» »

TRDI okrogli IDE kabli

TRDI okrogli IDE kabli

frenk ::

Zdele sm naredu okrogle ide kable pa so tok trdi da se jih sploh ne da zvijat...al mate vi tud take probleme in kuko ste se jih rešil...zanima me tud al je kdo že delou okrogle ata 100 kable:\

OZZY ::

Ja samo ni blo preveč lepo. Pol sem pa šu pa nabavu v štacun okrogle kable pe je blo.

Pri ata 100 moraš malo bolj pazit ko jih režeš in trgaš. tega problema pri ata33 ni blo. Drugače pa se vse da počaši. Zvijajo pa se lepše kupljeni.
Go with the flow.

C_maniak ::

Jez sm si sam skupi kable zlepi, pa je čist kul. Najprej sm jih loči na okol 7 kosov, pol pa s izolir trakom skupi zlepi. Pa je čist ql, pretok zraka pa 3x boljši. Zdej še mal une kable iz napajalca porihtam, pa bo pravi tornado not!

Eddy ::

Kako pa kaj ušesa... ? >:D
Pa zdravje... ? ;)

Kukr mate take prepihe v sobi?
www.ekwaterblocks.com

Jaka83 ::

Glih zadnč sm napadu nove IDE kable, ki sem jih dobil zraven Epox 8RDA (ATA133) in se lotil rezanja in trganja. Vse brez problemov, samo na začetku sem malo zarezal in potem potegnil na roke do konca. Razdelil pa sem jih na vsake 4 žičke, tko da ne vem točno kolk je blo rezin, ampak jih je bilo veliko. Potem pa sem samo zvil kabel spiralasto, da dobiš lep svaljk in eno gumico na vsaki strani gor butneš, pa je.
Morš pa res bolj pazit, ko režeš, da kakšna žička ne pogleda na plano.
Isto sem naredil s kablom za optične pogone, ki je pravtako ATA133 (sej ne da rabijo tolk, sam lepš zgleda, če so v kompletu. Aja, DVD mi dela na ATA66). Floppy pa tudi ne ostane ploščat. Zdej so vsi kabli v moji kišti okrogli, od napajalnika sm jih pa tko lepo pospravu, da sm na kišto zelo ponosen:D .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ultra, serial ata, sata... WTF :P

Oddelek: Kaj kupiti
91197 (963) billy
»

ATA 133 okrogli

Oddelek: Kaj kupiti
251823 (1508) Caligula
»

Ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141176 (857) McHusch
»

zviti kabli za disk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251789 (1376) AlienRex
»

Okrogli ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101836 (1644) Pretorijanec

Več podobnih tem