» »

Brazzda (Nova brskalniška igra)

Brazzda (Nova brskalniška igra)

c0fk0 ::

Pred kratkim se je začela nova brskalniška igra imenovana Brazzda.
Je več igralska spletna igra, kjer se države borijo za ozemlje. Kot igralec lahko zgradiš tovarne, treniraš in še marsikaj zanimivega zraven.
Prijavite se zdaj!

http://www.brazzda.com/en/index
  • spremenil: ahac ()

c0fk0 ::

razvijalca sta slovenca!

eric_cartman ::

Freemium? ...Zdaj se je ta praska špilaj tutorial zastonj, potem pa plačaj za rubin-e tako razvila, da je že prav moteča... 8-O Saj najbolj nadležno je to pri takih špilih, da ne moraš konkurirat tistim, ki dejansko kupujejo te stvari..

Zgodovina sprememb…

c0fk0 ::

Tisti, ki vlagajo denar nimajo velike prednosti.
Najbolj pomemben je trening, tega si pa nadgradiš do konca in treniraš vsak dan.
Moč je pa najbolj pomemben člen te igre, in se ga nemore kupit.

Kurzweil ::

Čakaj to je nek mod od DOTA-e? Malce nerodno je pri registraciji izbrat enega od herojev, ko pa pojma človek nima, še preden je prvič logiran izbrat pravilno, sem iskal kakšen wiki, pa ga bodo zgleda še morali naredit.

nyler ::

Edina stvar ki me je odvrnala... če že registriraš domeno, zakaj imajo pol @gmail.com epošte?

Kurzweil ::

Na Facebooku opažam nek "design", ki ni podoben ničemer: primer 1 in primer 2

Tule bo treba malce več truda...

BorutO ::

se da hekat z Cheat Engineom? :D :P

njyngs ::

Nah.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

c0fk0 ::

Kurzweil je izjavil:

Čakaj to je nek mod od DOTA-e? Malce nerodno je pri registraciji izbrat enega od herojev, ko pa pojma človek nima, še preden je prvič logiran izbrat pravilno, sem iskal kakšen wiki, pa ga bodo zgleda še morali naredit.


trenutno še ni tako pomembno katerega izbereš, ko bo naslednji update pa bo možno menjat heroja in to vsak dan. Wiki trenutno še ne obstaja saj ima administrator igre polno dela. Zato sem na voljo jaz in moderatorji igre.

Kurzweil je izjavil:

Na Facebooku opažam nek "design", ki ni podoben ničemer: primer 1 in primer 2

Tule bo treba malce več truda...


Res je sliki nista skladni z igro. Admin je igro kupil pred kratkim in jo resertiral, tako da se igra od začetka. Te slike je pa dal prešnji admin gor na Facebook. Sčasoma se bo to vse uredilo, brez skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c0fk0 ()

c0fk0 ::

Sedaj so naredil divizije, za novince.
Tako da imate možnosti, da naredite največji vpliv v bitki in boste bogato nagrajeni.
Divizije so narejene glede na svojo moč. Ko tisti pogoj presežete pridete v naslednjo divizijo.

Superboyy ::

Igro je kupil? Kolk je pa Valve vzel za slike, video in ostalo pokradeno vsebino?

c0fk0 ::

Igro je z celotno vsebino kupil...slike pa trenutno ureja en, ki se s tem ukvarja.

Superboyy ::

In neavtorizirana uporaba zaščitenega materiala se ti ne zdi problematična?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37688006 (13748) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519651 (11721) ahac
»

Warcraft 3 modifikacije

Oddelek: Igre
10720 (609) Nejc1994
»

Trenutno igram (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574655 (3449) Bor H

Več podobnih tem