» »

Rač. zvočniki poleg AUX?

Rač. zvočniki poleg AUX?

C_maniak ::

Mam torej zvok prevezan na stolp na AUX izhod, zdej me pa zanima, če bi bla možnost, da bi prklopu še računalniške zvočnike, da bi lhk rečmo poslušu radio, pa še zvok igrce npr. Misim, sej to je v redkih primerih, sam kdaj pa pride tk. Pa zakaj ne bi izkoristu?? Sej vem, da bi lhk probi sam, problem je v tem, da bog ve kje so ti zvočniki, tk da bi rd zvedu, če se mi sploh splača iskat...
Aja, zvočno mam na plati integrirano.
  • spremenil: C_maniak ()

Lio ::

Kaj ubistvu bi ti rad zdej naredu?
-a da boš iz radijskih zvočnikov slišu oboje al kaj?

C_maniak ::

Ne ne.
Rd bi, da bi v kakem primeru na radiu pač radio posluču, na zvočnikih pa rač. zvok.
Drgač bom pa s stolpa poslušu rač. zvok, sam v primerih, da bi rd oboje poslušu bi meu to.
OK?
Rd bi v glavnem prklopu v compjuter še zvočnike, poleg že obstoječega AUX izhoda.

MitjaM. ::

Ni problema, rabiš razdelilec, ki ga vtakneš v audio izhod na zvočni kartici na računalniku, potem pa v vsakega priklopis ene zvočnike...





C_maniak ::

Kje se pa dobi to?

MitjaM. ::

mislm da majo to v vsaki trgovini z avdio opremo. Jest sem ga kupu v Bigbangu, mislm da je bil manj kot jurja...

Lio ::

Majo pa ga tud v conradu sam tam ga ne kopuje ker je nekli čez jurja, v avdio-video štacunah pa so po 600 sit. S tem razdelicam sem si tud jest povezu zunanji cd player pa zvočnike od kompa.

C_maniak ::

Ma sej zdej ne vem, če bi sploh še delu to kej.
Ka pa vem. Mogoč, ko bo več placa na mizi za zvočnike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako povezati tv in soundbar,prosim pomoč

Oddelek: Zvok in slika
275595 (1050) Škorc
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013512 (1649) gorilla
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497302 (5078) bullet321
»

pc-zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
181388 (1255) jancko
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564041 (3425) jest10

Več podobnih tem