» »

Rad bi kupil gaming PC

Rad bi kupil gaming PC

sqazll ::

Pozdravljeni,

prosil bi vas, da si vzamate trenutek časa in mi pomagate izbrati gaming računalnik za primerno ceno 400-500 € višje ne. Na bolhi sem zasledil dosti dobre ponudbe vendar se sam bolj malo spoznam glede komponent. (gaming pc) od njega bi pričakoval da bi se lahko igralo fifo 16,GTA V itd. moderne igre in pa tudi morebiten stream. Ko pa sem že tukaj mi lahko kdo prosim razloži glede processorjev i5, veliko generacij je zunaj, ampak to pomeni višja generacija bolšji izdelek? sam sem na laptopu testiral i5 4420u se pravi četrta generacija pa ni pokazal moči da bi lahko poganjal nove igre, je to morda zaradi laptopa?

Hvala!

P.S. vem da so vsi podatki glede tega najverjetneje tukaj, vendar sem novi tukaj.
  • predlagalo izbris: zee ()

starboi ::

Obstaja namenska tema za taka in podobna vprašanja : Nakup namiznega PC-ja . Admini zaprite temo. Lp

ProfAlen ::

Sam sem si nabavil i5 4690 in zadostuje, zagaming je najbolj pomembna grafična kartica..tu se splača investirat :) Zdaj v tvojem primeru, če hočeš res šparat...bo gtx 750 Ti mogoče dovolj...sicer boš moral imeti vse na low ampak laufalo pa bo...

NightHawk ::

ProfAlen je izjavil:

Sam sem si nabavil i5 4690 in zadostuje, zagaming je najbolj pomembna grafična kartica..tu se splača investirat :) Zdaj v tvojem primeru, če hočeš res šparat...bo gtx 750 Ti mogoče dovolj...sicer boš moral imeti vse na low ampak laufalo pa bo...


i5 4690 bi moral kaj več kot samo "zadostovat". i3 ali AMD FX "zadostuje" :)

pri 400-500EUR za komp i5 procesor ne pride v poštev. i3, b85 plata, AMD 7870 grafa (kakorkoli ji že AMD pravi po tretrem preimenovanju sedaj), 8GB rama, 1TB diska, nek 450W XFX napajalnik, poceni ohišje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NightHawk ()

hojnikb ::

Pri procesorjih slabših od i5 je vedno boljša ideja it na Nvidijo. Slabi DX11 driverji pa to
#brezpodpisa

filip007 ::

Povprečen CPU in boljša grafična zadošča.
www.ocaholic.ch/modules/smartsection/it...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri izbiri i5 Skylake

Oddelek: Strojna oprema
303546 (2465) klinker
»

Unigine Valley - OpenGL Lestvica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
12921809 (13200) meho7
»

Kje najti najcenejši procesor ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
272622 (2381) AapocalypseE
»

AMD vs Intel v gamingu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18121584 (17785) PredatorX
»

katero DOBRO matično ploščo za am3+ podnožje MATX!!

Oddelek: Kaj kupiti
303019 (2683) denis9

Več podobnih tem