» »

Telemach Mobil - ponudba?

Telemach Mobil - ponudba?

Relanium ::

semrola je izjavil:

a je sedaj omrežje že bolj zanesljivo?

Nekih problematičnih izpadov ni več opazit.
Sicer pa ziher bojo porihtali, kolega ki dela na njihovi tehnični podpori pravi, da je vse skupaj bilo malo prevelik prehod kot so računali in so pač meli nekaj problemov, jebiga.

Yossarian ::

Imam telefon Oneplus 2. Zanima me, kakšne so točno nastavitve za LTE (če mi lahko kedo pomaga).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

jusv ::

http://nadgradnje.telemach.si/nastavitv...
Sledi nastavitvam. Resda ni specifično za tvoj telefon nikjer napisano, moraš pa spremenit APN, kot piše pri kateremkoli navodilu.
Sicer pa sledi tistim 4. korakom na spletni strani.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Yossarian ::

Hvala. Kaj moraš na koncu še poslat kakšen SMS ali je to to?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

radmannsdorf ::

NooB je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Mobilni internet v Radovljici dela zelo dobro.
3G dela 8-9Mb/s download, 3Mb/s upload.
LTE pa dela ponoči recimo 23Mb/s download, 18Mb/s upload, trenutno zvečer pa 8Mb/s download in 9Mb/s upload. Noro :)


Stari FB se mi naloži 0,03 sek hitreje. Noro ;)

Meni pa minuto prej, ker sm bil prej pri bobu, ki ima zelo počasne podatke pri meni :)
No ja, za FB mi je vseeno, ampak kakšne fotke prek Viberja ali nalaganje kam, je pa kul - se pozna full. ;)

nUUb ::

semrola je izjavil:

a je sedaj omrežje že bolj zanesljivo?

Jaz sem presel na simobil, ker ko sem bil na tusmobilu nisem mogel uporabiti niti priblizno vseh megabajtov zaradi slabega signala. Zdaj imam 4G skoraj povsod, sicer pa H+ oziroma 3G.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

kumer ::

sem bil v petek na telemachu in izkušnja je bila zelo žalostna:8)

najprej sem čakal 1 uro da sem prišel na vrsto, nato pa sem v pol ure od 4 zadev rašil samo eno

nisem mogel zdržit tv in tel, pooblastilo ni bilo sprejeto
nisem mogel vrnit tv kartice ker sem pozabil modul (moja napaka)
uredil sem lahko samo spremembo paketov iz multipaketa na paket več
in še največji "idiotizem", nisem mogel dobit nano sim lte kartice ker bodo rabili cca 5 dni da bodo aktivirali nov paket več, šele nato lahko pridem po nano sim >:D

torej sedaj imam doma nov tel ki ima nano sim, a ga ne moram uporabljat, še dobro da nisem prodal starega z mikro sim

še to, ko sem odhajal, je bilo v vrsti ccc 10+ ljudi

vrtijo reklame ko nori na tv, potem pa nimajo dovolj osebja, tipično slovensko

LP

Mare2 ::

kumer je izjavil:

sem bil v petek na telemachu in izkušnja je bila zelo žalostna:8)

Kje pa si bil, na kateri lokaciji. Jaz nameravan v kratkem preiti iz Telekoma na Telemach paket Še več 15 EUR/mesec.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

jusv ::

To je pa res od lokacije do lokacije odvisno, ponekod je gužva, ponekod pa pač ne.
Glede združitve telefonije in interneta pa ne moreš združit, ker še nista ena firma. Saj ne moreš združit amisa in simobila isto ne. Dokler ni ena firma.
Glede simke pa bi si podvojili delo, če bi ti dali zdaj simko in pol simko, ko boš na nov paket šel. Saj vem, da ni idealno, ampak včasih moraš malo razumet postopek in pol gre lažje.

Yossarian je izjavil:

Hvala. Kaj moraš na koncu še poslat kakšen SMS ali je to to?


Sori za pozen odgovor. Ne rabiš nobenega sms-a na koncu pošiljat. Edino kar moraš naredit po vpisu APN je, da ponovno zaženeš telefon. To je bila vsa umetnost pri meni.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jusv ()

chucki ::

Jaz sem šel v menjavo prvi dan, ko so pakete predstavili in ni bilo 0 ljudi. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kumer ::

Mare2 je izjavil:

kumer je izjavil:

sem bil v petek na telemachu in izkušnja je bila zelo žalostna:8)

Kje pa si bil, na kateri lokaciji. Jaz nameravan v kratkem preiti iz Telekoma na Telemach paket Še več 15 EUR/mesec.


