» »

Windows 8.0 OEM key?

Windows 8.0 OEM key?

Pesimist ::

Zivljo,

Tu imam en toshiba laptop z windows 8 stikerom, vendar ni nikjer OEM nalepke z keyem

Kaj je tu deal? Moral bi pa windowse factory resetirat in seveda updejtat do 8.1.

Kaj naj zaj kaki program ptoegnem da mi key najde iz windowsev?

dukedl ::

serijska je zapisana v biosu...

a si slučajno probu v google vtipkat..hmmmm..ne vem, recimo "get windows 8 key"? :D
lp dukedl

Assass1n ::

še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

r3Qui3m ::

Belarc najde vse ključe na kompu http://www.belarc.com/free_download.html

Pesimist ::

ok to v bistvu pomenim da moram kreirat en nadomestimicrosoft account da lahko vstopim v store in downloadam upgrej window 8.1.
in nakoncu seenrkat resetirat windowse settingse da odstranim ta nadomestni microsoft account. Na laptopu je namrec samo lokalni account.
Pred tem pa bom probal iz hard drive restorat factory default windowse ali naj kar tudi te resetiram iz nastavitvev da zbrise appse in settings?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

Stegni očiščen Windows 8.1 ISO direkt z M$ strani in aktiviraj z kjučem, ki je vgrajen v bios...
#brezpodpisa

Pesimist ::

kolko vem win 8.1, 8.0 kljuc ne more aktivirat. Vsej tako pise vsepovsod.
Zdaj sem pac PC reset naredo kot se pac izvede iz windowsev in je spucalo vse nesnago, problem je le da je toshiba nesnago nazaj dalo. Anyway, obljubil sem factory svez PC in to bo dobila. Gre se mi samo zato, da bo se windows 10 ikona pojavila in potem se pa lahko naredi fresh install tudi.
Zdaj se moram samo neki nadomestni Microsoft asccount naret, da lahko se updejt 8.1 izvedem ki je baje v storu in ni mozno baje drugače to naret za te laptope.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

crniangeo ::

pesimist: tuki je en bedast keč, da je verjetno na tvojem laptopu instaliran kar vlk kljuc in ne tisti ki je v biosu. sem mel na par hpjih tezave z instalacijo w8.1 preko stora..

btw zakaj ne kreiras samo en ms account preko msnja al pa karkol, in pol le ta account uporabis le za prijavo. ne rabis imet zarad tega instaliranega ms accounta..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Nevem nimam izkusenj z tem. Jaz ponavadi kupim brez winsev ali pa kar takoj instalam pro verzijo na novo, da se resim nesnage. Samo zdaj je pac fora zarad Win 10 zastojn. Zaj tak moram kompletno updejtat 8.0 predno lahko sploh kliknem na 8.1 v storu in to traja in traja. Nevem ce bo do jutra fertik sploh. Moral bi ga pa ze dostavit te.

Tribal ::

Ne kompliciraj.
Potegni z microsofta win 8.1, inštaliraj z generic keyem, in poglej kaka je serijska v biosu, jo vpiši in aktiviraj. Če aktivacija ne potegne pokliči na microsoft slovenija in sledi navodilom za aktivacijo. Ni noben bau bau.

LP

klinker ::

Jst sem 8.1 instaliral z generic key-em in nato zadevo aktiviral s key-em od 8ke, katerega sem pred tem prebral s programom.

Pesimist ::

ok sem lih kar potegno 8.1 iz microsofta in se instalalo in aktiviralo brez keya. Z upgrejdom nisem bil zadovoljni zato sem reskiro da bi craxnit mogo.

Tu je povedo da je online media build unikaten za OEM installed. MSDN build pa baje ne potegne.
http://arstechnica.com/gadgets/2015/02/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

klinker ::

Jao boze...dej pisi slovensko...majketi ;((
8.1 lahko aktiviras z key-em od 8ke, ne rabis ne crackat ne nic, mores pa imet enako verzijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490429158 (12797) jedateruk
»

Prenos sistema iz HDD na SSD (stotič:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5716766 (10258) opeter
»

Ali je ta licenca legalna?

Oddelek: Operacijski sistemi
266881 (4610) beni
»

Windows 8.1 ISO uradno na voljo

Oddelek: Operacijski sistemi
4910844 (8799) Qushaak
»

Počasen zagon win 8.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
235037 (3350) seba-beba

Več podobnih tem