» »

Lumia 535

Lumia 535

flipflop ::

Je tukaj kakšen uporabnik Lumie 535? Iščem nekaj podobnega v tem cenovnem rangu. WP nisem še nikoli uporabljal, samo android. Berem da je telefon sicer kar soliden, ampak da ima probleme z ekranom ki se menda zatika? Telefon bi se uporabljal predvsem za klicanje, sms in fotografiranje. Važno mi je predvsem da dela lepo tekoče, da se ne zatika. Na njem ne bo naloženih tisoč aplikacij. Pa baterija bi bilo lepo da zdrži kakšne tri štiri dni dokaj zmerne uporabe.

Janac ::

WP zatika? Imam Lumio 520 in se nikoli ne zatika.

Malajlo ::

535 ima probleme z zaslonom. Popravek je MS že napovrdal, če ni že zunaj. Softverski problem, telefon kot tak je čisto ok (kot vsi WP od sedmice naprej).

GTX970 ::

flipflop ::

Ja saj zato me skrbi. Na papirju telefon zgleda kar ok in vsi hvalijo WP da dela tekoče, edino pri tej Lumii 535 sem zasledil da se pojavljajo problemi z zatikanjemn. Ne najdem pa nekih novih podatkov, kako je sedaj s tem popravkom ki je menda prišel ven 27. decembra, ali je sedaj boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

amacar ::

Janac je izjavil:

WP zatika? Imam Lumio 520 in se nikoli ne zatika.


Ne flancaj. Se kr lepo tu pa tam zatakne, definitivno pa manjkrat ko istocenovni android.

GTX970 ::

Za Slo in model 535 ni nikjer na strani videti popravka
http://www.microsoft.com/en/mobile/supp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

flipflop ::

Sem bral na tujih forumih, da s tem popravkom je sicer boljše, ampak se še vedno zatika ali pa ne prepozna ukaza. Bom raje spustil tole Lumio 535. Gledal sem še Lumio 630/635, pa žal nimata bliskavice. Zaradi cene mi je všeč še Lumia 530 pri bobu, za 75€ s sim kartico se mi zdi dokaj ugodna. Kako je z ramom pri teh poceni lumiah, 512mb zna biti problem?

Ciklamen ::

Če ne misliš igrat igric, potem je 512 mb čist dovolj :)
- End of the Post ->

Dober dan ::

Koliko pa si pripravljen odšteti za aparat?

flipflop ::

Do 100€.

Janac ::

amacar je izjavil:

Janac je izjavil:

WP zatika? Imam Lumio 520 in se nikoli ne zatika.


Ne flancaj. Se kr lepo tu pa tam zatakne, definitivno pa manjkrat ko istocenovni android.

Katerega si pa uporabljal? Meni se nikoli ne...

flipflop je izjavil:

Do 100€.

Lumia 520 then...boljša od 530, ti zagotovim da nikoli ne zašteka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

amacar ::

Valda, potem pa svizec zavije čokolado v folijo. Faking i6, nexusi, lumia 920 se zataknejo, tebi se pa 520 ne. Očitno imaš super primerek, ki so mu vgradili 16gb rama in 4 jederni proc iz stacionarca.

Drugače pa govorim primarno za nokio 530, sem pa probal že tudi ostale (za manj časa kot 530). Nič ne rečem, dobro delujejo telefoni za tak hardware, ampak ne pa drugim vzbujati upanja, da bo dal 60€ za telefon, pa mu bo vedno gladko letelo. Mogoče, če ga res uporabljaš za klice pa sms. Če tu pa tam še malo fb in internet vklopiš boš imel občasno tudi diapozitive (o tem mi poročajo manj zahtevni uporabniki).

Janac ::

Oprosti, ampak na diapozitive še nisem naletel, oprosti. Šteka mi samo v igri Subway Surfers, samo tam. Drugih iger ne igram kaj veliko, tako, da browsing, fb, tube, ipd mi deljujejo zelo tekoče...Oprosti ampak res...je pa 530 slabša od 520.

radmannsdorf ::

Že naročal kdo s te trgovine?
http://si.mobileshop.eu/iskanje/?search...

radmannsdorf ::

ok, našel še tole: Mobileshop.eu

KTr1sk ::

Jaz imam še nokio 625, ki je gor 8.1 in deluje vse ok,deluje lepo gladko, ampak me mika ta 535
http://www.phonearena.com/phones/compar...
ker ima 1gb in quad procesor, bi verjetno win10 phone delal gladko, kar na mojem 625 težko verjamem,da bo...?

kar me pa moti je na lumi 535 da ima navigacijste tipke na zaslonu in ne pod zaslonom, nekako bolj priročno so pod ekranom, kaj pravte?

pa še ne vem a ima mogoče 535 Lumia snemljivo baterijo?

hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

videc ::

KTr1sk je izjavil:

pa še ne vem a ima mogoče 535 Lumia snemljivo baterijo?
Kaj misliš pod snemljivo baterijo? Baterija ni vgrajena, ampak je normalna odstranljiva. Ko "slečeš" telefon prideš do baterije, ki jo lahko vzameš ven, ker zakriva "slot" sim kartice..
Telefon je odličen za ta denar. Navigacijski vrstici spodaj se lahko tudi nastavi barva.

Tako da, ja, baterija je odstranljiva.

