» »

Tajska

Tajska

jakan123 ::

Je že kdo bil na Tajski obali? Januarja sem bil na otoku Koh Chang, sedaj pa izbiram lokacijo za naslednje leto. Iščem kakšno podobno lokacijo kot Koh Chang. Je kdo bil kje drugje, lahko kaj priporoča?
Gledam Ko Samui. Je že kdo bil tam?
  • spremenilo: jakan123 ()

cegu ::

Lahko kaj poveš o Koh Changu? Cenovno, slikovno.. itd :)

jakan123 ::

Super otoček. Sam sem bil na White sand beach delu, kjer je največje mesto. Cenovno ni najceneje, kar se tiče prevoza in hotelov, restavracije in ostalo je pa poceni. Meni je bilo všeč, ker ni bilo nobene gužve na plaži. Plaža pa zelo lepa in kristalno čista voda. Nekaj slik lahko pripopam kasneje ko bom za računalnikom. :)

cegu ::

Nekako sem mislil da je Tajska cenocno najceneje. Če bi npr. šel za kakšen mesec ali dva z 1000€ v žepu (ne upoštevam aviona, zavarovanja..)

jakan123 ::

Je lahko zelo poceni. Čisto odvisno kam greš. :)

cegu ::

jakan123 je izjavil:

Je lahko zelo poceni. Čisto odvisno kam greš. :)


Kakšen nasvet? To, da je lahko poceni vem tudi jaz:) Kje pa je dobro in poceni? Najet stanovanje, freelensat nekej časa. Hengat z lokalci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cegu ()

kriko07 ::

Zdravo

Julija se odpravljam na Tajsko. Namen imam iti iz Bangkoka v Chang Mai z vlakom. Kasneje čez 3 dni pa želim z letalom odleteti v Phuket. Našel sem letalsko karto za 50€. Vendar me skrbi, da prtljaga ni vključena. Mi lahko prosim nekdo razloži kje to vidim?
2. Vprašanje.
Verjetno bom najel skuterja na Phuketu, vendar me malo skrbi, da bi kam zašel. Katero navigacijo naj uporabljam? Naj kupim tiste pakete ko prodajajo na letališčih?

fosil ::

Spletne strani tajskih letalskih družb so enake kot evropejske, ko priklikaš dovolj daleč vidiš kako je s prtljago, oziroma koliko bi bilo treba še doplačat.
Lahko se zgodi, da je na prvi pogled cenejša letalska družba na koncu dražja, ko prišteješ zraven prtljago.
Kar se navigacije tiče, naložiš si offline google maps.
Tako je!

zee ::

1. Glej, da karta vsebuje "checked luggage". To je to.
2. Za potovanje v juliju naceloma rabis zelo zelo malo prtljage.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Otok - Kambodža ali Tajska?

Oddelek: Loža
263598 (2411) kakob
»

Je prenosnik ročna prtljaga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5319178 (7389) iceman3
»

Potovanje na Tajsko ali Šri lanko

Oddelek: Loža
192284 (1376) delfinus
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221087 (11896) VolkD
»

Panoramska slika tropske plaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212807 (10011) gzibret

Več podobnih tem