» »

AMD-jev tržni delež grafičnih kartic se je prepolovil

««
3 / 10
»»

Thuban ::

seveda so plašni. ker jim veleznalci na forumih rečete da naj kupijo i5, da ga bodo lahko upgradali. IN guess what... najnovejši i5, ki pride zdaj ven bo 20% boljši od prejšnega modela. Razloga za "upgradat" ni. Zakaj torej ne bi človek kupil AMD? Za ceno i5 dobiš večjedrni performance i7 in boljše navijanje.

hojnikb je izjavil:

fx9...
a to dobis olajsavo pri hlajenju in elektro racunu ? ;)

a navije se na 6ghz on air ?


http://www.overclockersclub.com/reviews...

Poraba elektrike pa je seveda enormna ja :D

ps.: saj imam jaz tudi i7. Because of reasons...or smth.. :D Samo če bi znova kupoval bi morda kupil AMD 9590.

Če se prav spomnim sem takrat, ko sem kupival i7 imel težave pri odločitvi. Na koncu je zmagalo to, da sem kupil I7 in nanj dal dobro hlajenje tako da se ventilator hladilnika CPU dejansko skoraj nikoli ne začne vrteti ker že hladilnik na CPUju dovolj hladi. Skupaj s ssdjem sem tako ustvaril 100% neslišno mašino. Mislim da je bil to razlog da sem takrat kupil i7 namesto amd 8350, ki se je precej bolj grel od i7.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

@Draconis
Nevem, jst tut ne razumem zakaj folk masovno ne kupuje cliota in twongoja RS, če za isto ceno dobiš dream car...

@Hojnik
FX-8 in 9 sta out of the box na stock coolerju boljša od i7, plate so dirty cheap in up-to date, pa še za subvencijo dobiš

Predlagam, da svojo i5ko nadgradiš na FX-9 BOXed eno plato za 50EUR in naviješ pa maš i7 true 8 core.
Pa še grelo te bo, ko boš filme gledal win-win
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

vidim 5ghz, kar je boost clock top modalela fx9

torej, kje je 6ghz on air ?

kdor kupi fx9 je idiot, ker mas _identicen_ proc v obliki 8320e
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Thuban ::

ma kdor kupi i3 je idiot, ker imaš _identičen_ proc v obliki pentiuma za 50 €.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

m0LN4r ::

@Hojnik
To sam tko rečeš zdaj, ker še nisi izkusil pravega potenciala in vsestranskost AMD robe, sigurno maš doma kak 1kw gold napajalc pa vodno, vzameš fx-9 2x 290x CF, vse to naviješ pa maš raketo za 500EUR.
Nevermind AMD SSD, to sploh nima boot time, simfonija je to. Na svetu je samo še en proizvajalec, ki nudi tako simfonijo, zgleda kot jabka

@Draconis
Tržni delež ni gaming delež se mi zdi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Thuban ::

jaz o tržnem deležu nisem nič govoril.

Pač AMD proci so nekolk slabši od intela. Logično, saj ima podjetje mnogo manj denarja za razvoj. Ampak so pa procesorji dosti cenejši. AMD 8320 ima dejansko multijedrne zmogljivosti i7 procesorja, ki jih dobiš za ceno I5 cpuja. How cool is that. Še naviješ ga in si zmagal.

Samo ja, se pa zaradi tega zadeva greje in požira elektriko tako kot ameriški terenci nafto. So + in so -. Biti fanboy neke firme pač ni možno. Jaz sem vedno zagovarjal AMD in sem na koncu kupil i7 ker sem želel imeti 100% tiho mašino.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Tema je o njem, predvidevam da se zato i3 tko slabo prodaja
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

i3 se odlično prodaja ker so ljudje neumni in mislijo da so pentiumi slabši. Tudi tu na slo-techu se dejansko nikoli ne svetuje nakupa pentiuma, čeprav je performančno 100% isti kot I3. Zato ker to je i3.

Ampak ljudje rajši plačajo 150 EUR namesto 50 EUR ker mislijo da bo zaradi imena stvar delovala bolje.

