» »

Status dijaka

Status dijaka

piti3 ::

Zanima me kakšne prednosti oz. bonuse dobiš z statusom dijaka in dijaško izkaznico?

bella_trix ::

Jaz se spomnim samo popusta pri nakupu kino vstopnic, kart za na bazen...

AmaranthK ::

Sama sem hodila v srednjo od 2009-2013 in nismo imeli nikakršnih dijaških izkaznic..

bella_trix ::

AmaranthK je izjavil:

Sama sem hodila v srednjo od 2009-2013 in nismo imeli nikakršnih dijaških izkaznic..


Sama sem hodila v šolo v enakem obdobju in smo imeli dijaško izkaznico s fotografijo in vsako leto nalepko za tekoče šolsko leto.

Zgodovina sprememb…

AmaranthK ::

Pri nas se je nekaj govorilo v prvem letniku ampak na koncu ni bilo nič od tega..tako da ja, očitno smo bili malo prikrajšani.:) Zdaj pa ni dosti drugače s študentsko, se spomnim, da sem želela v prvem letniku faksa s študentsko izkaznico želela koristiti cenejšo karto za kino ampak ni šlo čez.:)

bella_trix ::

AmaranthK je izjavil:

Pri nas se je nekaj govorilo v prvem letniku ampak na koncu ni bilo nič od tega..tako da ja, očitno smo bili malo prikrajšani.:) Zdaj pa ni dosti drugače s študentsko, se spomnim, da sem želela v prvem letniku faksa s študentsko izkaznico želela koristiti cenejšo karto za kino ampak ni šlo čez.:)


Verjetno je to odvisno od kina, v ljubljanskem Koloseju vem da se da koristiti (če ni kino dan in je tako ali tako popust) tudi s študentsko izkaznico.

ToniT ::

Kot dijak lahko delaš preko študenskega servisa, poceni mesečna karta za mestni promet in eventuelno vlak oz. primestni avtobus in en kup popustov...

Aja..
Pa še obvezno zdravstveno zavarovanje imaš urejeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna app za označevanje prisotnih?

Oddelek: Programska oprema
6819 (550) Pro
»

Študiji for dummies

Oddelek: Šola
304929 (2930) BivšiUser2
»

Kdaj študentska izkaznica oz. indeks ?

Oddelek: Šola
258614 (8236) Lonsarg
»

Ponavljanje ?

Oddelek: Šola
206595 (6134) St235
»

Ponarejanje dijaške izkaznice

Oddelek: Loža
228927 (7348) Galaxy

Več podobnih tem