» »

Kdaj študentska izkaznica oz. indeks ?

Kdaj študentska izkaznica oz. indeks ?

nokaut240 ::

Pred enim mesecem smo imeli vpis v prvi letnik na FRI. Oddali smo obrazce in vse potrebno za študentko izkaznico. Dobili smo tudi potrdilo o vpisu, na katerem je moje ime, priimek, študijski program, letnik izobraževanja, štempiljka fakultete... Vendar pa indeksa o vpisu ni. Kdaj se ponavadi dobi ta indeks ? Kdaj pa študentsko izkaznico ?

xCore ::

Index ponavadi dobiš na vpisu... študentsko pa čez par mescov če maš srečo :)

V bistvu ti potrdilo isto služi kot dokaz da si vpisan. Razen če si boš v index že napisal kake ocene naprej :P
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

nokaut240 ::

Sam kaj pa vpišem v obrazec pri vpisna številka na tej strani http://www.studentska-prehrana.si/Pages... ?

xCore ::

sej pa na potrdilu o vpisu je vpisna številka
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

nokaut240 ::

Pa saj pravim, da nimam nobene vpisne številke na potrdilu o vpisu. Razen eno številko, ki je napisana v zgornjem desnem kotu (XX/xx).

kihc ::

Indeks dobiš prvi dan šole, na podelitvi indeksov. Izkaznico, če se ne motim, par tednov pozneje.

Pa vpisno smo (vsaj naša generacija), prvič dobili z indeksom.
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

BC3 ::

jaz v štirih letih na FE nisem dobil izkaznice, pa sem jim trikrat nesel fotografije.
je pa res, da je nisem rabil in jim nisem nič kaj dosti težil...

gendale ::

indeksov se mi zdi da ni več na friju, študentsko dobiš pa pomoje enkrat na začetku študijskega leta

black ice ::

Vpisna številka "mora" biti na potrdilu o vpisu.

hawkwood ::

vpisno številko boš dobil nekje na začetku oktobra z študentsko izkaznico in potem jo boš napisal na potrdila o vpisu. indeks pa če nisi še dobil, ga verjetno sploh ne boste imeli, ker se itak vse ocene vpiše v elektronski indeks.

Arto ::

Indexov v bolonjcu ni več.

black ice ::

Arto je izjavil:

Indexov v bolonjcu ni več.

Ni res.

aljaz33 ::

Indeksov na FRI-ju v novih bolonjskih programih ni več. Študentsko pa boš dobil verjetno 1. šolski dan (1. oktober).

Arto ::

@black_ice
Aja no, na FRI sm mislil :P

T-h-o-r ::

nokaut240 je izjavil:

Pred enim mesecem smo imeli vpis v prvi letnik na FRI. Oddali smo obrazce in vse potrebno za študentko izkaznico. Dobili smo tudi potrdilo o vpisu, na katerem je moje ime, priimek, študijski program, letnik izobraževanja, štempiljka fakultete... Vendar pa indeksa o vpisu ni. Kdaj se ponavadi dobi ta indeks ? Kdaj pa študentsko izkaznico ?



za študentske zna včasih preteči precej časa, preden dospejo


jaz sem jo v 1. letniku dobil šele januarja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

McHusch ::

Kako ni indeksov? Kak študent pa si brez indeksa?

Pri naših okostenelih profesorjev, kjer jih polovica za e-student se ni slišala in ocen vanj sploh ne vpisuje, kam se ti potlej vpišejo ocene? Mene bi malo stiskalo, če ne bi imel indeksa in bi bil odvisen od dobre volje profesorjev, referata in sistemca :)

T-h-o-r ::

ni indeksov as in nimaš več knjižice, ker se vse vpisuje v elektronski indeks


profesor pa nima nič s tem, on samo odda prijavnice v referat in oni vnesejo ocene
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

McHusch ::

Prijavnice? Hm, v štirih letnikih sem se na ene tri roke prijavil prek e-študenta, na dva s papirno prijavnico, vse ostalo pa po mailu. Oceno dobil v indeks, potem pa vsako leto na vpisu v referatu težil, da mi vse vnesejo :)

kihc ::

Huh, pa sem mislil da je FRI v razsulu. (:
x

T-h-o-r ::

McHusch je izjavil:

Prijavnice? Hm, v štirih letnikih sem se na ene tri roke prijavil prek e-študenta, na dva s papirno prijavnico, vse ostalo pa po mailu. Oceno dobil v indeks, potem pa vsako leto na vpisu v referatu težil, da mi vse vnesejo :)



lol, pa sem mislil, da je naš faks v kameni dobi :))

mi se praktično MORAMO prijavit prek aipsa na vsak izpit, navadno prijavnico ti vzame samo, če imaš res kakšno pametno opravičilo, zakaj se nisi mogel prej prijavit
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gendale ::

McHusch je izjavil:

Kako ni indeksov? Kak študent pa si brez indeksa?

Pri naših okostenelih profesorjev, kjer jih polovica za e-student se ni slišala in ocen vanj sploh ne vpisuje, kam se ti potlej vpišejo ocene? Mene bi malo stiskalo, če ne bi imel indeksa in bi bil odvisen od dobre volje profesorjev, referata in sistemca :)


McHusch je izjavil:

Prijavnice? Hm, v štirih letnikih sem se na ene tri roke prijavil prek e-študenta, na dva s papirno prijavnico, vse ostalo pa po mailu. Oceno dobil v indeks, potem pa vsako leto na vpisu v referatu težil, da mi vse vnesejo :)

welcome to 2010

nokaut240 ::

Torej, kako se pa potem prijavim v sistem za študentsko prehrano, če pa nimam ne indeksa in ne izkaznice, pa še to naj bi dobil kakor pravite, šele čez dva meseca (če jo bom) ?

PromeuZ ::

Potrdilo o vpisu.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

[ecstazy] ::

Jaz sem dobil študentsko, če se ne motim že prvi dan, na fri vsš. Je blo pa leta 2004.

black ice ::

PromeuZ je izjavil:

Potrdilo o vpisu.

It works, guaranteed. :D

Lonsarg ::

nokaut240, pejt do vašega referata in povprašaj kako je na vašem faksu. Ob vpisu, ti je bila dodeljena vpisna številka. To, da je tebi niso povedali/dali, in pa seveda obvezno napisali na potrdilo pomeni, da delajo proti pravilom, ne morejo kar praznega potrdila dat, pa sam da si zmisliš vpisno številko lol, da jim ne bo kak inšpektor uletu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študiji for dummies

Oddelek: Šola
304926 (2927) BivšiUser2
»

Varstvo podatkov na faksu?

Oddelek: Šola
191880 (1419) m0LN4r
»

Kje dvignem spričevalo? (Zamudil podelitev :))

Oddelek: Šola
232217 (1774) mare_
»

FE Prestop iz UNI na VSŠ

Oddelek: Šola
325612 (4695) stalker
»

Verjeti v čudež ali pavzirati ?

Oddelek: Šola
133652 (3237) Srachko

Več podobnih tem