Isto kot kupijo intel i5 ker mislijo da bo delalo mnogo bolje od AMD 8320 in potem se petelinijo na forumih da bi upravičili svoj nakup in dvignili svoj trapast ego.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Jaz se nebi petelinil na tvojem mestu, ker maš i7
Za pol manj denarja bi dobil isto stvar pa še integrirano in odlično kišto za non-gaming uporabo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Leprechaun ::

Thuban je izjavil:

v bistvu je fx 9590 primerljiv i7 procesorju in se bolje navija

ampak pač se po forumih straši ljudi, da kupijo intel namesto amd. for some reason. Se nategne ljudi, da kupijo i3 in vrže v smeti 150 EUR, da bodo čez 1 leto potem kupovali i7, namesto da bi se ta korak storil takoj.



Žal FX 9xxx ni skoraj popolnoma nič drugega kot navit 8320 in je slab nakup. Jaz sem ga sicer pred časom kupil za prijatelja, ker sem ga dobil za 100€. Sicer je super zadovoljen ampak zlasti v igrah je i7 kar kakšen korak pred njim - tudi navitim.
*************************************************************

Thuban ::

za nongaming imam Dell XPS. No tehnično je primeren tudi za gaming.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

hojnikb ::

i3 je seveda hitrejsi od pentiuma. Vem, ker imam oba.
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

za nongaming imam Dell XPS. No tehnično je primeren tudi za gaming.

Z FXom in integrirano?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TOP ::

Thuban je izjavil:

i3 se odlično prodaja ker so ljudje neumni in mislijo da so pentiumi slabši. Tudi tu na slo-techu se dejansko nikoli ne svetuje nakupa pentiuma, čeprav je performančno 100% isti kot I3. Zato ker to je i3.

Ampak ljudje rajši plačajo 150 EUR namesto 50 EUR ker mislijo da bo zaradi imena stvar delovala bolje.

Isto kot kupijo intel i5 ker mislijo da bo delalo mnogo bolje od AMD 8320 in potem se petelinijo na forumih da bi upravičili svoj nakup in dvignili svoj trapast ego.

Ne narobe si razlagaš,ljudje so v štartu kupovali AMD FX,sam so jih kasneje začeki prodajat in kupovat I5,ker manj žre in manj se občutno greje.In primerjava med I3 in Pentium ni taka,kot si jo ti opisal malo bolje poglej oba proca,potem uprašaj se kaj boš delal z PC in se odločiš,kaj je zate.In ti ki že tako govoriš kak proc imaš me zanima.

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz se nebi petelinil na tvojem mestu, ker maš i7
Za pol manj denarja bi dobil isto stvar pa še integrirano in odlično kišto za non-gaming uporabo.


matična plošča, ki sem jo kupil ob i7 je bila enostavno boljša od tega kar je takrat bilo na voljo za amd za primerljiv denar. tako da overall nisem plačal dosti več kot bi plačal če bi kupil AMD, ker je bila prmierljiva matična dosti dražja

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

za nongaming imam Dell XPS. No tehnično je primeren tudi za gaming.

Z FXom in integrirano?


mobilni i7 MQ. Žal za laptope ni dobrih amd cpujev. Za namiznega pa sem že podal svoj razlog zakaj sem vzel Intel CPU. Ker je hladnejši. nikakor pa ni "boljši" v vseh pogledih.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

AMD je pol cenej, za isti p/p in extra features, lahko rečeš kaj češ, to je resnica
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

ja je hud AMD ja. Samo pač neka odločitev mora prevagati, da se odločiš kaj boš kupil. Jaz obožujem tišino, zato sme vzel intel. in samo zato. Poraba elektrike ni tako pomembna. Za tisto 100 watt žarnico bom pa že zbral denar.
Ampak če bi vzel AMD ne bi imel tišine, kar bi me motilo in to je upravičilo tistih 100 EUR več za nakup.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

DarwiN ::

Thuban je izjavil:

i3 se odlično prodaja ker so ljudje neumni in mislijo da so pentiumi slabši. Tudi tu na slo-techu se dejansko nikoli ne svetuje nakupa pentiuma, čeprav je performančno 100% isti kot I3. Zato ker to je i3.

Ampak ljudje rajši plačajo 150 EUR namesto 50 EUR ker mislijo da bo zaradi imena stvar delovala bolje.