MB, mercator.

jusv je izjavil:

To je pa res od lokacije do lokacije odvisno, ponekod je gužva, ponekod pa pač ne.
Glede združitve telefonije in interneta pa ne moreš združit, ker še nista ena firma. Saj ne moreš združit amisa in simobila isto ne. Dokler ni ena firma.
Glede simke pa bi si podvojili delo, če bi ti dali zdaj simko in pol simko, ko boš na nov paket šel. Saj vem, da ni idealno, ampak včasih moraš malo razumet postopek in pol gre lažje.

Yossarian je izjavil:

Hvala. Kaj moraš na koncu še poslat kakšen SMS ali je to to?


Sori za pozen odgovor. Ne rabiš nobenega sms-a na koncu pošiljat. Edino kar moraš naredit po vpisu APN je, da ponovno zaženeš telefon. To je bila vsa umetnost pri meni.


gre za združitev tv + mobilne tel, če bi bla zraven oseba, ki dobi račun za tv, bi lahko brez problema uredil eno položnico za tv + mob t.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

radmannsdorf ::

Jaz sem hotel urediti v Telemach Lesce, pa niso imeli telefona na zalogi. Cel teden bi rabili da bi ga dobili iz Kranja(25km stran).
Sem šel v Kranj v Planet Tuš, tam sta bili dve gospodični in smo vse zrihtali. Gužve ni bilo, je bil pa petek popoldan.

kumer ::

danes ob 9:30 sem šal na telemach planet tuš mb in zgodba se je ponovila, zopet vrste, sem tam stal 15-20 min in ker vrsta ni šla naprej sem se odpeljal v e-leclerc kje sem končno imel srečo, takoj sem bil na vrsti :)

v planetu tuš sta bila samo 2 za mizo, vsekakor premalo za naval, ki ga imajo

LP

yani2000 ::

Sem včeraj zvečer šel mal povprašat na Telemach glede tega D3GO, ki ga dobiš brezplačno na mobilnih paketih:
Na voljo je 35 programov (na hitro sem mrežni seznam preletel).
To je bila dobra novica, sedaj pa še slaba: Vsi programi so slovenski, noben ni tuj, torej imaš na voljo samo programe kot so: SLO1-3, Golica, Veseljak, cel kup Sport Klubov, SK Golf, še nekaj drugih SLO in nekih čudnih, a brez POP TV in Kanal A in brez tujih dokumentarnih (Animal Planet, Travel Channel, Discovery Channel, History Channel, Explorer,...) in otroških (Cartoon Network, Disney,...). Seveda lahko tudi pozabiš na kakšnen kanal z filmi!
Žal se štejejo tudi podatki, če uporabljaš D3GO preko mobilnega omrežja, tako da tistih 500 MB pri paketu Več za 6 €/mesec lahko kar hitro zgine.
Časovni zamik je možen samo pri kakih 5 kanalih. Nisem pa točno dobil odgovora, če je že vključen zraven (prodajalec pravi da je). Mi je pa čudno zakaj je potem na strani objavljen kot doplačilo za 2.1€/mesec?! Mogoče če ni vklučen, se ga pa da, a so sami bedni programi, ki ga omogočajo (npr. SLO1-3).
Na forumu sem zasledil, da kar nekaj programov ni možno gledat iz tujega omrežja (npr. Telekom, T-2, Amis,...).
Meni je prodajalec zatrdil, da se da in sem mu tudi gnjavil, da naj nekaj programov sproba. Dva je sprobal in oba sta delala preko mislim, da Telekomovega omrežja (povezan je bil na WiFi od Petrola, ki je čez cesto).
Še en hakeljc glede prekinitve in prijave na ta paket: cena je 12 €, ki bi naj bil slovenski standard med mobilnimi operaterji.
In kot ste že nekateri na tem forumu ugotovili in bom samo potrdil, kar mi je prodajalec rekel: Vse enote (min/SMS/MB) so vključene v nacionalno gostovanje!
Tako, upam da sem komu pomagal s tem postom. V bistvu me je bolj programska shema D3GO zanimala in če se ga da gledat iz tujega omrežja, ker imaš drugače lahko za 6 €/mesec internet TV, škoda da je ta bonus bolj "promocijske" narave. :)

Mare2 ::

A PLanet TV je tudi zraven? Jaz nameravam vzeti paket Še več za 15 EUR. 5 GB podatkov, potem se svinjsko zniža hitrost.

