» »

Syberia 3

Syberia 3

«
1
2

oo7 ::

Syberia is a classic series of two adventure games from French publisher Microïds, now owned by Anuman. Peruse the first two thirds of the trailer below and you may see why these games have long stood out in our memories – the snowy steampunk setting is unlike anything else.

After a ten year break, original writer and artist Benoît Sokal is back in the saddle for Syberia 3, promising to continue Kate Walker’s adventures. Stay tuned through to the very end of this trailer for a look at some lovely concept art, plus a few tantalising snippets of gameplay footage.

First announced in 2009, but then shelved and resurrected in 2012, Syberia 3 had a proper showcase at gamescom this year, giving us hope it might make it over the finish line this time. It’s coming to Mac, PC, PS4 and Xbox One in 2016, apparently. It has a score by Inon Zur and is the first in the series with full 3D graphics.

http://www.vg247.com/2015/09/29/syberia...


Syberia saga - Road to Syberia 3

scipascapa ::

2016 bo leto, ko bo preveč PS4 iger.

sesobebo ::

kul. prvi dve sta bli kr lustni.

oo7 ::

Syberia 3 l GAMEPLAY



The Making of Syberia 3 #1 l ENG

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ghenghiz ::

zomg! :O

Netrunner ::

Končno .. čeprav ta "full 3d graphic" mi zveni malo negativno za to igro :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

oo7 ::

Syberia 3 - Gameplay with commentary E3 2016

oo7 ::





OmegaM ::

Zame je bil eden jačih špilov.
Mislim, da bo v hladnejših dnevnih šel od 1. naprej :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

oo7 ::

Igra izide letos decembra :)

oo7 ::

1 decemebr 2016


Minimum system requirements:

CPU: Pentium or AMD Athlon X4 - SSE2 instruction set support
RAM: 6 GB RAM
GPU: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2go
DX: Version 9.0c
OS: Windows 7, 8, 10
Store: 40 GB available space
Sound: Any


Kar veliko rama zahteva za minimum zahteve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kurzweil ::

Tudi meni sta bila prva dva dela odlična. Tudi tole izgleda na mestu. Komaj čakam!

scipascapa ::

že čez 2 tedna, pa nič gameplaya še ni? čudno.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

že čez 2 tedna, pa nič gameplaya še ni? čudno.


Na E3 so malo pokazali gameplay

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

http://www.neogaf.com/forum/showthread....


Nisem vedel, da so igro preložili z Decmebra 2016 na začetek 2017 ampak če igro delajo že skoraj 10 let bomo pa počakali še kakšen mesec ali dva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Syberia 3 Official Trailer - PS4/Xbox One/PC




April 2017 :D

scipascapa ::

nice.

oo7 ::

Syberia 3 - "Story" - official trailer - ESRB version

scipascapa ::

zgleda super

oo7 ::

Se še dobro spomnim, ko sem igral Syberia 1 in 2 več kot 10 let nazaj zdaj pa kar trojka :D

Izi ::

Včeraj je minilo točno 13 let od izida Syberia 2. In to najprej za Windows, za konzole pa šele čez pol leta :D

yayo ::

igral na PS2, kar je, ko pomislim, bil konkreten pain in the ass...

oo7 ::

Glimpse of Syberia 3's soundtrack composed by Inon Zur


Syberia 3 - Main theme (Inon Zur)

oo7 ::

Še 2 dni, do izida igre.


MINIMUM:
OS: Windows 7+ 64bit
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 45 GB available space
Sound Card: Any

RECOMMENDED:
OS: Windows 7+ 64bit
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 960 2 GB
DirectX: Version 11
Storage: 45 GB available space
Sound Card: Any

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

holly shit, kmalu :)

oo7 ::

Samo cena je kar visoka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

Mitch ::

Sicer je res zgrajena na Unity3d engineu ampak zato bo laufala tekoče na celi plejadi GPUjev za razliko od Unreal enginea 4, ki dobro laufa le na najnovejših GPUjih...

Cancer ::

Je ze kdo sprobal igro? Prvi vtisi? Na hitro sem preletel reviewe na steamu, ki pa so ne najbolj obetavni. Skoda ce je to res, ker sem velik fan od Syberia 1 in 2, od 3 pa sem imel velika pricakovanja.

scipascapa ::

Tako je, lip syncging aka ME Andromeda style.

oo7 ::

Res čudno, da ni nkjer nobenih opisov za to igro kot, da ni opisovalci iger čisto pozabili na to igro.

scipascapa ::

je pa vsaj poceni 20€ cdkeys.

Izi ::

Reviewov je kar precej in na splošno so bolj slabi. Zanič vsekakor ni, je pa bolj namenjena tistim, ki so preigrali oba dosedanja dela.