I3 ima 4 niti, Pentium samo 2... In pa razlika v ceni je samo 50€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m ::

Ne ne Draconis zdaj je za kupca HIT HDMI 2.0 in HEVC. Bo priklopil na 3-5 let LCF 32" Sony ali w/e in bo užival v 4k 60Hz. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

hevc lahk gledas tut na crtju..
#brezpodpisa

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

Ne ne Draconis zdaj je za kupca HIT HDMI 2.0 in HEVC. Bo priklopil na 3-5 let LCF 32" Sony ali w/e in bo užival v 4k 60Hz. :)

Eni bodo tudi čez par let komot priklopil in gledal, drugi pa se bodo slinil oz. navijal pa aktivne adapterje kupoval
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne ne Draconis zdaj je za kupca HIT HDMI 2.0 in HEVC. Bo priklopil na 3-5 let LCF 32" Sony ali w/e in bo užival v 4k 60Hz. :)

Eni bodo tudi čez par let komot priklopil in gledal, drugi pa se bodo slinil oz. navijal pa aktivne adapterje kupoval


Pol bo pa molnar rekel kako je folk glup in zakaj ne uporabljajo HDMI 3.0 in HEVC 2.0
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Thuban je izjavil:

ja je hud AMD ja. Samo pač neka odločitev mora prevagati, da se odločiš kaj boš kupil. Jaz obožujem tišino, zato sme vzel intel. in samo zato. Poraba elektrike ni tako pomembna. Za tisto 100 watt žarnico bom pa že zbral denar.
Ampak če bi vzel AMD ne bi imel tišine, kar bi me motilo in to je upravičilo tistih 100 EUR več za nakup.

heh, poraba elektrike in tišina pa nista povezani?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Tako je, nevem sploh zakaj bi uporabljal h.264 in hdmi 1, itak predrago vseskup.

VGA in mpeg1 sta še vedno zakon. Še boljše pa SCART
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

Si pa dripac to pa. Najbolje, da H.261
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

pri r9 grafičnih je problem, ker hitro v limit pridejo, pri Geforcih imaš še lufta in to privablja, pri procesorjih pa je recimo i7 4790k na default še vedno okoli 66 celzija na coolerju za 45 EUR, pa je še prostora za navijanje
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Napajalc ::

Fora je ko bo nekoč potrebno i5/i7 navit, in bo obremenjen do amena, se pravi ~200w, to je pa čisto malo manj kot današnji FX, original navit fx na 4.7 ima tdp 220w.
011011100111010101100010

D3m0r4l1z3d ::

Napajalc je izjavil:

Fora je ko bo nekoč potrebno i5/i7 navit, in bo obremenjen do amena, se pravi ~200w, to je pa čisto malo manj kot današnji FX, original navit fx na 4.7 ima tdp 220w.

slab izkoristek ima
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

Si pa dripac to pa. Najbolje, da H.261

Ne rabiš žalit ljudi, ki si ne morejo privoščit FHD ekrana z hdmi in še gledajo 360p xvide preko vga.
Dobro danes je takih, malo kake 2-3 leta nazaj pa je bil še na vsakem laptopu in grafični VGA, hdmi je pa bil luksus za večino, saj so bili še na CRTjih.

Napajalc je izjavil:

Fora je ko bo nekoč potrebno i5/i7 navit, in bo obremenjen do amena, se pravi ~200w, to je pa čisto malo manj kot današnji FX, original navit fx na 4.7 ima tdp 220w.

Poročaj, ko ti bo 4 jedra uspelo navit na 200W tdp na zraku, pa da boš stem lahko stabilno delal.
4930K ocjan pride v IBT na slabih 200W, med igranjem/rendriranjem pa 150W, FX pri istem tdpju opravi pol manj dela.

