Ze pticki civkajo, da je Mercator najdrazji. Ne tja hodit, simple.

Če bi vedel, da imajo tako drago seveda ne bi šel ampak sem pričakoval normalno ceno. Daj upam, da bo kdo kupil pa da pove :)))))

Heavy ::

Jarno je izjavil:

Pri nas je poleg merkatorja pekarna, žemlje 20c po komadu, XL size.
Tko da ja, te mini žemlje so res oderuštvo.


Pri meni v privat pekarni so želje XL po 60c na kos. Kilo kruha je 1€.

WallSreet ::

Jasno, da nekaj ne štima že, če pogledaš SONČNA PLETENA ŠTRUČKA 100G, 0.49 €
ITALIJANSKO PECIVO - POLŽKI, 80G 0,39€. Ne mi govort, da je navadna mala 55g žemlja dražja od 80G peciva.


https://trgovina.mercator.si/market/brs...

Magic1 ::

Jao si trd, še enkrat:
https://trgovina.mercator.si/market/izd...
2,40/6=????
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

WallSreet ::

Magic1 je izjavil:

Jao si trd, še enkrat:
https://trgovina.mercator.si/market/izd...
2,40/6=????

Dobro če je to to potem je vse skupaj hudo skregano z logiko. Tisti, ki v Mercatorju kupuje male želje namesto tavelkih je bumbar ni druge :) Hvala Magic za link čeprav še vedno težko verjamem :)

Aston_11 ::

WallSreet je izjavil:

hudo skregano z logiko.
V trgovinah iskati logiko ne bo šlo. Ponudba je kot je in nihče ne zahteva, da je logična. Od kupca je odvisno ali jo sprejme ali ne. Kar je logično. V časih socializma pa smo imeli predpisane cene, kar je tudi bilo za nekatere logično, za druge pa manj, ne glede na to, pa je še vedno bilo od kupca odvisno, ali bo dal denar.
Ni logično, da se sklicuješ na svojo malomarnost, saj je vsakomur dobro znano, da se cene lahko spreminjajo, kar ni nič neobičajnega in da nisi pogledal na ceno. Sedaj pa so vsi drugi krivi, razen tebe, ki si v trgovini bil in imel vse cene lepo napisane.

perci ::

WallSreet je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Jao si trd, še enkrat:
https://trgovina.mercator.si/market/izd...
2,40/6=????

Dobro če je to to potem je vse skupaj hudo skregano z logiko. Tisti, ki v Mercatorju kupuje male želje namesto tavelkih je bumbar ni druge :) Hvala Magic za link čeprav še vedno težko verjamem :)

A pice nisi še nikoli naročil tamale? Razlika v ceni je minimalna.

WallSreet ::

Astro meni res ni jasno kaj te je pičilo ampak ti želiš iz muhe narediti slona, daj no mir. Vprašal sem normalno vprašanje potem pa prideš ti in začneš o hrvatih o Wallstreetu itd. Ne vem zakaj si tečen. Če te motijo te stvari ki si jih omenil pa pozem odpri temo in se razpiši po dolgem in počez. Vse, kar me je zanimalo je to, da mi nekdo pove ceno ene male j*ebane žemlje :) Zdaj mi je že magic odgovoril tako da ni potrebno naprej.

Aston_11 ::

Hrvatov pa nisem omenjal, res ne. To so drugi. Malo me skrbi, verjetno neupravičeno, vendar če take delaš za deset centov, kaj bo šele pri bolj pomembnih stvareh, recimo nakupu avtomobila.

perci ::

Astro, če te moti debata o centih, izvoli ven iz topica.

WallSreet ::

Aston_11 je izjavil:

Hrvatov pa nisem omenjal, res ne. To so drugi. Malo me skrbi, verjetno neupravičeno, vendar če take delaš za deset centov, kaj bo šele pri bolj pomembnih stvareh, recimo nakupu avtomobila.

Sem že zgoraj napisal da centi niso problem. Ne vem kaj ti spet ni jasno. Samo zanimalo me je če je ena žemlja v Mercatorju res 40 centov, ker se mi je zdelo čudno. Verjemi da centi tule nimajo veze. Če bi bili evri bi govorili drugače jasno. Vse skupaj se mi je zdelo zanimivo zato sem odprl to temo.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Zadnjič sem v Bauhousu kupil barvo v prahu. 100g je stala poplnoma do centa isto kot 25g. Ista pakunga, le večja...
Magic

mihec87 ::

Saj tudi med malim in velikim pivom v gostilni je razlika v ceni minimalna..Ali pa kakšni otroški čeveljci stanejo skoraj isto kot za odraslega pa čeprav so slednji dosti večji..Pa prej omenjene pice...

