» »

Brnenje prenosnega računalnika pri višjih obratih CD-ja/DVD-ja

Brnenje prenosnega računalnika pri višjih obratih CD-ja/DVD-ja

St753 ::

Nedavno sem kupil prenosni računalnik (Asus F555L). Med inštalacijo driverjev sem opazil, da pri višjih obratih CD-ja računalnik malo vibrira in povzroča (za moje pojme) veliko hrupa. Ker je to moj prvi prenosnik ne vem, ali je to normalno ali ne? Naj nesem računalnik na servis? Če kdo pozna stran, kjer lahko objavim audio datoteke, lahko pripnem tudi posnetek, da bo bolj jasno, o čem govorim.

technolog ::

Je popolnoma normalno, ja.

Itak DVD bralnika ne boš veliko uporabljal, če pa že, pa obstajajo programi, s katerimi lahko omejiš obrate.

St753 ::

technolog je izjavil:

Je popolnoma normalno, ja.

Itak DVD bralnika ne boš veliko uporabljal, če pa že, pa obstajajo programi, s katerimi lahko omejiš obrate.

Super, hvala :). Sem že mislil, da bo treba dat na servis in potem 1 mesec čakat, da dobim nazaj...

Drugače pa itak uporabljam DVD enoto največ enkrat na leto (sedaj sem rabil zaradi namestitve OS in driverjev).

technolog ::

Boš videl, čez 2-3 leta DVD bralnikov sploh ne bodo več tlačili v prenosnike. Niti v te, ta cenejše.

Mare2 ::

technolog je izjavil:

Boš videl, čez 2-3 leta DVD bralnikov sploh ne bodo več tlačili v prenosnike. Niti v te, ta cenejše.

USB ključki?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pravite na ta star računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141863 (1413) m0LN4r
»

Xbox360 problem

Oddelek: Konzole
61030 (894) jaka1337

kje dobit tak disk ali nekaj podobnega

Oddelek: Pomoč in nasveti
51305 (1238) Ziga Dolhar
»

MICROSOFT OFFICE 2003

Oddelek: Pomoč in nasveti
131417 (1299) T-h-o-r
»

ker DVD bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
391998 (1625) BigFoot

Več podobnih tem