Ne glede na to je FX top of the top ponudba. Ima vse kar ti srce poželi. Tišino, poceni plate, odličen cooler in najboljši p/p
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

4790K@5Ghz prime ftt 200W, the average OC of 4790K samples is 4.6ghz.
Tested on GTX 980 1080p, we get 10-30 more fps at the same frequency clocked FX...... which is Intel turbo 4.4GHz...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Napajalc ::

FX 8320 je trikrat cenejši kot i7k, toliko kot i3, se pravi je fx krasna budget rešitev, ali pa tako, namesto i7k uzameš FX 8320, in porabiš razliko 260e za grafično kartico, kar nakoncu pomeni več FPS kot z i7k.
011011100111010101100010

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

D3m je izjavil:

Si pa dripac to pa. Najbolje, da H.261

Ne rabiš žalit ljudi, ki si ne morejo privoščit FHD ekrana z hdmi in še gledajo 360p xvide preko vga.
Dobro danes je takih, malo kake 2-3 leta nazaj pa je bil še na vsakem laptopu in grafični VGA, hdmi je pa bil luksus za večino, saj so bili še na CRTjih.

Napajalc je izjavil:

Fora je ko bo nekoč potrebno i5/i7 navit, in bo obremenjen do amena, se pravi ~200w, to je pa čisto malo manj kot današnji FX, original navit fx na 4.7 ima tdp 220w.

Poročaj, ko ti bo 4 jedra uspelo navit na 200W tdp na zraku, pa da boš stem lahko stabilno delal.
4930K ocjan pride v IBT na slabih 200W, med igranjem/rendriranjem pa 150W, FX pri istem tdpju opravi pol manj dela.

Ne glede na to je FX top of the top ponudba. Ima vse kar ti srce poželi. Tišino, poceni plate, odličen cooler in najboljši p/p


Ne žalim. Povem kako se boš čez par let obračal. Ljudje bodo pa šele zdaj spoznali lepote HDMI 1.4
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

SuperVeloce ::

Napajalc je izjavil:

hojnikb je izjavil:

napreenih pogonih..

sepravi si z amd kot na minskem polju; izogibat se mors igram z slabo optimizacijo ;)


DX12 bo razbremenil CPU, kar pomeni da štejejo jedra, multithreading. Kar pomeni da se bo FX dodatno približal i7 zavoljo rahitičnih 4 niti ki jih ima i7.

Te rahitične niti posekajo FX po dolgem in počez. Že moj haswell poje FX8320 v vseh pro programih za zajtrk. Sedaj pa ima intel Skylake, ki je še malo dlje.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

D3m ::

SuperVeloce je izjavil:

Napajalc je izjavil:

hojnikb je izjavil:

napreenih pogonih..

sepravi si z amd kot na minskem polju; izogibat se mors igram z slabo optimizacijo ;)


DX12 bo razbremenil CPU, kar pomeni da štejejo jedra, multithreading. Kar pomeni da se bo FX dodatno približal i7 zavoljo rahitičnih 4 niti ki jih ima i7.

Te rahitične niti posekajo FX po dolgem in počez. Že moj haswell poje FX8320 v vseh pro programih za zajtrk. Sedaj pa ima intel Skylake, ki je še malo dlje.



A to govoriš o SuperPi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

SuperVeloce ::

Ne. In tudi ne govorim o winzipu :)), kjer zaradi hudo integer narave dejansko FX še caplja zadaj
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

PredatorX ::

No v integer je FX kr vredu.

Že phenom je bil narejen v napačno smer. Če gledaš FPU performance.
http://linustechtips.com/main/topic/485...

Sej tud athlon x4 860K (ferkvence A10 7870K) hitrejši v aida benchmarku CPU hash kot pa kakšen i5 2500K ali i5 3570K.

m0LN4r ::

FX je odlična vmesna izbira, če ne rabiš igpu, pa zmogljiv cpu za design ala i7K in ti je i3 premalo.
Pač to da ni tih, pa da ni nagradljiv pozabiš. Pozneje kupiš en dober cooler in plato pa se še navijat naučiš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

noraguta ::

Dons se ne prodajato. Ampak zmogljiv in "tih" procesor. Kvečjem.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PredatorX ::

Tist k hoče met tih proc mora kupit aftermarket cooler. In verjem, da je FX hladnejši.

noraguta ::

Nevem kupu nazadnje pred 5 leti i5 750 od hpja pa je tih. Ne vrjamem da je kej prov posebnega not.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

tiborrr ::

Uh, sami pametnjakoviči. Da vam postavim dve mašini pred vas, eno z AMD in eno z Intel čipom ter poženem špil, ne boste ločili med mašinama. Toliko pametnih, da peče glava, večina pa brez kakršne koli prakse. Sam poganjam obe konfiguraciji, pa še kakšno zapovrhu (63xx G34, FX AM3+, FM2+ Kaveri, Z97 in X99).