WallSreet ::

Magic1 je izjavil:

Zadnjič sem v Bauhousu kupil barvo v prahu. 100g je stala poplnoma do centa isto kot 25g. Ista pakunga, le večja...


Res ne vem kdo bi se raje odločil za 25g :) Zanimivo res.

am-on ::

So to te žemlje?
 žemlje

žemlje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: am-on ()

Bellzmet ::

Evo link.
Mercator: 0,42 EUR
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Drago ja.

znbojan ::

ps. 2 dni nazaj na poti iz Nemčije -
Landzeit, Avstrija .. navadna žemljica o kateri se menite v restavraciji 1,35€; delno polnozranta 2,3€ :)
znbojan

Bellzmet ::

Ja to sploh ne moreš primerjat. Sicer pa, če je v Mercatorju 0,42 EUR potem se mi zdi v Landzeitu 1,35 EUR poceni.

fosil ::

WallSreet je izjavil:

Tisti, ki v Mercatorju kupuje male želje namesto tavelkih je bumbar ni druge :)

Glede na to da si kupil male žemlje si tudi ti bumbar ;)
Veliko ljudi enostavno ne glede na ceno, ampak imajo predpostavke, tako kot ti. In trgovci to hitro izkoristijo.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Crossfire ::

...ta moment najboljša tema na slotechu, by far.

Invictus ::

In to za 42 centov ... Jamranje še nikoli ni bilo tako poceni :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WallSreet ::

am-on je izjavil:

So to te žemlje?
 žemlje

žemlje



Opa! Zdaj pa vem v čemu je problem. Te žemlje kupujem jaz točno te 23 centov ena, vendar te ki sem jih zdaj kupil pa niso bile prave oziroma te, ki sem jih kupil so od žita medtem ko so tvoje na sliki grosupeljske 55g. Jap točno te na sliki kupujem jaz. Sicer mi ni jasno zakaj mi je dala te iz žita, ko pa sem ji točno pokazal na košaro da mi naj da one, kot vedno. Dobro zdaj ven, kaj je bilo narobe in bom za drugič vedel :) hvala ti za sliko.

Bellzmet je izjavil:

Evo link.
Mercator: 0,42 EUR
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Drago ja.



Ja točno te. Kot kaže so žito žemlje še 1x dražje kot grosupeljske. Se mi je zdelo, da nekaj ne klapa. 0,42 za malo žemljo te niso normalni :) Zdaj bom za drugič vedel hvala.

Crossfire je izjavil:

...ta moment najboljša tema na slotechu, by far.



hands down :D

Zgodovina sprememb…

FX6300B ::

no ja si vsaj naštudiral kaj je bil problem na slotechu o žemljah hahaha
May the force be with you!

WallSreet ::

FX6300B je izjavil:

no ja si vsaj naštudiral kaj je bil problem na slotechu o žemljah hahaha

:D

Spajky ::

Jest vedno na hitro preračunam zadeve na kilo ceno. Potem pa vidiš "bobole" 5€ (1200 sit) na kg. Nateg trgovcev. Jest praviloma NE kupujem kruha dražjega od 2,5€ na kg ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

bozicek ::

Toliko je cena v pekarni...sedaj veste koliko je marza trgovca :)

Darila letos samo za poredne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bozicek ()

kixs ::

To so verjetno cene brez DDV-ja?

fosil ::

Spajky je izjavil:

Jest vedno na hitro preračunam zadeve na kilo ceno. Potem pa vidiš "bobole" 5€ (1200 sit) na kg. Nateg trgovcev. Jest praviloma NE kupujem kruha dražjega od 2,5€ na kg ...

Ne rabiš nič preračunavat, to morajo po zakonu naredit trgovci in zraven tudi napisat ceno na kg.
Je pa res to pogosto v drobnem tisku.
Tako je!

NonPlusUltra ::

perci je izjavil:

Astro, če te moti debata o centih, izvoli ven iz topica.


A, kdo je pa zdaj ta Astro?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Stari maček ::

Pri kruhu nas nategujejo 200 na uro. Kruh pečem sam iz doma zmlete moke (pšenica stane pri kmetu 16 centov!!!) in letno prihranim preko 1000 €!

Mare2 ::

Žemlje so že po defaultu dražje od kruha.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako ugotoviti če je voda destilirana?

Oddelek: Loža
162529 (1743) matobeli
»

Katero brezalkoholo pivo vam je najbolj všeč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538283 (5018) branimirII
»

Mercator spletna trgovina ,kje šifra kupona ?

Oddelek: Loža
51841 (1631) sočan
»

Agrokor v stečaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10123063 (19580) arnecan1
»

Cene osnovne hrane doma in v tujini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579311 (7456) mirancar

Več podobnih tem