Samo še čakam, da vidim, če bodo pri Telekomu izdali Akcijski novoletni paket "Resnično brezskrbni 2016", ki bo nudil neomejene podatke, znižanje hitrosti šele po 15 GB, za 18 EUR. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

radmannsdorf ::

Mare2, Planet TV lahko gledaš tudi prek spletne strani http://www.planet.si/tv/live.html

Mare2 ::

radmannsdorf je izjavil:

Mare2, Planet TV lahko gledaš tudi prek spletne strani http://www.planet.si/tv/live.html


Hvala za info. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NooB ::

yani2000 je izjavil:

Sem včeraj zvečer šel mal povprašat na Telemach glede tega D3GO, ki ga dobiš brezplačno na mobilnih paketih:
Na voljo je 35 programov (na hitro sem mrežni seznam preletel).
To je bila dobra novica, sedaj pa še slaba: Vsi programi so slovenski, noben ni tuj, torej imaš na voljo samo programe kot so: SLO1-3, Golica, Veseljak, cel kup Sport Klubov, SK Golf, še nekaj drugih SLO in nekih čudnih, a brez POP TV in Kanal A in brez tujih dokumentarnih (Animal Planet, Travel Channel, Discovery Channel, History Channel, Explorer,...) in otroških (Cartoon Network, Disney,...). Seveda lahko tudi pozabiš na kakšnen kanal z filmi!
Žal se štejejo tudi podatki, če uporabljaš D3GO preko mobilnega omrežja, tako da tistih 500 MB pri paketu Več za 6 €/mesec lahko kar hitro zgine.
Časovni zamik je možen samo pri kakih 5 kanalih. Nisem pa točno dobil odgovora, če je že vključen zraven (prodajalec pravi da je). Mi je pa čudno zakaj je potem na strani objavljen kot doplačilo za 2.1€/mesec?! Mogoče če ni vklučen, se ga pa da, a so sami bedni programi, ki ga omogočajo (npr. SLO1-3).
Na forumu sem zasledil, da kar nekaj programov ni možno gledat iz tujega omrežja (npr. Telekom, T-2, Amis,...).
Meni je prodajalec zatrdil, da se da in sem mu tudi gnjavil, da naj nekaj programov sproba. Dva je sprobal in oba sta delala preko mislim, da Telekomovega omrežja (povezan je bil na WiFi od Petrola, ki je čez cesto).
Še en hakeljc glede prekinitve in prijave na ta paket: cena je 12 €, ki bi naj bil slovenski standard med mobilnimi operaterji.
In kot ste že nekateri na tem forumu ugotovili in bom samo potrdil, kar mi je prodajalec rekel: Vse enote (min/SMS/MB) so vključene v nacionalno gostovanje!
Tako, upam da sem komu pomagal s tem postom. V bistvu me je bolj programska shema D3GO zanimala in če se ga da gledat iz tujega omrežja, ker imaš drugače lahko za 6 €/mesec internet TV, škoda da je ta bonus bolj "promocijske" narave. :)


Skoraj ne verjamem, da ni v shemi programa kot je POP TV. A spiska programov ni nikjer na njihovi spletni strani?
LP, JAZ

Gregor5816 ::



To so vsi programi. Tudi jaz sem bil razočaran, pričakoval sem vsaj še kakšen kanal z dokumentarci.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Če ni ni, kaj čmo.

Danes sem izvedel, da če se uporablja podatke preko Telekoma (npr. če ni omrežja Telekom), da se zniža hitrost na 64 Kb/sek. A je to res?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BorutK-73 ::

Mare2 je izjavil:

Če ni ni, kaj čmo.

Danes sem izvedel, da če se uporablja podatke preko Telekoma (npr. če ni omrežja Telekom), da se zniža hitrost na 64 Kb/sek. A je to res?

Misliš telemach.

Mare2 ::

BorutK-73 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Če ni ni, kaj čmo.

Danes sem izvedel, da če se uporablja podatke preko Telekoma (npr. če ni omrežja Telemach), da se zniža hitrost na 64 Kb/sek. A je to res?

Misliš telemach.


