» »

Windows 10 in display adapter driver

Windows 10 in display adapter driver

Ribicija ::

Kot mnogo ostalih sem tudi sam nadgradil WIN 7 z 10. Od začetka inštalacije 10 se mi konstantno pojavlja problem z driverjem za grafiko. Občasno samo javi napako in se kao restarta, občasno računalnik zmrzne in ga je potrebno resetirat, občasno pa črn ekran in čez nekaj časa spet dela dalje...

Imam Geforce GT 630, ki vem da ni ravno najnovejša grafika, ampak bi naj bila normalno podprta na 10. Tudi driverji so najnovejši, kar jih ima Nvidia na svoji strani. Probal sem z clean installom driverjev, kar tudi ni pomagalo.

Predno grem downgradat na 7 me zanima če je to splošen problem in obstaja kakšna druga rešitev ali pa je kaj drugega.
  • spremenil: Ribicija ()

tor2 ::

Lahko da grafična crkuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

MIHAc27 ::

Jaz sem danes 2 uri nalagal gonilnike na prenosnik, preden sem zadel ravno pravega, da zadeva deluje. In ne, ni zadnji uradno izdani.

Če ti je pred nadgradnjo delalo BP... potem probaj zadnjih 5 verzij gonilnikov. En bo menda že v redu. Če ni gonilnikov za 10 probaj z 8.1

Vseeno sem z 10. malce razočaran. Prej boot v 15 sekundah, sedaj 20. Če ni pravi driver pa 90 sekund.

TOP ::

tor2 je izjavil:

Lahko da grafična crkuje.

Zaradi ne pravih gonilnikov še nikoli ni grafa crkovala samo prave gonilnike ponajt.

crniangeo ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz sem danes 2 uri nalagal gonilnike na prenosnik, preden sem zadel ravno pravega, da zadeva deluje. In ne, ni zadnji uradno izdani.

Če ti je pred nadgradnjo delalo BP... potem probaj zadnjih 5 verzij gonilnikov. En bo menda že v redu. Če ni gonilnikov za 10 probaj z 8.1

Vseeno sem z 10. malce razočaran. Prej boot v 15 sekundah, sedaj 20. Če ni pravi driver pa 90 sekund.


imaš atijevo grafo ? :D
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Dami ::

Meni se na zadnjih (355.82) driverjih windowsi naložijo v črn/utripajoč screen. Če resetiram dela pol. Sem naložil nazaj 353.62 in nimam več težav. Imam pa gtx670.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dr_M ::

Meni je v win10 driver 355.80 povzrocal tezave, 353.62 dela brezhibno, tako da sprobaj najprej to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MacGyver141 ::

Zanimivo, meni pa edino 355.82 dela dobro na GTX 650 Ti BOOST + W10. Vsi drugi driverji so mi pa utripal, risal črte po enkranu,...

Ribicija ::

No da dam malo novih informacij. Sem sprobal še z drugimi driverji zdaj recimo sem imel zadnje 355.98 in ni razlike. Po neki čudni logiki začne javljat napake in ni važno ali delam kaj grafično zahtevnega ali pa surfam po netu...Mogoče še največ povezav vidim, da skoraj vsakič ko javi napako z driverjem za grafiko tudi veliko dela na diske. npr. odpiram kake programe in potem hop napaka v driverju za grafiko.
Tak, da kdo bi vedel:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blinkanje monitorja po spanju

Oddelek: Zvok in slika
111935 (1626) MacGyver141
»

Problem z grafiko/ sliko na zaslonu?

Oddelek: Zvok in slika
91445 (1329) Isotropic
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
375995 (5600) solatko
»

Moder ekran, ki javi napako - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
244101 (2981) miranpozar
»

nvidia panel jamra

Oddelek: Zvok in slika
8815 (815) kixs

Več podobnih tem