Matej_K ::

Kot malo berem trenutno 535 best buy za Lumie, tudi do 150€? Se motim?
Kje ste jo zasledili najceneje, tujina?

Kako je z baterijo, manjša kot pri ostalih Lumiah v tem rangu?
... .. .

luxxx7 ::

Če gledaš do 150€, je best buy Lumia 640 iz Avstrije za 149€.
Lumia 535 ima zmogljivost baterije 1905mAh, Lumia 640 pa 2500mAh, kar se konkretno pozna pri uporabi...

jacksy ::

Jou.

A se še komu dogaja, da se mu slika ekrana na lumii poveča tako (ponavadi takrat ko se prekine klic), da ne vidiš cele. lahko jo premikaš samo gor in dol, levo in desno pa ne. telefon je potem potrebno ugasniti in ponovno prižgati. To se dogaja na 2 dni.

radmannsdorf ::

radmannsdorf ::

Netrunner ::

luxxx7 je izjavil:

Če gledaš do 150€, je best buy Lumia 640 iz Avstrije za 149€.
Lumia 535 ima zmogljivost baterije 1905mAh, Lumia 640 pa 2500mAh, kar se konkretno pozna pri uporabi...


Dual sim ali lte? Lte je 170€

mat11 ::

jacksy je izjavil:

Jou.

A se še komu dogaja, da se mu slika ekrana na lumii poveča tako (ponavadi takrat ko se prekine klic), da ne vidiš cele. lahko jo premikaš samo gor in dol, levo in desno pa ne. telefon je potem potrebno ugasniti in ponovno prižgati. To se dogaja na 2 dni.


Verjetno imaš vklopljeno dvoklik z dvema prstoma ki ti poveča sliko. Poglej v nastavitvah, mislim da v dostopnost. Drugače je to precej koristna stvar če nimaš očal z seboj. ;) drugače pa probaj dati baterijo ven za kakšno minuto.
mat

menjalnik ::

Živjo,

Zanima me, če je že popolnoma odpravljena težava z zaslonom pri Lumii 535? Hvala

Janac ::

menjalnik je izjavil:

Živjo,

Zanima me, če je že popolnoma odpravljena težava z zaslonom pri Lumii 535? Hvala


imaš v mislih screen bleeding ali kaj tretjega?

menjalnik ::

Problemi z nenatančnim in neodzivnim touch screenom :)

jizzer ::

jaz sem ekran zlomil in sem ga danes zamenjal (sam).
Se mi zdi da še vedno ni povsem natančno, je pa res da zna biti tu tut moja krivda zaradi nepravilnega assemblanja.

loveJDM ::

jizzer kolko si pa dal za njega,pa kje si naročil?Prosim te,daj link,ker na servisu hoče met 60€ za menjavo(ekran+delo),nov fon pa se dobi že za 80,90

scipascapa ::

kje se dobi za 81€, tujina izključena prosim.

jizzer ::

Evo ti link, to sem jaz nabavil. Zadeva špila. Je pa res da ni "adhesive sticka" zraven tak da sem malo z lepilom (super kleber al kako se reče) improviziral. Nanesel sem ga spodaj po sredini pa zgoraj v kotih. Tip na videu je mel lepilo že gor ni mi jasno kak, ampak men ni prijelo brez.

Menjava je drugače čisto enostavna, prek youtuba sem delal in nisem mel problemov. Edino če ni navodila da steklo malo segrej, ga vseeno daj (jaz sem brez), ker gre lažje dol.

loveJDM ::

jizzer je izjavil:

Evo ti link, to sem jaz nabavil. Zadeva špila. Je pa res da ni "adhesive sticka" zraven tak da sem malo z lepilom (super kleber al kako se reče) improviziral. Nanesel sem ga spodaj po sredini pa zgoraj v kotih. Tip na videu je mel lepilo že gor ni mi jasno kak, ampak men ni prijelo brez.

Menjava je drugače čisto enostavna, prek youtuba sem delal in nisem mel problemov. Edino če ni navodila da steklo malo segrej, ga vseeno daj (jaz sem brez), ker gre lažje dol.


Hvala ti res,bom naročil danes al pa jutri.Je pa to točno ta ekran na linku?

PrihajaNodi ::

jizzer je izjavil:

Evo ti link, to sem jaz nabavil. Zadeva špila. Je pa res da ni "adhesive sticka" zraven tak da sem malo z lepilom (super kleber al kako se reče) improviziral. Nanesel sem ga spodaj po sredini pa zgoraj v kotih. Tip na videu je mel lepilo že gor ni mi jasno kak, ampak men ni prijelo brez.

Menjava je drugače čisto enostavna, prek youtuba sem delal in nisem mel problemov. Edino če ni navodila da steklo malo segrej, ga vseeno daj (jaz sem brez), ker gre lažje dol.



Hej, potem na šipci nisi imel tistega lepilnega traka gor? Kako si jo lahko spravil dol brez gretja in ne da bi poškodoval ekran...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104634529 (248299) mat11
»

Iz neumnega na pametni telefon ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9117516 (14699) MatH
»

iphone ali lumia (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
539465 (7505) Lonsarg
»

Kateri telefon za do 120€

Oddelek: Mobilne tehnologije
364797 (3663) Pesimist
»

Prva Microsoftova Lumia je 535 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
9429677 (24440) Boobiz

Več podobnih tem