- Sinhronizacija ustnic je delana SAMO za Francoščino, v kateri je bila igra tudi delana, saj so razvijalci Francozi. Če izbereš katerikoli drug jezik bo sinhronizacija ustnic popolnoma zgrešena, saj je Francoščina en najbolj čudnih jezikov na našem planetu ;)
- Igro je delala relativno majhna skupina razvijalcev zato bugov trenutno kar mrgoli.
- Zgodba Syberie 3 temelji na poznavanju zgodbe iz prvih dveh delov. Če prvih dveh delov nisi temeljito preigral do konca boš v tretjem delu izgubljen.

scipascapa ::

baje je že skrekana.

Cancer ::

Se splaca potem pocakati na kaksen patch, ali bo to to? Ker me mika da bi jo cimprej odigral.

Modri dirkač ::

Ufff, prva dva dela sem preigral pred 12 leti in se spomin malo več kot nič.
Everybody lies!

oo7 ::

Syberia 3 - Kate Walker l Walkhthrough Gameplay Pc Part 1

oo7 ::

Trenutno samo trije opisi.

Areajugones 8/10
Hobby Consolas 77/100
Pc Gamer 30/100

http://opencritic.com/game/2875/syberia...

Kurzweil ::

Večkrat sem preigral prvi in drugi del in sta zakon. Tole pa se bojim igrat zaradi večih razlogov. Zgodba se v 2. delu lepo konča in res ne vem, če ne bo tole pokvarilo vtisa. Igra je 7 let stala v developementu in je bojda na vseh nivojih obup. V povprečju gledano so ocene milo rečeno slabe in ne morem se znebiti občutka, da so nekako na silo hoteli obuditi franšizo, brez prave potrebe, ker jim pač zmanjkuje idej. Žal je danes temu tako, tako v filmski, kot gaming industriji in pravi fenomen je, da te stvar potem ne razočara, še posebej, če si bil fan tistih pristnih delov desetletje ali dva nazaj. Bom malce počakal, kolega pravi da je igra bugsta, kot hudič in tudi zvok je bojda slab. Verjetno bom kdaj probal...

GrimReaper ::

Izi je izjavil:

- Zgodba Syberie 3 temelji na poznavanju zgodbe iz prvih dveh delov. Če prvih dveh delov nisi temeljito preigral do konca boš v tretjem delu izgubljen.

Sam sem 13 let nazaj igral Syberio 2, nekaj malega se še spomnim, pa bi rekel da je to že dovolj znanja. Pa mislim da tudi če ne bi igral prejšnjih, je zgodba samo polovica igre, polovica pa uganke.
Meni je igra ok, razen omenjene sinhronizacije, ki ni tolk moteča, precej počasnega delovanja po menijih ter v sami igri, ko prehajaš iz enega v drug prostor. Ter raznih zatikplacov, kjer tudi če veš kaj moraš narest, moraš čez čas vseeno pogledat WT samo zato, ker te zafrkava štorast vmesnik.

http://www.thesixthaxis.com/2017/04/10/...
“For us, what we say a lot is that Syberia 1 and 2 is one whole episode. They work together, it’s one objective, one journey, but with 3 it’s a new journey,” explained Lucas Lagravette, co-writer and game designer on Syberia 3. “You don’t need that much knowledge of the two previous ones.


Kakorkoli že, je velika verjetnost da bom šel po končani igri še enko in dvojko.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Seljak ::

oo7 je izjavil:

Syberia 3 - Kate Walker l Walkhthrough Gameplay Pc Part 1



Iz katerega leta je ta špil?

aycabron ::

Seljak je izjavil:

Iz katerega leta je ta špil?

#destroyed

Seljak ::

8-)

DeeJay ::

Sem jo mel celo namen kupit, sam po teh res slabih reviewih rajš sploh ne bom igral.
Katastrofa...
http://www.adventuregamers.com/articles...

scipascapa ::

Saj se skoraj nič o njej ne govori po tujih forumih, kar pomeni, da je slaba....ko bo nižja cena.

scipascapa ::

GrimReaper ::

Meni ni jasno zakaj ni opisa v Jokerju, saj to če je slaba ne pomeni, da ni primerna za opis.
Čeprav meni je bila za nekje 80, uganke so mi bile ok, to je pa glavni del te igre.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

oo7 ::

Samo res v Jokerju niso opisali te igre.

yayo ::

za PC škatelna edicija: Syberia 3 day one edition, vsebuje tudi prve dve igre, poštnina 2 funta.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1512159258 (123) oo7
»

System Shock Remake (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17733096 (677) oo7
»

Witchfire

Oddelek: Igre
161664 (199) ahac
»

Fear of the Wolves

Oddelek: Igre
71896 (1351) oo7
»

Pustolovščine?

Oddelek: Igre
392395 (1774) BigWhale

Več podobnih tem