» »

Slabost

Slabost

Kleemen ::

Že nekaj časa mi rahlo slabi vedno ko se zbudim.. Za jest mi ne gre kej preveč, potem čez čas pa je kul. Kaj bi lahko vplivalo na to? Mogoče slaba prehrana in bioritem - občasno jem tudi ponoči, itd. Čeprav dvomim da je to..

shadeX ::

Če si ženska, bi na tvojem mestu naredil test nosečnosti.

Kleemen ::

haha ne ne :D

PandaFlow2 ::

Če se to dogaja že dlje časa, bi jaz šel na tvojem mestu k zdravniku.

Znanec je imel kakšna 2 tedna vsak dan zelo blag glavobol, diagnoza: tumor na možganih.

Kleemen ::

glavobola nisem imel že par mesecov.. počutim se odlično, vse tip top samo občasno mi slabi ko se zbudim kakšno urco, dve potem je kul..

opeter ::

Pojdni na med.over.net in tam vprašaj. Tam imaš strokovnjake za zdravstvene probleme.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DarwiN ::

Lahko je sladkor ali slabokrvnost.. Pojdi dat kri na test.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

šajtrga ::

bog ne daj iti k doktorju ala ne ...

Epialt ::

Kleemen je izjavil:

Že nekaj časa mi rahlo slabi vedno ko se zbudim.. Za jest mi ne gre kej preveč, potem čez čas pa je kul. Kaj bi lahko vplivalo na to? Mogoče slaba prehrana in bioritem - občasno jem tudi ponoči, itd. Čeprav dvomim da je to..

Lahko je gerd oz. reflux. ( iste simptome sem imel jaz )
Večinoma je problem v prehrani. Po vsej verjetnosti si tudi malo buckast.
Brez tablet se problema rešiš s pravilno prehrano ( manj maščob, sladkorja, citrosov, alkohol, kava z mlekom... ), ne ješ/piješ 3h pred spanjem ( ali kakršnokoli ležanje )
in spiš kot bi spal na bolniški postelji, tako da imaš od križa višje ležišče dvignjeno.
1 mesec tega, ali tablete. V vsakem primeru ti svetujem obisk zdravnika.

Kleemen ::

sem vprašal na med.over.net pa ni bilo odgovora, zato sem še tukaj ker ste bolj aktivni :D

kavo z mlekom pijem skoraj vsak dan ko se zbudim, cukra tudi kar veliko pojem, pred spanjem skoraj vedno kaj malega še pojem to je pa to.. buckast nisem, pravzaprav sem dokaj suh oz. normalna postava.. bom probal to zmanjšat, pa da vidimo :)

Tr0n ::

Lahko je marsikaj, zato dohtarju.

cegu ::

Meni rata slabo če zjutraj ne jem. Tako da vedno nekaj pojem pa čeprav nisem lačen. Prav tako pol litra vode preden grem spat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cegu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sevanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141218 (796) nurse013

Sem popolna zguba - Na pomoč!

Oddelek: Loža
101837 (1713) GGGGG
»

Glavobol

Oddelek: Loža
324477 (3379) Eupatrides
»

luskavica ?

Oddelek: Loža
1810859 (1386) kitewing
»

Varnostni pas za nosečnice

Oddelek: Loža
93029 (2791) Mercier

Več podobnih tem