» »

facebook vprašanje

facebook vprašanje

FiReFTW ::

Ko sem na facebooku nemorem scrollat gor pa dol po moji listi frendov ob strani, kako to popravim?

Csharp ::

Mogoče to pomaga: https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/5zdyT1jXtGo

Se ta problem pojavlja samo na enem računalniku/brskalniku ali na vseh? Če na ostalih deluje v redu, potem je problem brskalnika (povej kaj več, da lažje pomagamo). Če se napaka pojavlja povsod, gre za napako na facebooku in tukaj ne moreš veliko narediti, če napake ne odpravijo sami, jih kontaktiraj.

Kaj ::

No bom pa kar tule vprašal.
FB uporabljam skoraj izključno za novice raznih strani (tehničnih, časopisov,...) in seveda za občasen prelet objav fb prijateljev.
A zadnje čase se na domači strani pojavljajo objave tretjih oseb, slike tretjih oseb, posnetki tretjih oseb (prijateljevih prijateljev), ker seveda nad tem piše "Osebi X(prijatelju) je všeč". Kako skenslat te objave tretjih z domače strani, ki jih prijatelji všečkajo?
Seveda lahko ob tej objavi kliknem "skrij to objavo" in nadalje pokaži manj vsebine od prijatelja ali od tistega tretjega, a bi to moral narediti praktično za vsakega.

Mare2 ::

Kaj je izjavil:


A zadnje čase se na domači strani pojavljajo objave tretjih oseb, slike tretjih oseb, posnetki tretjih oseb (prijateljevih prijateljev), ker seveda nad tem piše "Osebi X(prijatelju) je všeč". Kako skenslat te objave tretjih z domače strani, ki jih prijatelji všečkajo?


Tole verjetno ni na domači strani temveč v obvestilih.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Kaj ::

TOle je na facebook.com, NOVICE, najnovejše novice. Rečeno tudi Ogled nedavnih zgodb

Rs84 ::

Pozdravljeni.

Si bi kar tole malo starejšo temo sposodil.
Že nekaj časa nazaj sem se hotel vpisat v Facebook pa mi je takrat napisalo geslo ste spremenili pred "6urami". Mojega gesla ni noben vedel ,tako da ne vem kdo bi ga lahko spremenil.

Mail (hotmail), ki ga imam v Facebooku, mi ne deluje zato ne morem obnoviti gesla.

Je še kakšna možnost, da se vpišem na profil. Nekje sem bral, da lahko geslo obnoviš preko prijateljev a ne morem priti do te strani.

Je kakšna rešitev?

hvala,
lp

popster ::

verjento so ti ugrabili račun in verjento maš tudi okužen računalnik. Kako se to reši je pa malo daljša zgodba da bi jo tle natipkal lahko pa z prijatlom za začetek probaš tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Starodavni ::

Bom kar uporabil to temo,

zanima me , zakaj mi facebook počasi nalaga slike in tudi videoposnetke ne naloži sploh ter predvaja kot bi moralo.

Flash imam updatan na novejšega, firefox sem updatal iz 43 na 46.
Zadevo normalno in hitro prenese na chrome, le na firefoxu ga biksa. Pobrisal sem facebook piškote in spucal predpomnilnik (cache), skeniral z malwarebytes, če imam kak malware na kompu. Nič našlo, nič sprememb. problem se je pojavil kar čez noč in ni mi jasno, kaj je krivec. Sem bral po netu da je to stara težava, ki dosti folka pesti in da marsikomu ne reši težav.

Je mogoče, da je FB prišel kakšen nov update v teh 7 dneh in je nekaj nekompaktabilnega s firefoxom.

Kaj mi še preostane potem? Mogoče komplet pobrisanje piškotov celotnega firefoxa? Tega ne želim narediti, ker bom moral potem gesla na novo vnašat al potrjevati prijave na številne strani.

Hvala za ideje in rešitve

AC_DC ::

Kako dela v FirefoxPortable ?

Starodavni ::

Nimam firefox portable.

Bakunin ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook, kršenje pravil zasebnosti, drugič

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
57186 (6192) aaa1

Pomoc punca 21 let izrabljena na facebooku nadvet

Oddelek: Loža
4810078 (6896) kuglvinkl
»

Facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
161917 (1233) connel
»

Mimovrste...wut the hell?

Oddelek: Loža
223868 (2853) RockyS
»

Slike s Facebooka bolnico stale bolniškega nadomestila

Oddelek: Novice / Zasebnost
345648 (3974) techfreak :)

Več podobnih tem