» »

Čudne praske na avtu

Čudne praske na avtu

primozzzz ::

Živim blizu gozda v okolici Tržiča (Gorenjska).. tako kot vsak večer peljem psa na sprehod.. Zadnje čase (3dni) pa se pes izogiba sprehodu.. Kot bi ga bilo strah, ga moram skoraj "vlečt".. Prej sem zaslišal čudne šume v gozdu in sem si mislil v hecu, naj še kakšen medved predme skoči.. Proti domu se ustavim še pri sosedu, ki mi pokaže čudne praske na avtu in malo skrivljen pleh.. Zgleda kot bi se nekdo potrudil po plehu z žebljem in malo zabil pleh noter.. Sedaj ugotavljam kaj bi to bilo na avtu in me res skrbi, da je že kakšen plenilec v okolici.. Mogoče se komu sanja, kdo bi to lahko naredil, seveda če je žival..

 praske

praske

NI PODPISA

Unknown_001 ::

To mora neka divjad ali pa kak moten pes grist rob blatnika. Lahko je kaka divja svinja, stekel pes ki se mu že blede (malo verjetno), ali pa kaj drugega te višine. Medved težko, ker je prevelik da bi z glavo tako manevriral da bi uspel tako zgrist.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Thuban ::

lahko da je res kakšna divja svinja, bolj verjetno pa bi rekel da je kak pes ali nekaj takšnega. Morda volk?

psa pa le poslušaj, niso neumni.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

chucki ::

Pokliči lovce pa jim povej
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

pviran3 ::

Mora biti pa že prava zver, da zvije pleh...
-Kremlji?
-Šape, da zagrabi za rob?

Jz bi reku medved?

Evo najdu podobno zgodbo:
http://www.independent.co.uk/news/world...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

mat xxl ::

Bo kar Cupumkabra , se vidi po sliki .

Starodavni ::

pviran3

dober link si dal, bo kar lep odgovor: Najbrž kak sosedov pes ali pa podivjan pes hodi grist po tem delu avtomobila.

Moj nasvet je, da če se to ponavlja še, naj da kakšno kamero in bo posnel žival med dejanjem.

Medved pa volk vsekakor nista to naredila, ker nimata kaj tam početi, logičen je edino moten pes.

ingeniero ::

mat xxl ::

Nauk zgodbe nekupujte rdečega avta, ker sestradan pes misli, da je meso :)

vorantz ::

Offtopic:
Reci sosedu naj si nabavi kvalitetnejse gume

MIHAc27 ::

Če bi nekdo šaral z žebljem, bi naredil eno ali dve dolgi vodoravni praski, ki jih narediš z malo napora in hitro.
Tole vzame že kar nekaj energije in časa. Tako da jaz tudi verjamem, da je bila žival.

Psa poslušaj, ja. Če noče it na sprehod že ve zakaj ne.

radmannsdorf ::

sepravi sosed ma pa avto čez noč pred hišo parkiran? al je tud nekje v gozdu bil parkiran, ko se je to zgodilo?

primozzzz ::

Ta avto ima zunaj pred hiso, drugega na sreco v garazi.. Nevem mogoce je res le kaksna divja svinja, pes bolj tezko k nima nobeden neke mrcine tle okol :)
NI PODPISA

infiniteLoop ::

primozzzz je izjavil:

 praske

praske



/troll
To te bog štrafa, ker nosiš crocse... ;)
/troll off
None of us is as dumb as all of us.

shadeX ::

To definitivno ni bil človek. A veste kolk truda je sploh potrebno da tole narediš na avtu, recimo z žebljem?

konspirator ::

Kje si staknil te indonezijske gume champiro eco :| ?

Poškodbe so na samo enem blatniku ?
--

Invictus ::

Naj vpraša ženo/punco po kateri gmajni in s kom se je vozila ... ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

primozzzz ::

Hehe... Vrjetn so te gume iz Nemcije, ker sta z gor, pac tukaj v penzionu :)
NI PODPISA

krneki0001 ::

Tole je lahko jazbec ali pa lisjak, ki lovi mačka.

Si pod havbo pogledal? Imaš kake manjše živali notri (se kaka mačka skriva pod pokrovom), si zadnje čase kakega mačka nabasal z avtom, pa ga je kaj ostalo na podvozju ali pod pokrovom motorja, pa hoče kaka žival tja prit po mrhovino?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

shadeX ::

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

Tole je lahko jazbec ali pa lisjak, ki lovi mačka.

Si pod havbo pogledal? Imaš kake manjše živali notri (se kaka mačka skriva pod pokrovom), si zadnje čase kakega mačka nabasal z avtom, pa ga je kaj ostalo na podvozju ali pod pokrovom motorja, pa hoče kaka žival tja prit po mrhovino?


Avto je od soseda...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

radmannsdorf ::

mogoče je bil šakal.

Unknown_001 ::

radmannsdorf je izjavil:

mogoče je bil šakal.

No, v glavnem neka žival v velikosti psa je zihr.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BCSman ::

Srnjak z rogovjem.

AapocalypseE ::

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::



Kuža :P
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

msjr ::

shadeX je izjavil:

NLP


Definitivno. Zapis na blatniku se ujema z zapisi iz Roswella vir: http://www.ufodigest.com/news/1106/alie...

Lahko pa da gre tudi za kakšen venetski zapis, ki se je prenesel s pranjem z informirano vodo.

Lahko pa da se je maček skril pod blatnik, kakšen zmešan pes pa ga je hotel dobit ven, ampak se mi zdi popolnoma neverjetno, ker za kaj takega ni dokazov.

Aston_11 ::

Otroci znajo biti kreativni in imajo voljo in čas. Moj par let star je na primer poskušal spraviti kolo na kofano od novega avta od prijatlja. Večkrat. Praske podobne.

primozzzz ::

Otrok ni nikjer okoli avto (so že starejši).. Vrjetn se je res kakšen maček zatekel pod blatnik, ki je bil žrtev podivjanega psa =)
NI PODPISA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Take živalske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13919756 (9784) TineR
»

Stroški psa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779946 (7245) jype
»

Treniranje mačke

Oddelek: Loža
4911260 (9230) reeves
»

Ste že videli medveda v naravi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7416742 (14811) Spock83

Več podobnih tem