» »

Bet 365 nakazilo

Bet 365 nakazilo

Gremlin33 ::

Lep pozdrav vsem skupaj

Potreboval bi pomoč in sicer pred kratkim sem končno na bet 365 naredil plus in sicer več kot 3200€ zdaj me pa zanima kako naj si ta denar nakažem na trr oz. dvignem, ker sem bral da če bivši durs(zdaj je FURS) ugotovi da gre za priigran denar moram plačati davek+dohodnino. Ima kdo iskušnje s tem?
Jaz sem imel v planu odpreti recimo skrill račun iz igralnice bi denar nakazal na ta racun od tam pa bi denar nakazal na predplačniško mastercard kartico, ki pa je anonimna+z njo lahko dviguješ denar direktno iz bankomata. Samo nevem če bi to use skupaj šlo kaj vi mislite?

AC_DC ::

Kako si naredil deposit na b365 ?
Če preko trr, paysafe, vise potem bo withdraw na trr.

Za withdraw na skrill/neteller mora biti deposit iz skrill/neteller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Gremlin33 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gremlin33 ()

luksorzi ::

a se ne da prek osc izplačat?

Gremlin33 ::

Ne samo uplacas lahko

Jaz lahko isplačam preko trr-ja ampak ne vem kako je glede tega davka in dohodnine to me po domače j....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gremlin33 ()

ProfAlen ::

jaz sem pred leti izplačeval zneske do 600€ ...vsakič po 50€, ni bilo nobenega davka. MNevem kako je pri tvoji vsoti

AC_DC ::

Ne vem o kakšnem "davku" sanjaš.
http://www.fu.gov.si/davki_in_druge_daj...

Dohodnina je davek od dohodkov fizičnih oseb. Obdavčeni so vsi dohodki, razen tisti, ki se ne štejejo za dohodke po Zakonu o dohodnini (dediščine, dobitki od iger na srečo ...) i

Gremlin33 ::

http://www.zurnal24.si/stop-za-izplacil... sicer je članek malo starejši

Kleemen ::

Na trr si komot nakažeš oz. viso, mastercard.. Davka na igre na srečo ni, jaz sem si že večkrat nakazal iz bet365 na viso (res da do max. 300eur) in nikoli nič plačal razen provizijo banki, ki bo za tak znesek kar velika, če se odločiš za viso. Abanka vem da računa 2% od zneska oz. najmanj 3eur, če nakažeš direkt na trr pa nevem kako je to, ampak nekaj bodo sigurno pobrali. Pozanimaj se na banki za 100%.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224407 (2634) Marko61
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158905 (2985) baxon
»

Moneybooker/Srill (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910171 (7040) Auba
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511834 (6758) s6c-gEL

Več podobnih tem