Pameten človek z omejenim budgetom za namenski gaming stroj danes vzame kak FM2+ Kaveri Athlon X4, neko A68 ploščo, 2x8GB pomnilnika, nek SSD in grafiko ranga GTX 970 ali R9 290. To je orenk stroj za relativno malo denarja, recimo 600~650EUR (glede na cene v tujini). Dodaš še dobro napajalo za stotko in ohišje po želji, pa je to strojček, da ga vikaš. Popolnoma sodobna platforma, ki ji ne moreš očitati ničesar. Odlična izbira bi bil tudi Pentium G (še posebej 3258, ki se ga da navijati), a mu žal fali HT, tako da bo za sodobne igre že res neprimeren. Za le malo več denarja (recimo 50-60EUR) se dobi platformo s procesorjem FX-8320 in osmimi jedri.

Če pa se služi denar na mašini, pa pač človek vzame tisto, kar mu posel, ki ga opravlja, lahko upraviči.

Za tiste, ki povečini nabijajo le špile, je itak vse dovolj dobro.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

m0LN4r ::

Na athlonu X4 ti bo delala 290, kot 280x, če trdiš drugače boš moral to dokazati.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

>Pameten človek z omejenim budgetom za namenski gaming stroj danes vzame kak FM2+ Kaveri Athlon X4, neko A68 ploščo, 2x8GB pomnilnika, nek SSD in grafiko ranga GTX 970 ali R9 290. To je orenk stroj za relativno malo denarja, recimo 600~650EUR (glede na cene v tujini).

FM2+ je najbolj zgrešena investicija. Dejansko si brez upgrejdov in z gimpanim 4 jedernikom.

> Dodaš še dobro napajalo za stotko in ohišje po želji, pa je to strojček, da ga vikaš.

Nigga pls. proc za 70e, napajalc za 100e. Mimo čisto.

m0LN4r je izjavil:

Na athlonu X4 ti bo delala 290, kot 280x, če trdiš drugače boš moral to dokazati.

Točno to, te athlončke še pentiumu nesejo, kaj šele kak i3.

Za 600e pa kamot spraviš eno cheap h81 plato in najcenejšega i3. Pa maš res pošten stroj, pripravljen za morebitne nadgradnje. Z fm2+ se pa zakolješ z prvi dan, ker dobiš subpar performance in nenadgradljivost.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gembleru ::

amd 4 lyf

hojnikb ::

evo
http://www.techspot.com/review/1017-bes...

Pa še cel kup je takih benchov, kjer amd žal zaostaja.
Core performance bo še vedno king, vsaj pri igrah.
#brezpodpisa

Ciklamen ::

Važno je da ste vsi pametni (gledam vaju hojnikb pa m0ln4r) glede intela :) A večina jih nabija špile, si kupi najjače i7ce z quad SLI 980 titani da se lahka v pasjansi grejo kdo ma več FPS-a LOL. Papki eni :)

Jaz pa čist fajn furam vse na max z R9 280X pa FX-8320 pa mi čist nič ne fali :)
- End of the Post ->

m0LN4r ::

Nabija špile?
lol, pa res eno uro na dva dni
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

Če greš z amd kartico, si pa itk na slabšem, ker imajo drek dx11 driverje in se tam core performance še tok bolj pozna.

Je cel kup benchov, kjer kaka 750Ti premaga 7850, celo 7870, ko je uparjena z slabim cpujem.
Žal, AMD je ostal v letu 2012.

i3+h81 ali i5+h97 je the way to go. Še vsak bench lahko to potrdi.


In kolker profitiraš z amd procom (ki so res cenejši) zgubiš pri nabavi plate, ker so redkejše in dražje.
#brezpodpisa

gembleru ::

zdej se pej ustaviš veš

r00k ::

Kupujte delnice AMDja,se bo pobral z novo serijo.
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD predstavil grafične čipe Vega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5416842 (13005) D3m
»

AMD pokazal svojo najhitrejšo grafično kartico Radeon R9 Fury X2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24051851 (45030) Napajalc
»

AMD Radeon R9 Fury X je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8027972 (15305) PredatorX

Več podobnih tem