» »

Lumia 530 posodobitev

Lumia 530 posodobitev

fopi ::

Kupil sem Lumio 530. Sedaj bi se rada posodobila in zahteva 750 MB prostora, je pa samo 4GB in od tega ima porabi sistem 3 GB in še osnovne neodstranljive aplikacije cca 300 MB. Sedaj ni prostora za posodobitev, tudi če vse zbrišem,

Kaj zdaj? Kakšni predlogi poznavalcev?

Scorpia ::

mSD je v uporabi? V kolikor ne, se dokupi, ker ze v osnovi ima zelo malo prostora za shranjevanje...
////

fopi ::

Ja je, samo to ne vpliva na problem.

mat11 ::

Če res ne gre drugače, naredi backup in nato hard reset. Naredi Update nato restore.
mat

fopi ::

Hvala, ravno to sem naredil. Najprej backup, nato Win Phone recovery tool in restore in je vse kjer mora biti.

fopi ::

Lumia 530 se močno segreje ko telefoniraš cca 10 min. Na vrhu kjer piše Nokia se tako segreje, da je skoraj neprijetno jo držat k ušesu.
Pozna kdo kakšno rešitev oz zakaj se to sploh pojavlja. Ženo skrbi, da ne bi preveč sevala in se bi zato grela. Poslana je bila na servis in prišla nazaj, da je vse kot mora biti. Pa seveda ni.

Ideje? Kupljena pri telekomu.

hojnikb ::

verjetno se greje procesor, ki pa ne seva, ampak samo oddaja toploto..
#brezpodpisa

fikus_ ::

Pri pogovoru je procesor toliko obremenjen da se občutno segreje ohišje telefona?!!!!!
Ne verjamem, da je to normalno!
Naj ti drugi uporabniki Lumnie 530 povedo, kako je pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

fopi ::

Če je kje kak uporabnik, ali je pri vas tudi tako?

beta1 ::

Sem imel 530ko, pa se nic ni grelo. Zdaj sem na 535. Naslednja bo 550 ali 640, ce bo se aktualna.

amacar ::

Tudi tu se na 530 ni nič grelo.

fopi ::

Zdaj sem ugotovil, da se verjetno greje procesor. Ker če igraš kako igro se na istem mestu zelo hitro segreje. Ampak, če se segreje od igre ok, ne pa od tega ko telefoniraš. A je normalno, da proc ob telefoniranju toliko segreje telefon, da po 10 min ne moreš več telefonirati? Mislim, da ni. Bom dal še enkrat na servis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lumia 535

Oddelek: Mobilne tehnologije
337343 (4910) PrihajaNodi
»

Kateri telefon za do 120€

Oddelek: Mobilne tehnologije
364795 (3661) Pesimist
»

Dual sim telefoni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
91380 (1017) Samson
»

Težava z matično ploščo

Oddelek: Pomoč in nasveti
276655 (6087) lucky13
»

Sevanje GSMov

Oddelek: Loža
242234 (2002) Dax

Več podobnih tem