» »

Dopolnitev starosti 26 let

Dopolnitev starosti 26 let

1 2
3
»

cegu ::

oemdzi je izjavil:

Verjetno sem mlajši od tebe, nisem iz JLA časov :)

Uff dvomim, 2003, ko si se ti registriral na forum, sem jaz še živel v offline mode :D

Kar se pa tiče CVja, sem ga že poslal preko ZS, pa lahko glede tega nadaljujeva tam.


Daj ga še meni pošlji. Da kaj koristnega ven pokradem :D
Šalo na stran, lahko bi si tudi tu pomagali s CV buildup-i. Sploh za tujino, če ima kdo že tam izkušnje.

oemdzi ::

Daj ga še meni pošlji. Da kaj koristnega ven pokradem :D
Šalo na stran, lahko bi si tudi tu pomagali s CV buildup-i. Sploh za tujino, če ima kdo že tam izkušnje.


Hehe za pokrasti res ne bi imel dosti, tako da res "šalo na stran" :D Kaj pa je za tujino drugače, razen da te motajo ti nazivi predmetov & študijskega programa, ki v tujini lahko, da celo ne obstajajo in iščeš nekaj najbližjega originalu? Je pa res, da sem vsaj jaz dobil k dodatku k diplomi tudi izvod v angleščini in nimam te težave(razen za srednješolsko izobrazbo).
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

cegu ::

oemdzi je izjavil:

Daj ga še meni pošlji. Da kaj koristnega ven pokradem :D
Šalo na stran, lahko bi si tudi tu pomagali s CV buildup-i. Sploh za tujino, če ima kdo že tam izkušnje.


Kaj pa je za tujino drugače,


- Avstrija, Nemčija - poudarki na članstva v prostovlnih organizacijah (sploh gasilstvo)
- ZDA - hvali se bolj, kot si dober
- Japonska - bodi skromen na način, da poveš da si dober
- Španija - ne omenjaj povezav z vojsko ali vojaškimi organizacijami.
- Avstrija - poudarki na ljudi, ki so bili tvoji mentorji (obvezno z akademskimi nazivi)
Bolj stil CV-ja, kot pa kaj je na njem napisano.

oemdzi ::

Kaj pa v slovenskem CV ? Jaz hobijev in podobnih relativno nepomembnih dosežkov ne pišem, sem pa videl, da nekateri notri napišejo vse možno, kot da izpolnjujejo profil na dating sajtu. Pa tudi teorije so različne od tega, da je kao treba napisat vsak hobi(sploh če je telesna aktivnost), ker s tem pokažeš delodajalcu, da si aktiven, ter tako skrbiš za svoje zdravje in boš posledično manj na bolniški, pa do kratkega in jedernatega CVja, ki se tudi meni zdi nekako bolj primeren. Je pa res, da če nimaš izkušenj oz. si začetnik, kratek in jedernat CV izpade že res preveč minimalistnično :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

black ice ::

cegu je izjavil:


- Avstrija, Nemčija - poudarki na članstva v prostovlnih organizacijah (sploh gasilstvo)

Nisem vedel, da dajo toliko na to. Dobri napotki.

[D]emon ::

oemdzi je izjavil:

Kaj pa v slovenskem CV ? Jaz hobijev in podobnih relativno nepomembnih dosežkov ne pišem, sem pa videl, da nekateri notri napišejo vse možno, kot da izpolnjujejo profil na dating sajtu. Pa tudi teorije so različne od tega, da je kao treba napisat vsak hobi(sploh če je telesna aktivnost), ker s tem pokažeš delodajalcu, da si aktiven, ter tako skrbiš za svoje zdravje in boš posledično manj na bolniški, pa do kratkega in jedernatega CVja, ki se tudi meni zdi nekako bolj primeren. Je pa res, da če nimaš izkušenj oz. si začetnik, kratek in jedernat CV izpade že res preveč minimalistnično :))


Ce ima podjetje kolikor toliko sposobnega kadrovnika (kar je, roko na srce, v Sloveniji redkost) bo znal le-ta tudi iz razlicnih hobijev in obstranskih aktivnosti razbrati kaksne vrste osebnost je clovek, ki se prijavlja na delovno mesto.

Ampak ker so pri nas kadrovniki povecini nesposobne tajnice take stvari izpadejo smesno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

cegu ::

oemdzi je izjavil:

Kaj pa v slovenskem CV ? Jaz hobijev in podobnih relativno nepomembnih dosežkov ne pišem, sem pa videl, da nekateri notri napišejo vse možno, kot da izpolnjujejo profil na dating sajtu. Pa tudi teorije so različne od tega, da je kao treba napisat vsak hobi(sploh če je telesna aktivnost), ker s tem pokažeš delodajalcu, da si aktiven, ter tako skrbiš za svoje zdravje in boš posledično manj na bolniški, pa do kratkega in jedernatega CVja, ki se tudi meni zdi nekako bolj primeren. Je pa res, da če nimaš izkušenj oz. si začetnik, kratek in jedernat CV izpade že res preveč minimalistnično :))


Glede hobijev - velike firme imajo svojo požarno varnost, svoja športna društva, svoja planinska društva, potrebujejo nekoga ki bo poleg dela skrbel za telesno aktivnost sozaposlenih. Če veliko veš o zdravi prehrani boš s tem mogoče okužil svoje sodelavce in jih naredil bolj zdrave in cenejše za podjetja. Želijo si tudi, da bi bil dober fit in team-worker s svojimi sodelavci, ker se veliko dela dealavci storijo v prostem času, brez da bi se sploh zavedali da delajo.

Tako da - pozanimaš se za podjetje, nekako ugibaš katere bi bile za njih najbolj zanimive in jih poudariš, ostale zapišeš vseeno.

Aktivnost v prostovoljnih društvih = bolje kot pa napisati "I work well in team work". Pride ven samoumevno.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smešni oglasi zavoda za zaposlovanje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15636858 (29269) Vitez
»

Lažne navedbe v CV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9121097 (16057) PrihajaNodi

ZRSZ in denarna pomoč (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20039154 (35870) solatko
»

Kako do zaposlitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7826579 (22628) roko88
»

Zakaj pripravništvo v javnem sektorju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5918437 (17226) BlueRunner

Več podobnih tem