» »

huawei p8

huawei p8

robotek87 ::

Ima kdo telefon huawei p8? Kaksne izkusnje/problemi?

GPUpoweR ::

Osebno mnenje kolega (star je 20 let)
"Ja nwm kej ti ne poven
Mene je vrhunske
Kamera je tak svetovna
Steka nena nic
Ce ga normalno strckan mi tri dni zdrzi"

Če ti to kaj pomaga...:D

Evolve ::

če bi bilo manjši bi ga vzel namesto s6

telefon je za tak dnar best buy

RT74639 ::

Jaz ga imam. Prej sem imel Nexus 5, če naredim hitro primerjavo; ohišje je na P8 odlično, baterija zdrži 2x dlje (moje uporabe 2 dni komot - ogromno klicev), Android kot android - dela v redu. Nexus 5 bi naj "letel", kakšne bistvene spremembe v hitrosti ne opazim. Na UI se je treba navadit, ni app drawerja (meni se tako bolj dopade, kao iOS stil).

Kar je meni bistveno, slišalka in mikrofon sta boljša kot na N5, ima kar nekaj takšnih majhnih detajlov, npr. ko se oseba na drugi strani oglasi, zavibrira, etc. Kot so imeli/ima HTC. Sem prav pogrešal.
Ekran je lep, IPS NEO whatever LED barvit, črna je konkretno črna za LED, zvočnik je dovolj glasen (kar glasnejši kot na N5), kamera super, ...

Socialnih omrežij ne uporabljam, igric ne igram, tako da tukaj je zame neznanka, pa me niti ne zanima. Predvidevam, da brez najmanjšega problema poganja vse.

Slabosti? Ni AOSP ikon. Sploh, če si imel 3 Nexuse zaporedoma. Ampak se s časom navadiš. Pa power gumb je mogoče za odtenek premehak. Opazil sem še, da Chrome vsakič na novo nalaga spletno stran (če zaprem in čez čas spet odprem brskalnik), pri N5 tega ni bilo. Se mi vsaj zdi. Mogoče sem pa kje nastavil, da varčuje z energijo in pobriše cache brskalnika. Zadnje jemlji z rezervo. Ostalo štima.

Zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674537916 (159947) zk_eu
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636334 (27838) deja
»

Nov telefon, razočaran nad nokio E6

Oddelek: Kaj kupiti
344204 (2781) fosil
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367124 (5976) first_line

Več podobnih tem