Tako ja, sem popravil. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

radmannsdorf ::

baje ja, mi je bejba v centru v kranju tako rekla, da je v telekomovem omrežju 64Kb/s.
Ampak v bistvu še nikol nisem dal na telekom omrežje, dejansko v radovljici in okolici telemach omrežje deluje dobro. sploh hitrost neta je zakon.
imam skoz na 3g in 8/4 dela brez problema, tako da je to zame nekaj novega, LTE bom pa samo po potrebi vklapljal(zaradi porabe baterije).

jusv ::

Mare2 je izjavil:



Samo še čakam, da vidim, če bodo pri Telekomu izdali Akcijski novoletni paket "Resnično brezskrbni 2016", ki bo nudil neomejene podatke, znižanje hitrosti šele po 15 GB, za 18 EUR. :)


Ti si pa optimist :) tak paket bo pri telekomu za najmanj dvojno ceno (36€).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

M-XXXX ::

Ti si pa optimist :) tak paket bo pri telekomu za najmanj dvojno ceno (36€).

Brezmejni ima za 24€ neomejeno (no znižanje nad 10gb). Če to ni več kot spodoben paket za to ceno, v tem omrežju, potem pa ne vem kaj...

zitrus ::

Mare2 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Če ni ni, kaj čmo.

Danes sem izvedel, da če se uporablja podatke preko Telekoma (npr. če ni omrežja Telemach), da se zniža hitrost na 64 Kb/sek. A je to res?

Misliš telemach.


Tako ja, sem popravil. :)


Dokument "POSEBNI POGOJI NAROČNISKIH PAKETOV VEČ":
B:POSEBNA DOLOČILA V ZVEZI Z UPORABO STORITEV
1.... Hitrost prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja TUSMOBIL MOBITEL ali TELEMACH MOBITEL ali znak za gostovanje) je omejena na 1 Mbps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

Mare2 ::

zitrus je izjavil:

je omejena na 1 Mbps.


Tole nimam občitka, koliko pa je to?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

radmannsdorf ::

dovolj za aplikacije, malo počasnejše surfanje, premalo za HD youtube :)

jusv ::

1Mbps v Telekomovem omrežju je dovolj, da preživiš. Za več pa vklopiš Telemachov LTE. Drugač se da tudi youtube pogledat, a res ne v HD.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

nejc711 ::

Danes ob polnoči so mi vklopili Telemach sim kartico (paket še VEČ) in zaenkrat so izkušnje ok. Prej sem bil na Telekomu kjer je bil prenos podatkov okoli 20 Mbit/s (4G), sedaj pa je okoli 7-8, kar je še ok. Edino v službi (Ljubljana Brdo) je signal še bolj slab. Pomirja me dejstvo, da se omrežje še nadgrajuje. Moti, pa me, da nikjer ne objavijo (oz. je v drobnem tisku), da se je potrebno vezati za 2 leti v kolikor koristiš 3EUR popusta pri naročnini, če imaš že naročene ostale Telemach storitve. Če ugodnosti ne koristiš vezave naj ne bi bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc711 ()

rok_p ::

Kaj pa pomeni druga sim kartica pri paketih še več in največ? Se količine odštevajo od enega paketa ali dobi vsaka sim svoje zakupljene količine?
rok

rokp ::

Kolikor vem obe kartici koristita isti pool količin.
Vraga, tole je pa, kot da bi odgovarjal sam sebi. ;)

nejc711 ::

rok_p ::

rokp :)) noja potem se skoraj ne splača. 15 + 10 eur na mesec.
rok

nejc711 ::

Mogoče se ne splača če potrebuješ 2 sim kartici. Če pa rabiš samo 1 se pa definitivno splača.

Drugač sem pa našel v pogojih uporabe sledeče: "Dodatna kartica SIM si deli zakupljene količine prenosa podatkov iz nosilne kartice SIM. Vse ostale storitve opravljene iz dodatne kartice
SIM se obračunavajo skladu s cenami določenimi v Osnovnem ceniku storitev v notranjem prometu, Mednarodnimi tarifami za klice v tujino
za naroenike in veljavnimi cenami gostovanja. Ob klicu, poslanem SMS-u se dodatna kartica SIM predstavi z drugaeno številko, kot nosilna
kartica SIM.Na dodatni kartici SIM ni možna sklenitev aneksa za popust ali razširjeni paket."

CENIK http://telemach.si/Binary/693/Cenik-Mob...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc711 ()

Pesimist ::

jaz se pa odpravlam spet nazaj na telekom ko sem jih nekoč zapustil zarad tušmobila. LTE hitrost je nice. Združo bom vse v paket modri.
http://www.speedtest.net/my-result/a/15...
http://www.speedtest.net/my-result/a/15...

ze dolgo imel sim1+2, paket BREZ in paket mobitelnet 10gb+.
Zdaj bo pač modri paket ki samo 40cent drazji kot TOPtrioHD. Tako da bodo stroski isti le da mobitel vključen še z dosti močnejšim paketom kot bil BREZ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mare2 ::

Pesimist je izjavil:


Zdaj bo pač modri paket

Prenos mobilnih podatkov boš imel manjši, namesto 5 GIGa samo 3 GIGA.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Pesimist ::

Mare2 je izjavil:

Pesimist je izjavil:


Zdaj bo pač modri paket

Prenos mobilnih podatkov boš imel manjši, namesto 5 GIGa samo 3 GIGA.


Vse odvisno z čim primerjaš. Modri paket je 40cent dražji kot toptrio HD + telemach BREZ ki nima v osnovi nič, po porabi.
Povrhu vsega za 3€ dokupim še 10Gb podatkov in jih na enkrat imam kar 13GB. Strong ponudba.
In TVin imam. Vse za ceno 63€ na optiki kot zdruzen paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

seminal ::

Zdravo
mene zanima če grem iz mobitela na telemach, potebna kakšna priključitvena taksa. Sem že naročnik tvja in interneta, pa me zanima eč korisitš tale popust 12€ namesto 15€, a je res vezava dve leti? Meni je bilo rečeno 1 leto?
LP

chucki ::

12 eur je priključitvena taksa. Vezava je 1 leto
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

seminal ::

Na spletni strani pa piše 2 leti? ali gledam narobe?
LP

nejc711 ::

V pogodbi piše, da je vezava 24 mesecev, torej 2 leti ob koriščenju popusta.

Mare2 ::

nejc711 je izjavil:

V pogodbi piše, da je vezava 24 mesecev, torej 2 leti ob koriščenju popusta.


Kakšna pa je kazen, če prej prekineš?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nejc711 ::

Ena enačba je tam zapisana po kateri se izračuna koliko moraš plačati odvisno od tega kdaj prekličeš. Če popusta ne koristiš in plačaš recimo v tem primeru 15EUR, potem ni vezave in lahko prekineš kadarkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc711 ()

chucki ::

Res je 2 leti , se opravičujem :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Mare2 ::

chucki je izjavil:

Res je 2 leti , se opravičujem :)

Ali moraš imeti polek še fiksne storitve?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nejc711 ::

Za koriščenje popusta da, drugače ne.

The Shadow ::

samo nekaj dodatnih informacij, glede na debato oz. zadnjih 30 postov :)

pri nacionalnem ponudniku Telekom, torej v roamingu, je hitrost neta omejena na največ 3G.

sprememba paketa in menjava sim: vse se lahko takoj uredi. sprememba paketa ni nikakor vezana na sim kartico in tudi obratno ne. aktivacija je v max 3 dneh. po domače: če eno zadevo zdele nardimo in čez 5 minut želim še drugo... to lahko naredimo :)

hitrost neta se omeji ko presežete vaš zakupljen prenos podatkov. in ves prenos kar je presežen se NE zaračunava dodatno.

in ja vsi popusti zahtevajo 2 leti vezavo. telefoni lahko 1 leto, popusti pa 2. izračun, če bi želel sred vezave prekint pa je sledeč: (skupni znesek ugodnosti)/ 24 mesecev * št. mesecev do konca vezave... temu se doda še 24 eur in to je to :)

upam da sem komu pomagal z informacijami :)

Alessio983 ::

Pozdrav,

nekot ne najdem odgovora. Imam paket še več za 15 €. Vklopil sm si LTE omrežje. Kako je s tem se sedaj plauče oz. kakšni so pogoji, da vem da ne bom dodatno kaj plačeval.

Yossarian ::

Ne boš nič dodatno plačeval, tudi če porabiš nad 5 GB. Do 5 GB boš imel normalno LTE hirost, nad tem pa pade na 64 Kbps, skratka, neuporabno, vendar ne plačuješ nič porabljenega nad 5 GB podatkov.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430575 (3921) link_up
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632167135 (23343) neosonic
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337650 (4413) krneki0001
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
256417 (5678) mirancar
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen

Več podobnih tem